Niedziela, 28 kwietnia 2024 r., imieniny Pawła, Walerii, Ludwika

Rzekunianka zbiła Borutę Kuczbork (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń rozegrali bardzo udane spotkanie na inaugurację rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w meczu przed własną publicznością pokonał pewnie Borutę Kuczbork 3:0.

Gospodarze rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę spotkania. Już w dwunastej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Mateusz Gocłowski dając prowadzenie Rzekuniance. Ten sam zawodnik zdobył drugiego gola kwadrans później, tym razem pewnie egzekwując rzut karny.

Jeszcze w pierwszej połowie spotkania na listę strzelców wpisał się powracający do piłkarskich treningów po kilku latach przerwy ze względu na zagraniczny wyjazd Konrad Sobotka. W drugiej połowie meczu gospodarze skupili się głównie na obronie korzystnego rezultatu i dowieźli pewne zwycięstwo do końca.

Podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego czekają teraz przygotowania do kolejne meczu, którym będzie wyjazdowe starcie z Kryształem Glinojeck. Mecz został zaplanowany na sobotę, 26 sierpnia na godz. 16.30. Więcej o kolejnych transferach klubu z Rzekunia w kolejnych dniach w naszym serwisie sportowym.

Rzekunianka Rzekuń - Boruta Kuczbork 3:0 (3:0)
Bramki: Gocłowski 12. 27. (k), Sobotka 40.

Rzekunianka: Piendak - Obuchowicz, Kowalski, R. Załęski, Olbryś (65. Kuliś) - Sobotka, Wierzbowski, Wołejszo (70. Rzeszot), Gocłowski (55. Choroszewski), A. Il - Płaszczyński (65. Kowalczyk)

Spotkanie 1 kolejki A klasy: Rzekunianka Rzekuń - Boruta Kuczbork (19.08.2017)