« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Robaszkiewicz: Artur to przykład dla innych piłkarzy

Piłkarze Korony II Ostrołęka są obecnie liderem rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka. Drużyna złożona głównie z juniorów chce wywalczyć awans do A klasy. W pierwszych dwóch meczach podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza pokazali, że są faworytem.


Najpierw Korona II Ostrołęka przed własną publicznością pokonała WKS Mystkówiec Stary 10:1, a następnie na stadionie w Wojciechowicach w roli gospodarza odniosła zwycięstwo nad Narwią 3:1. W efekcie podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza są pewnym liderem rozgrywek B klasy.

- Młodzi zawodnicy systematycznie robią postępy - uważa szkoleniowiec Korony II Michał Robaszkiewicz. - Bardzo dużo dają im treningi z pierwszym zespołem. W meczu błysnął Artur Muchin i niech to będzie przykład dla innych zawodników, że warto ciężko pracować.

 

Korona II Ostrołęka świetnie rozpoczęła rywalizację w rozgrywkach B klasy, ale aby wywalczyć awans trzeba w każdym meczu grać na sto procent.
- Nikt na boisku nie odda punktów za darmo i wszyscy o tym dobrze wiemy - podkreśla trener Michał Robaszkiewicz. - Każdy mecz trzeba wybiegać i wywalczyć zwycięstwo. Mecze drugiej drużyny są najlepszą przepustką do pierwszego zespołu.Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem kibiców. Z pewnością w takiej atmosferze miło rozgrywa się piłkarskie starcia i walczy o ligowe punkty.
- Taka atmosfera na meczu to kolejne i bardzo istotne doświadczenie dla wszystkich młodych zawodników - podkreśla szkoleniowiec rezerw Korony. - Szkoda tylko, że atmosferę psuły wyzwiska i wulgaryzmy. Gdyby nie to, to poziom dopingu byłby fantastyczny.

 

W przerwie meczu derbowego pomiędzy Narwią i Koroną przez trzy ostrołęckie kluby został wyróżniony zasłużony szkoleniowiec Jerzy Tonewo, który obecnie pomaga w ekipie niebiesko-czerwonych. Widać, że środowisko piłkarskie potrafi się jednoczyć i działać wspólnie.
- Pan Jurek swoją pracą zasłużył na takie wyróżnienie - dodaje trener Michał Robaszkiewicz. - Oby więcej takich ludzi w sporcie. Są jeszcze osoby, którym nie dane było podziękować za wkład w rozwój sportu w tym mieście i mam nadzieję, że niedługo to ulegnie zmianie i wszyscy zostaną docenieni.

 

Kolejne spotkanie piłkarze Korony II Ostrołęka rozegrają w niedzielę, 10 września o godz. 14.00. Rywalem podopiecznych trenera Michała Robaszkiewicza w meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach będzie GKS Max Rol Andrzejewo.

Odsłon: 3600
Komentarzy: 0
08:55, 05.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolejne mecze w B klasie Korony II i Narwi

Kolejne mecze w B klasie Korony II i Narwi

Przed kibicami kolejna ciekawa odsłona spotkań w B klasy w grupie Ostrołęka. Faworyci rozgrywek - Korona II Ostrołęka - MZKS Narew 1962 Ostrołęka rozegrają swoje spotkanie na terenie niżej notowanych rywali. Dojdzie tym razem do niespodzianek?

Korona o punkty powalczy z MKS Przasnysz

Korona o punkty powalczy z MKS Przasnysz

Trudne zadanie czeka piłkarzy ostrołęckiej Korony w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego na wyjeździe powalczą o zwycięstwo w prestiżowym starciu z MKS Przasnysz.

KS CK Troszyn powalczy z Orzycem Chorzele

KS CK Troszyn powalczy z Orzycem Chorzele

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podejmą Orzyca Chorzele. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego chcą odnieść zwycięstwo w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Słowackiego.

Kurpik kontra Bartnik, mecze Rzekunianki i Świtu

Kurpik kontra Bartnik, mecze Rzekunianki i Świtu

Piłkarze Kurpika Kadzidło, Bartnika Myszyniec, Rzekunianki Rzekuń i Świtu Baranowo powalczą o kolejne punkty w A klasie. Najciekawsze będzie kolejne derbowe spotkanie w powiecie ostrołęckim, które zostanie rozegrane w Kadzidle.

Kowalkowski: Zaryzykowałem, uderzyłem i... (wideo)

Kowalkowski: Zaryzykowałem, uderzyłem i... (wideo)

Napastnik Korony Ostrołęka Paweł Kowalkowski został bohaterem sobotniego starcia Korony Ostrołęka z Drukarzem Warszawa. Bramka zdobyta w doliczonym czasie gry pozwoliła gospodarzom zachować miano niepokonanej drużyny na stadionie przy ulicy Witosa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo