« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowski: Cieszy na pewno postawa młodzieży

XIV Memoriał Zbigniewa Majewskiego to bardzo udany sprawdzian dla ostrołęckiej Trójki i ciekawe wnioski do wyciągnięcia dla trenera Radosława Żebrowskiego. Widać, że młodzi szczypiorniści mocno depczą po piętach doświadczonej kadrze seniorów.


- Jestem zadowolony z tego, że mogliśmy rozegrać rozegrać dwa mecze sparingowe z zespołami, które powinny plasować się na czołowych miejscach w drugiej lidze, którą zaczynamy już za dwa tygodnie - podkreśla szkoleniowiec Trójki Radosław Żebrowski. - Mogliśmy przekonać się w jakim miejscu jesteśmy. Natomiast minusem jest to, że nie mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników. Z różnych przyczyn nie mogli wystąpić Rafał Niećko, Hubert Milewski, a tylko w jednym meczu zagrał Sławek Dmowski, czy też Piotr Kozłowski.

 

W grze ostrołęckiego zespołu sporo było mankamentów, ale warto podkreślić, że podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego mają za sobą dopiero pierwsze mecze sparingowe.
- Jeśli chodzi o naszą grę to było niestety widać, że są to pierwsze spotkania w okresie przygotowawczym do nowego sezonu - dodaje szkoleniowiec Trójki. - Popełniliśmy wiele błędów zarówno w obronie, jak i w ataku, a najwięcej przy wyprowadzeniu piłki do szybkiego ataku. Raził brak skuteczności. Wielokrotnie w tych najlepszych sytuacjach do zdobycia bramki przegrywaliśmy pojedynki z bramkarzami. Ale mamy jeszcze czas na to, aby te błędy wyeliminować. Cieszy na pewno postawa młodszych chłopaków, którzy mogli spędzić więcej minut na boisku i pokazali się z niezłej strony. To oni wyciągnęli wynik meczu ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka.Do rywalizacji w barwach Trójki po kontuzji i długiej przerwie powrócił Łukasz Kowalczyk, który pokazał, że będzie mocną stroną ostrołęckiego zespołu w nowym sezonie. Przez organizatorów memoriału został uznany najlepszym zawodnikiem zespołu gospodarzy.
- Zdecydowanie Łukasz Kowalski był liderem zespołu - stwierdza trener Radosław Żebrowski. - W obydwu spotkaniach brał na siebie ciężar gry w ataku i zdobywał bramki. Dogrywał do obrotowych, czy skrzydłowych. W obronie to dla nas również bardzo ważny zawodnik. Mam nadzieję, że w nowym sezonie również będzie naszą silną bronią.

Przed naszymi szczypiornistami kolejne spotkania sparingów już w najbliższy weekend podczas turnieju rozegranego w Ciechanowie. Więcej o nim i kolejnym etapie przygotowań naszych piłkarzy ręcznych w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym i w dziale Piłka ręczna.

Odsłon: 1519
Komentarzy: 0
08:05, 13.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Działacze UMKS Trójka odznaczeni przez ZPRP

Działacze UMKS Trójka odznaczeni przez ZPRP

Szczypiorniści Trójki przygotowują się do nowego sezonu rozgrywek II ligi, a działaczy ostrołęckiego klubu spotkała miła niespodzianka od Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Trzech przedstawicieli zarządu otrzymało "Srebrne Odznakę" za wybitne osiągnięcia w sportowej działalności.

Szczypiorniści Trójki posparują w Ciechanowie

Szczypiorniści Trójki posparują w Ciechanowie

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają kolejne dwa spotkania sparingowe w okresie przygotowawczym do nowego sezonu II ligi. Tym razem podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rywalizować będą w turnieju Kanoil Cup 2017 w Ciechanowie. Z kim się zmierzą?

Ważne sprawdziany piłkarzy Trójki (zdjęcia, wideo)

Ważne sprawdziany piłkarzy Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści Trójki zajęli drugą lokatę w XIV Memoriale Zbigniewa Majewskiego, którego byli gospodarzami. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego udanie zaprezentowali się w konfrontacji z ligowymi rywalami, odnosząc jedno zwycięstwo i notując porażkę.

Dwa sprawdziany przed szczypiornistami Trójki

Dwa sprawdziany przed szczypiornistami Trójki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają dwa mecze sparingowe w ramach XIV Memoriału Zbigniewa Majewskiego. W hali przy ulicy Blachnickiego zaprezentują się podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego oraz Jurand Ciechanów i Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Kamil Ludwiczak trafił do Pomezanii Malbork

Kamil Ludwiczak trafił do Pomezanii Malbork

Skrzydłowy UMKS Trójka Kamil Ludwiczak w nowym sezonie rozgrywek piłki ręcznej wystąpi w barwach pierwszoligowego klubu Pomezania Malbork. Wychowanek ostrołęckiego klubu został wypożyczony na okres dwóch lat z możliwością transferu definitywnego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Karting

Najnowsze wideo