« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prospreco Masters Cup 2017. Poznaj obsadę

Prospreco Masters Cup 2017 zakończy rywalizację na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w obecnym sezonie. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Jordan Czapski, ale ochotę na zwycięstwo w niezwykle prestiżowych zawodach ma jeszcze kilku tenisistów.


W grupie A rywalami Jordana Czapskiego będą ostrołęczanie Bartosz Murach i Jakub Nosek oraz Krzysztof Bułkowski z Łomży. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w piątek, 29 września. Najpierw o godz. 17.00 Bartosz Murach zagra z Krzysztofem Bułkowskim, a następnie dwie godziny później Jordan Czapski zmierzy się z Jakubem Noskiem. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem w grupie A. 

 

W grupie B rywalizować będą z kolei sami ostrołęczanie - Kamil Woźniak, Adam Otłowski, Konrad Czapski i Mateusz Matyczak. Rywalizacja rozpocznie się w piątek, 29 września o godz. 17.00 meczem Adama Otłowskiego z Konradem Czapskim. W drugim starciu o godz. 19.00 Kamil Woźniak zagra z Mateuszem Matyczakiem. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem grupy B. 


Esprit

Na niedzielę, 1 października zostały zaplanowane mecze finałowe. Najpierw o godz. 9.00 rozegrane zostaną półfinały Prospreco Cup 2017, a następnie o godz. 11.00 mecz o miejsce siódme, piąte i trzecie miejsce. Finał z udziałem dwóch najlepszych zawodników Mastersa wystartuje na kortach ziemnych przy ulicy Hallera o godz. 13.00. Zawodnikami rezerwowymi są Jędrzej Nowak i Mirosław Mazuch. Kliknij po plan niedzielnych meczów na kortach przy Hallera. 

 

Głównym sponsorem imprezy jest firma Prospreco Polska sp. z o.o. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 16108
Komentarzy: 4
15:30, 28.09.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

» Wasze komentarze

KOLO @ 05:43, 29.09.2017r. IP: *.*.251.131

Nudne to jest!!

Do kolo @ 07:41, 29.09.2017r. IP: *.*.165.227

Jak całe Twoje życie... jak są najlepsi to wiadomo że będą oni wygrywać i w MASTERSie będą najlepsi z najlepszych

kolo @ 05:21, 30.09.2017r. IP: *.*.251.131

Mam bardzo ciekawe i sportowo urozmaicone życie. W przeciwieństwie do Ciebie. Moja rada zadbajcie o poziom sportowy bo inaczej -to nudne jest!!

kolomolo @ 00:31, 01.10.2017r. IP: *.*.39.15

Hej gościu - jestem ciekawy jaki jest Twój poziom? Tenis ziemny należy do kategorii najtrudniejszych sportów. Zapewne nic na ten temat nie wiesz, więc sugeruję nie odzywanie się.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo