Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

KS CK Troszyn zbił rywala w Wieczfni Kościelnej

Piłkarze KS CK Troszyn zapisali na swoim koncie kolejny komplet punktów do tabeli rozgrywek ligi okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w wyjazdowym starciu trzeciej kolejki rozbili Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 7:2.

Zespół z Troszyna bardzo udanie prezentuje się na starcie rozgrywek ligi okręgowej w obecnym sezonie. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego na starcie sezonu pokonali na wyjeździe Ostrovię Ostrów Mazowiecka 5:0, a następnie wygrali z Wkrą Bieżuń przed własną publicznością 5:2.

W wyjazdowym spotkaniu w Wieczfni Kościelnej piłkarze KS CK Troszyn pierwszą bramkę zdobył już w szóstej minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Piotr Kubat. W 20 minucie spotkania było już 2:0, a tym razem trafienie na swoim koncie zapisał Piotr Kamionowski. Minutę później Daniel Wargulewski uderzył mocno na bramkę rywala, a piłkę do własnej bramki skierował Radosław Jankowski.

Jeszcze w pierwszej połowie meczu kolejne gole zdobyli Piotr Kamionowski i Sebastian Jankowski. Dla gospodarzy bramkę zdobył z kolei Bartłomiej Płozak. W efekcie to przerwy podopieczni trenera Łukasza Bałazego prowadzili pewnie 5:1 i mieli kolejne zwycięstwo w kieszeni.

W drugiej połowie meczu kolejne trafienia dla zespołu z Troszyna zdobyli jeszcze Łukasz Sakowski i Konrad Mamiński. W końcówce drugiej odsłony meczu gola dla gospodarzy strzelił jeszcze Krzysztof Deka i spotkanie w Wieczfni Kościelnej ostatecznie zakończyło się rezultatem 2:7.

Kolejne spotkanie KS CK Troszyn czeka już w środę, 30 sierpnia. Rywalem podopiecznych trenera Łukasza Bałazego będzie jeden z faworytów obecnego sezonu - Wkra Żuromin.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - KS CK Troszyn 2:7 (1:5)
Bramki: Płozak 42., Deka 89. - Kubat 6., P. Kamionowski 20. 42. Jankowski 21 (s), Bałas 36. Sakowski 57. Mamiński 67.

Troszyn: Dreżek (70. Woźniak) - K. Kamionowski, Sakowski, Kopeć (67. M. Kuliś), Dzwonkowski - Wargulewski (60. Mamiński), Bałas, Gutowski (80. Jankowski), Śnietka, P. Kamionowski (75. Rudziński), Kubat (70. Dąbrowski)

W rundzie jesiennej piłkarze KS CK Troszyn przed własną publicznością rozegrają jeszcze pięć meczów. Rywalami będą: Żbik Nasielsk - sobota, 9 września, godz. 16.00, Orzyc Chorzele - sobota, 23 września, godz. 16.00, Tęcza Ojrzeń - sobota, 7 października, gdzo 15.00, Iskra Krasne - sobota, 28 października, godz. 13.00, Korona Szydłowo - sobota 11 listopada, godz. 13.00.

Odsłon: 10958