« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 marca 2018 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowski: Cieszy na pewno postawa młodzieży

XIV Memoriał Zbigniewa Majewskiego to bardzo udany sprawdzian dla ostrołęckiej Trójki i ciekawe wnioski do wyciągnięcia dla trenera Radosława Żebrowskiego. Widać, że młodzi szczypiorniści mocno depczą po piętach doświadczonej kadrze seniorów.


- Jestem zadowolony z tego, że mogliśmy rozegrać rozegrać dwa mecze sparingowe z zespołami, które powinny plasować się na czołowych miejscach w drugiej lidze, którą zaczynamy już za dwa tygodnie - podkreśla szkoleniowiec Trójki Radosław Żebrowski. - Mogliśmy przekonać się w jakim miejscu jesteśmy. Natomiast minusem jest to, że nie mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników. Z różnych przyczyn nie mogli wystąpić Rafał Niećko, Hubert Milewski, a tylko w jednym meczu zagrał Sławek Dmowski, czy też Piotr Kozłowski.

 

W grze ostrołęckiego zespołu sporo było mankamentów, ale warto podkreślić, że podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego mają za sobą dopiero pierwsze mecze sparingowe.
- Jeśli chodzi o naszą grę to było niestety widać, że są to pierwsze spotkania w okresie przygotowawczym do nowego sezonu - dodaje szkoleniowiec Trójki. - Popełniliśmy wiele błędów zarówno w obronie, jak i w ataku, a najwięcej przy wyprowadzeniu piłki do szybkiego ataku. Raził brak skuteczności. Wielokrotnie w tych najlepszych sytuacjach do zdobycia bramki przegrywaliśmy pojedynki z bramkarzami. Ale mamy jeszcze czas na to, aby te błędy wyeliminować. Cieszy na pewno postawa młodszych chłopaków, którzy mogli spędzić więcej minut na boisku i pokazali się z niezłej strony. To oni wyciągnęli wynik meczu ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka.Do rywalizacji w barwach Trójki po kontuzji i długiej przerwie powrócił Łukasz Kowalczyk, który pokazał, że będzie mocną stroną ostrołęckiego zespołu w nowym sezonie. Przez organizatorów memoriału został uznany najlepszym zawodnikiem zespołu gospodarzy.
- Zdecydowanie Łukasz Kowalski był liderem zespołu - stwierdza trener Radosław Żebrowski. - W obydwu spotkaniach brał na siebie ciężar gry w ataku i zdobywał bramki. Dogrywał do obrotowych, czy skrzydłowych. W obronie to dla nas również bardzo ważny zawodnik. Mam nadzieję, że w nowym sezonie również będzie naszą silną bronią.

Przed naszymi szczypiornistami kolejne spotkania sparingów już w najbliższy weekend podczas turnieju rozegranego w Ciechanowie. Więcej o nim i kolejnym etapie przygotowań naszych piłkarzy ręcznych w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym i w dziale Piłka ręczna.

Odsłon: 3206
Komentarzy: 0
08:05, 13.09.2017r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Szczypiorniści Trójki zagrają ze Szczypiorniakiem

Szczypiorniści Trójki zagrają ze Szczypiorniakiem

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają przed sobą kolejne wyzwanie w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego zmierzą się na wyjeździe ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka w zaległy meczu dziesiątej kolejki. Powrócą z meczu z tarczą?

Trójka wciąż w grze o wysoką lokatę w II lidze

Trójka wciąż w grze o wysoką lokatę w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po czternastu spotkaniach II ligi plasują się obecnie na szóstej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego mimo zwycięstwa przed własną publicznością nad TS Siemiatycze musieli zanotować spadek w tabeli.

Żebrowski: Nie trafiliśmy dobrych piłek, ale...

Żebrowski: Nie trafiliśmy dobrych piłek, ale...

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka zapisali na swoim koncie ważne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Wygrana nad ostatnim w tabeli II ligi zespołem TS Siematycze nie przyszła podopiecznym trenera Radosława Żebrowskiego, bo rywale potrafili wykorzystać błędy ostrołęczan.

Wyszarpane zwycięstwo Trójki (zdjęcia, wideo)

Wyszarpane zwycięstwo Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu czternastej kolejki rozgrywek II ligi pokonali TS Siemiatycze 29:27. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w konfrontacji rozegranej przed własną publicznością świetnie zaprezentowali się do przerwy.

Szczypiorniści Trójki kontra TS Siematycze

Szczypiorniści Trójki kontra TS Siematycze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przygotowują się do kolejnego spotkania w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego tym razem przed własną publicznością w meczu czternastej kolejki podejmą niżej notowany zespół TS Siematycze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo