« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści walczą w mistrzostwach (zdjęcia, wideo)

Dwanaście par deblowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także Łomży oraz Zambrowa rywalizuje w otwartych mistrzostwach miasta na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Już pierwsze spotkania grupowe pokazały, że kibice będą świadkami ciekawych konfrontacji.


W grupie A: rywalizują: Piotr Mrozek/Kamil Woźniak, Dariusz Terlikowski/Adam Otłowski, Marek Dawidczyk/Jakub Nosek, Kamil Tyszka/Janusz Tyszka, Mateusz Matyczak/Tomasz Kania, Sebastian Szczechowiak/Cezary Brzuzy.

 

W grupie B rywalizują: Bartosz Nowak/Maciej Leonarski, Krzysztof Szkopek/Mikołaj Gawrych, Paweł Murach/Bartosz Murach, Roman Dąbrowski/Roman Szkopek, Adam Styła/Krzysztof Bułkowski, Jordan Czapski/Mirosław Mazuch.

 

W pierwszym dniu zmagań zostaną rozegrane wszystkie mecze grupowe. W niedzielę, 27 sierpnia na godz. 12.00 zostały zaplanowane mecze finałowe, a na 14.00 finał całego turnieju. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków tenisa ziemnego na korty przy ulicy Hallera.


Łubudu

Organizatorem imprezy jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Sponsorami rywalizacji par deblowych są: Miasto Ostrołęka, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Pierwszy dzień Deblowych Mistrzostw Ostrołęki (26.08.2017)

 

Odsłon: 5221
Komentarzy: 0
14:56, 26.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo