« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Brzostek triumfuje w III Łubudu Cup (zdjęcia, wideo)

Radosław Brzostek w z Ostrowi Mazowieckiej z wynikiem 165 punktów wygrał III Łubudu Bowling Cup 2017. Drugie miejsce wywalczyła rewelacyjnie spisująca się ostrołęczanka Agnieszka Kulikowska - 142 pkt., a trzecie Łukasz Rewkowski z Ostrowi Mazowieckiej - 140 pkt.


Tuż za podium rywalizacji znalazł kolejny z reprezentantów Ostrowi Mazowieckiej Wojciech Kolator z dorobkiem 138 pkt, w ścisłym finale walczyli jeszcze Mateusz Szwejkowski z Ostrowi Mazowieckiej - 109 pkt. i ostrołęczanin Marcin Wójcik - 107 pkt. O finał otarł się ostrolęcki radny Grzegorz Milewski, który wywalczył - 112 pkt.


Rywalizacja w III Łubudu Bowling Cup 2017 wzbudziła bardzo duże zainteresowanie, dużo emocji i stała na wysokim poziomie od pierwszej rundy aż do finału. W rundzie eliminacyjnej najlepszy wynik uzyskał Łukasz Rewkowski - 189 pkt i był bliski ustanowienia nowego rekordu toru numer 1.

Specjalna nagroda trafiła również do jedynej zawodniczki w stawce Agnieszki Kulikowskiej, która nie tylko była najlepsza wśród pań, ale jednocześnie wywalczyła drugie miejsce w grupie open. Nagrody najlepszym zawodnikom III Łubudu Bowling Cup 2017 wręczali sponsorzy Kamil Śpiewak (Konkret marketpozyczkowy.pl), Marcin Połatyński (Last Minute Service), Grzegorz Milewski (radny miasta Ostrołęki) oraz Przemysław Kowalczyk (prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka).Organizatorami zawodów byli KS Łubudu Bowling oraz Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Do rywalizacji w imprezie przystąpiło 34 kręglarzy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Ostrowi Mazowieckiej. Po raz pierwszy przeprowadzono również rywalizację dla dzieci do lat 10 i młodzieży do lat 15. Więcej o rozgrywkach dla dzieci w środowej odsłonie naszego serwisu sportowego.

 

Sponsorami imprezy byli: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Tor kartingowy Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
III Łubudu Bowling Cup 2017 dla dzieci, młodzieży i dorosłych (28.08.2017)

 

Odsłon: 4051
Komentarzy: 0
10:08, 29.08.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo