Środa, 8 maja 2024 r., imieniny Stanisława, Lizy, Dezyderii

Bartnik Myszyniec uległ Koronie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec w spotkaniu IV rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka ulegli czwartoligowej Koronie Ostrołęka 2:4. Drużyna prowadzona przez trenera Daniela Dziekońskiego do przerwy prowadziła nieoczekiwanie 2:0.

Bartnik Myszyniec w pierwszej rundzie wyeliminował po rzutach karnych rezerwy Korony Ostrołęka (1:1 k. 8:7). W kolejnym meczu miał się zmierzyć z Makowianką Maków Mazowiecki, ale rywale zrezygnowali z gry. Z kolei w następnej rundzie podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego pokonali pewnie Mazowsze Jednorożec 4:0.

Piłkarze Korony Ostrołęka przygotowują się do kolejnego meczu IV ligi mazowieckiej z Drukarzem Warszawa, dlatego trener Marcin Truszkowski chciał oszczędzić kilku swoich podstawowych zawodników. Po połowie spotkania rozegrali m.in. Kamil Jastrzębski, Wojciech Skorupka, Paweł Kowalkowski, Przemysław Olesiński.

Pierwszą bramkę w środowym spotkaniu w 24 minucie spotkania zdobył Szymon Kulas wykorzystując błąd defensywy gości. Niespełna cztery minuty później było już 2:0, a tym razem rzut karny pewnie egzekwował Maciej Szymański. Korona więcej utrzymywała się przy piłce, ale przez 45 minut meczu nie potrafiła oddać celnego strzału na bramkę rywala.

Przebudzenie w ekipie żółto-niebieskich nastąpiło w drugiej odsłonie meczu. Na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Maciej Staszczuk i Paweł Kowalkowski. Swoje sytuacje strzeleckie w drugiej połowie miały obie ekipy, ale raziły nieskutecznością. Ostatecznie mecz wygrała Korona Ostrołęka i awansowała do V rundy Pucharu Polski w okręgu.

Aldo Bartnik Myszyniec - Korona Ostrołęka 2:4 (2:0)
Bramki: S. Kulas 24., M. Szymański 28. (k) - Staszczuk 47. 88., Kowalkowski 54. 85.

Bartnik: A. Warych - Cekała (65. Lemański), Kobus, Stań (75. S. Krawczyk) - Pa. Magdaleński, Kowalczyk (87. Łachacz), Krajza (70. Balcerczyk), Pi. Magdaleński, T. Murach - M. Szymański (85. Góralczuk), S. Kulas

Korona: Skierkowski - Przytuła, Giers, Górski, Borkowski - K. Jastrzębski (46. Skorupka), Gąska, Kraska (46. Kowalkowski), Nosek, Muchin (46. Olesiński) - Staszczuk

Spotkanie IV rundy Pucharu Polski: Aldo Bartnik Myszyniec - Korona Ostrołęka (13.09.2017)

Pozostałe wyniki IV rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka:
Tamka Dzierzgowo - Tęcza Ojrzeń 1:4
GKS Max Rol Andrzejewo - KS Wąsewo 4:2
Wkra Radzanów - Sona Nowe Miasto 2:0

Mecze V rundy z udziałem pozostałych drużyn IV ligi mazowieckiej z naszego okręgu (MKS Ciechanów, MKS Przasnysz, Mławianka Mława i Błękitni Raciąż) zostaną rozegrane środę, 27 września o godz. 16.00.

Odsłon: 7528
Komentarzy: 18
08:49, 14.09.2017r.

Troszynianie grają u siebie. Żeby z Weszło im wyszło!

Przed nami hit kolejki w IV lidze. Dzisiaj piłkarze z Troszyna zagrają z naszpikowaną gwiazdami ekipą z Warszawy. KS CK podejmie KTS Weszło. Jesienią górą byli rywale, którzy wygrali 2:0 i wówczas ograli lidera, czyli naszych.

KS CK Troszyn. Dmitruk: Podium uznałbym za duży sukces

Piłkarze z Troszyna wygrali po raz osiemnasty w sezonie. Podopieczni Michała Złotkowskiego poradzili sobie na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz.

Szymon Piasta znów w kadrze!

Kolejny występ byłego zawodnika Rzekunianki Rzekuń, Korony Ostrołęka, AP Walecznych Olszewo-Borki w reprezentacji Polski do lat 15. Gracz Legii Warszawa wystąpił w starciu kadry przeciwko Węgrom.

Rekord GKS-u. Nicewicz show! Co zrobił Szymański?

Zespół z Łysych wybrał się na bój z ostatnim w tabeli Klasy A Żakiem Szreńsk. Podopieczni Adriana Gwiazdy wygrali aż 8:0. Dla GKS-u była to szósta wygrana w sezonie, a druga na wyjeździe. Dla naszej ekipy to najwyższy triumf w tym sezonie.

Były reprezentant Polski następcą Bałazego?

Łukasz Bałazy został mianowany nowym szkoleniowcem Narwi Ostrołęka. 40-latek zastąpił na stanowisku Marcina Gałązkę. Dotychczas odpowiadał za wyniki rezerw Dumy Kurpi. Po ostatnim meczu został pożegnany przez swoich podopiecznych. Kto będzie szkoleniowcem zespołu w Klasie A?

Do sedzia @ 09:30, 14.09.2017r. IP: *

Sędzia niewidomy. 1.22. Ewidentna ręką po której poszła bramka a stoi na wprost sytuacji. Żenada

kdj @ 09:40, 14.09.2017r. IP: *.*.113.166

właśnie ta akcja z 1.22 pokazuje jakie drukowanie było w tym meczu. Sędziowie z Ostrołęki sędziują mecz zespołowi z Ostrołęki.
Takiego ciągnięcia za uszy Korony nie było dawno.
Robił wszystko aby to Korona wygrała. Liniowi też dawali popis.

Kibic z okręgu @ 09:41, 14.09.2017r. IP: *.*.31.137

Sędziowie liniowi to jakby nie było ich w tym meczu. Równie dobrze Pan Mulawka mógłby sam biegać, ale bez ich pomocy sam popełnił sporo błędów i to w obie strony.

kibic @ 09:46, 14.09.2017r. IP: *.*.121.107

Gorski jastrzebski skorupka kraska kowalkowski olesinski staszczuk pilkarze z podstawowego skladu meczą sie z druzyna ktora nie dawno grała w B klasie:)

Kibic Bartnika @ 10:51, 14.09.2017r. IP: *

Zawodnik meczu ?
Sędzia główny !
Chodzę na mecze już tyle lat , ale takiego drukowania jeszcze nie widziałem, masakra jakaś !

Kibic BMyszyniec @ 12:46, 14.09.2017r. IP: *.*.247.119

Sędzia ewidentnie robił wszystko aby Bartnik odpadł z pucharu. Wstyd! Przez takie sędziowanie odechciewa się chodzić na mecze..

do sedzia i kdj @ 14:34, 14.09.2017r. IP: *.*.48.132

Apropo z 1.22 minuty kolego to proszę popatrzreć sobie jeszcze raz. Po ręce która nie była taka ewidentna po 1 Zawodnik który ja stracił powinien atakować presingiem a nie przewracać się z głodu.2 Przegrany pojedynek biegowy z Olesińskim (pimimo tego że Przemek przy starcie miał 4m straty) 3 Niesamowita sytuacja taktyczna powrót drużyny a przedewszystkim obrońców bartnika w liczbie 0.Delikatnie mówiąc trzeba się brać do roboty panowie i najwięcej tutaj upatrywałbym braków. Jesteście poprosu za słabi żeby wygrywać takie mecze.Wygrywacć do przerwy 2:0 i przegrać 2:4 to tylko Bartnik z Myszyńca to może tak się zbłaznić. Pozdrowienia z Ostrołęki.

hg @ 14:42, 14.09.2017r. IP: *.*.113.166

zbłaznić się? bramki strzelali zawodnicy czwartoligowi, nie b-klasa.

a w 1.22 wcale zawodnik nie zrobil ruchu ręką co nie? przypadkowo prawda?

masakra @ 15:07, 14.09.2017r. IP: *.*.167.221

Widzę, ze panowie z wielkiej korony są już przyzwyczajeni do takich sytuacji jak ta, skoro piszą, ze to nie było ewidentne. żenada. A najlepszy jest napadzior "Staszczuk", cały mecz grał piach jak B klasa, by potem dostać dwa pustaki i skakać z radości jak po finale i wyzywać wszystkich piłkarzy Bartnika od wieśniaków.. dno

Iwo @ 16:43, 14.09.2017r. IP: *.*.30.145

O co ten krzyk!Przecież graliście z Koroną 1 która mogła wystawić pierwszy skład i byłoby z 6:0.

niezależny @ 17:06, 14.09.2017r. IP: *.*.172.44

Widzę, że w Myszyńcu od lat nic się nie zmienia:
- wciąż te same "płaczki",
- wciąż te same żale,
- po trzech szkolnych błędach dostajecie trzy bramki to oczywiście sędziowie są źli.
Panowie ŻENADA!!!
Chyba póki trener w Myszyńcu się nie zmieni to będziemy oglądać te żenujące przedstawienia.
P.S.
Panowie skoro jesteście tacy fair to dlaczego w waszym ostatnim sezonie w A-klasie graliście zawodnikami na lewo??? Co przyczyniło się do waszej degradacji do B-klasy

Fh @ 18:16, 14.09.2017r. IP: *.*.163.172

Sędzia podkrecal atmosfere i stad takie nerwy w obu druzynach

Wos @ 18:45, 14.09.2017r. IP: *

Smieszna drużyna z tego myszańca. 3 mecze wygrali w a-klasie i sie panoszą jak ich trener bez zębów. Jestescie słabi i tyle

kibic @ 18:59, 14.09.2017r. IP: *.*.76.156

myszyniec niech się weżmie za grę swoimi 9 gra z sąsiedniej gminy podobno sąsiad zgłosi seniorów niedługą i co wtedy na łatwizne idzie ten wasz kilka powodów więcej by się znalazło zmiany by się przydały

Fan @ 19:06, 14.09.2017r. IP: *.*.31.137

W przyszłym sezonie Bartnik zagra w okręgówce, a w Korona w III lidze. Wówczas to będą emocje przy kolejnym pucharowym meczu. Trener Dziekoński wykonuje świetną pracę. Trener Truszkowski też.

obserwator @ 23:13, 14.09.2017r. IP: *.*.244.125

Z tego co widzę to Mysianiec ma szanse na mistrzostwo, ale w rozrzucaniu gnoju na czas. Oczywiście sedzia drukarz musi być nawet w przypadku tego gnoju. Mówią, ze z normalnym sędzią to nawet śmieszny ORZ Goworowo by wam poradził i to nawet jak byli by na kacu. Tyle w temacie obszczy-winkle

narew @ 14:13, 15.09.2017r. IP: *.*.250.64

J***ć Korone, lamu*ów i dupoli*ów pana SZ, co to kozaczą oporowo, a jak wychodzą na miasto to cały pierwszy i drugi skład, dodatkowo juniorów jeszcze ze sobą biorą żeby jak cos wielcy wirażcy byli w proporcjach ośmiu na jednego, a jak sami to wszyscy łagodni jak baranki. Drukowane, Gutenberg byłby dumny, żałosna drużyno. w Ostrołęce jest tylko Narew! HID HID HID OSTROŁĘCKI WSTYD!!!!!!! CO DO ZARZUTÓW WIEŚNIAKÓW Z MYSZYŃCA: LEPIEJ BYĆ ZE WSI I MIEĆ KLASE W SOBIE NIZ Z MIASTA I BYĆ WIEŚNIAKIEM JAK WY WSZYSCY, KORONIARZE. SZKODA SŁOW NA WAS, NAWET I ŚLINY MI SZKODA ALE Z WKUR*IENIA NA WAS NAPLUJĘ. TFU, PALANTY.

Ktos @ 21:34, 15.09.2017r. IP: *.*.53.77

Popieram nie przepadam za Korona. Zawsze tylko Narew .