« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Serafin czeka na kolarzy amatorów. Dołączysz?

Klub Kolarski 24h już po raz drugi zaprasza całe rodziny do spędzenia wolnego czasu nad zalewem w Serafinie. Na świetnie przygotowanej, a przede wszystkim płaskiej trasie rywalizować mają całe pokolenia kolarzy amatorów. Jesteście gotowi, aby dołączyć?


Wyścig zostanie przeprowadzony w formie jazdy indywidualnej na czas na rowerach górskich MTB. Terenem zmagań kolarzy będą dukty leśne Nadleśnictwa Myszyniec i Leśnictwa Serafin. Miejsce startu i mety imprezy zostało usytuowane w urokliwym miejscu przy zbiorniku wodnym w miejscowości Serafin w gminie Łyse. To już druga edycja zawodów rozgrywanych na tym terenie.

 

Wyzwaniem dla przedszkolaków będzie wyścig o "złoty dzwonek" na trasie o długości ok. 200 m. Dzieci ścigać się będą na trasie o długości 10 km, panie przystąpią do rywalizacji również na dystansie 10 km, a panowie będą mieli do pokonanie 20 km. Zawodnicy będą startować indywidualnie co 10 sekund, rywalizując o miejsce w poszczególnych kategoriach.

 

Na uczestników czeka kilkadziesiąt pucharów w różnych kategoriach wiekowych oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów imprezy. Na uczestników imprezy czekają również nagrody finansowe w kategorii open w gronie kobiet i mężczyzn, odpowiednio 300 zł, 200 zł i 100 zł.Początek rywalizacji w zawodach w niedzielę, 24 września na dystansie Mini został przewidziany na godz. 11.00. Start ostry wyścigów Midi i Maxi został zaplanowany na godz. 12.00. Dekorację i ogłoszenie wyników przewidziano na godz. 15.30.

 

W ubiegłym roku w zawodach triumfował Wiesław Podeszwa. Trasę o długości ponad 23 km wiodącą przez las pokonał w rewelacyjnym czasie 44 minut i 32 sekund, wyprzedzając Wiesława Gralę - 44:56 i Piotra Dudę - 45:07. Kto w tym sezonie okaże się najszybszym zawodnikiem na pięknej i malowniczej trasie w Serafinie?

 

Dołącz do uczestników kolarskiej imprezy już dziś. Zgłoszenie do rywalizacji na stronie elektronicznezapisy.pl. Sponsorzy: JBB Bałdyga,, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Cuba Libre, Ergo Hestia - Sikorscy, Best-Office, XtremeSport, Salon Oświetlenia Led-in, Konkret marketpozyczkowy.pl. Partnerzy: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Myszyniec, OSP Łyse, MZOS-TiIT. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka. 

Odsłon: 5020
Komentarzy: 2
08:39, 14.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

xXx @ 20:47, 17.09.2017r. IP: *.*.23.217

tjaaa... od kiedy to amatorzy jeżdżą rowerami droższymi niż średniej klasy samochód? :v sorry, ale braków w sprzęcie nie da się całkowicie nadrobić nogami...

murarz @ 08:07, 19.09.2017r. IP: *.*.252.28

Od kiedy to murarz ze starą trójkątną kielnią pobuduje gorszy dom niż ten z nową kwadratową?
Czy dom zbudowany tą starszą będzie gorszy?
Czy może murarz z nową jest od razu lepszy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo