« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 marca 2018 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aldo Bartnik podejmie Koronę Ostrołęka (wideo)

Spotkanie Aldo Bartnika Myszyniec z Koroną Ostrołęka będzie z pewnością najciekawszą konfrontacją w IV rundzie Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego będą chcieli sprawić niespodziankę i wyeliminować faworyta.


- Na pewno nie zagrają w tym spotkaniu nasi podstawowi zawodnicy, którzy muszą odpocząć i dobrze przygotować się do kolejnego spotkania IV ligi mazowieckiej z Drukarzem Warszawa - podkreśla szkoleniowiec Korony Ostrołęka Marcin Truszkowski. - To będzie dobra okazja do zaprezentowania się dla zmienników oraz tych piłkarzy, którzy grali do tej pory najmniej.

 

Warto przypomnieć, że podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego w pierwszej rundzie pucharowych rozgrywek wyeliminowali Koronę II Ostrołęka po rzutach karny. Następnie z gry z ekipą z Myszyńca zrezygnowali piłkarze Makowianki Maków Mazowiecki. W trzeciej rundzie podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego niezwykle pewnie pokonali Mazowsze Jednorożec 4:0.Obie drużyny rywalizowały w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu również w minionym sezonie. Wówczas na boisku w Myszyńcu Bartnik musiał uznać wyższość Korony ulegając 1:5. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył wówczas Mateusz Krajza. Z kolei dla Korony bramki zdobyli Piotr Dawidzki, Patryk Wysocki, Piotr Kubat i dwukrotnie Cezary Stachowicz.

 

 

Pary IV rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka:
Tamka Dzierzgowo (B) - Tęcza Ojrzeń (LO)
Aldo Bartnik Myszyniec (A) - Korona Ostrołęka (IV)
GKS Max Rol Andrzejewo (B) - KS Wąsewo (A)
Wkra Radzanów (B) - Sona Nowe Miasto (LO)

Mecze IV rundy Pucharu Polski w okręgu zostały zaplanowane na środę, 13 września na godz. 16.30. Mecze V rundy zostaną rozegrane środę, 27 września o godz. 16.00.

Odsłon: 6004
Komentarzy: 0
08:16, 13.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS CK Troszyn kontra Ostrovia Ostrów Mazowiecka

KS CK Troszyn kontra Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Konfrontacja KS CK Troszyn z Ostrovią Ostrów Mazowiecka będzie najciekawszym starciem na inaugurację rundy wiosennej ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Faworytem meczu będą podopieczni trenera Łukasza Bałazego.

Staszczuk: Cieszę się z transferu Kaliszewskiego

Staszczuk: Cieszę się z transferu Kaliszewskiego

Piłkarze Korony Ostrołęka już w najbliższy weekend rozpoczną rywalizację w rundzie wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego przystąpią do rywalizacji wzmocnieni m.in. doświadczonym Markiem Kaliszewskim.

Rusza nowy nabór piłkarzy do Korony (wideo)

Rusza nowy nabór piłkarzy do Korony (wideo)

Kolejna grupa młodych adeptów piłki nożnej rozpoczyna treningi w klubie OTS Korona Ostrołęka. Tym razem pierwszy trening mają przed sobą najmłodsi piłkarze z rocznika 2012 i młodsi, którzy trenować będą pod wodzą trenera Michała Robaszkiewicza. Chcecie dołączyć?

Paweł Kowalkowski strzela już dla nowego klubu

Paweł Kowalkowski strzela już dla nowego klubu

Najlepszy strzelec ostrołęckiej Korony w IV lidze mazowieckiej w rundzie jesiennej Paweł Kowalkowski jest bliski zmiany barw klubowych. 26-letni zawodnik nie powróci jednak do swojego macierzystego klubu Makowianki Maków Mazowiecki. Jaką wybrał drogę?

Rezerwy Korony uległy Polonii (zdjęcia, wideo)

Rezerwy Korony uległy Polonii (zdjęcia, wideo)

W kolejnym spotkaniu w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy piłkarze rezerw ostrołęckiej Korony ulegli Polonii Lidzbark Warmiński 1:3. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza strzelił Piotr Przytuła.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo