« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prospreco Masters Cup 2017. Poznaj obsadę

Prospreco Masters Cup 2017 zakończy rywalizację na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w obecnym sezonie. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Jordan Czapski, ale ochotę na zwycięstwo w niezwykle prestiżowych zawodach ma jeszcze kilku tenisistów.


W grupie A rywalami Jordana Czapskiego będą ostrołęczanie Bartosz Murach i Jakub Nosek oraz Krzysztof Bułkowski z Łomży. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w piątek, 29 września. Najpierw o godz. 17.00 Bartosz Murach zagra z Krzysztofem Bułkowskim, a następnie dwie godziny później Jordan Czapski zmierzy się z Jakubem Noskiem. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem w grupie A. 

 

W grupie B rywalizować będą z kolei sami ostrołęczanie - Kamil Woźniak, Adam Otłowski, Konrad Czapski i Mateusz Matyczak. Rywalizacja rozpocznie się w piątek, 29 września o godz. 17.00 meczem Adama Otłowskiego z Konradem Czapskim. W drugim starciu o godz. 19.00 Kamil Woźniak zagra z Mateuszem Matyczakiem. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem grupy B. Na niedzielę, 1 października zostały zaplanowane mecze finałowe. Najpierw o godz. 9.00 rozegrane zostaną półfinały Prospreco Cup 2017, a następnie o godz. 11.00 mecz o miejsce siódme, piąte i trzecie miejsce. Finał z udziałem dwóch najlepszych zawodników Mastersa wystartuje na kortach ziemnych przy ulicy Hallera o godz. 13.00. Zawodnikami rezerwowymi są Jędrzej Nowak i Mirosław Mazuch. Kliknij po plan niedzielnych meczów na kortach przy Hallera. 

 

Głównym sponsorem imprezy jest firma Prospreco Polska sp. z o.o. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 13646
Komentarzy: 4
15:30, 28.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

KOLO @ 05:43, 29.09.2017r. IP: *.*.251.131

Nudne to jest!!

Do kolo @ 07:41, 29.09.2017r. IP: *.*.165.227

Jak całe Twoje życie... jak są najlepsi to wiadomo że będą oni wygrywać i w MASTERSie będą najlepsi z najlepszych

kolo @ 05:21, 30.09.2017r. IP: *.*.251.131

Mam bardzo ciekawe i sportowo urozmaicone życie. W przeciwieństwie do Ciebie. Moja rada zadbajcie o poziom sportowy bo inaczej -to nudne jest!!

kolomolo @ 00:31, 01.10.2017r. IP: *.*.39.15

Hej gościu - jestem ciekawy jaki jest Twój poziom? Tenis ziemny należy do kategorii najtrudniejszych sportów. Zapewne nic na ten temat nie wiesz, więc sugeruję nie odzywanie się.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo