« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kowalczyk pierwszym liderem JLB (zdjęcia, wideo)

Przemysław Kowalczyk został pierwszym liderem Jesiennej Ligi Bowlingowej organizowanej przez KS Łubudu. Do rywalizacji w zawodach przystąpiła blisko trzydzieska kręglarzy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, która powalczy o atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Podczas pierwszego poniedziałkowego spotkania zostały przeprowadzone dwie kolejki. W pierwszej z nich najlepszy wynik uzyskał Łukasz Olender - 150 punktów, z kolei w drugiej najlepszy wynik wykręcił Przemysław Kowalczyk - 153 pkt. Najlepszy wynik po dwóch seriach gier na swoim koncie zapisał Przemysław Kowalczyk - 276 pkt i wyprzedził kolejnych w stawce Michała Kowalczyka - 257 pkt i Łukasza Olendra - 240 pkt.

 

W pierwszej dziesiątce po dwóch kolejkach plasują się jeszcze: Łukasz Połatyński - 234 pkt., Grzegorz Milewski - 229 pkt, Daniel Ustaszewski - 226 pkt., Agnieszka Kulikowska - 223 pkt, Joanna Wiernicka - 214 pkt, Grzegorz Tabaka - 209 pkt i Piotr Podsadny - 207 pkt.

 

W Jesiennej Lidze Bowlingowej rywalizacja przebiega nie tylko indywidualnie, ale również drużynowo. Po pierwszym spotkaniu kręglarzy na prowadzeniu znajdują się zespół Last Minute Service z wynikiem 996 pkt, przed Bears Ostrołęka - 948 pkt. i Konkret - 794 pkt.Kolejne odsłony spotkań Jesiennej Ligi Bowlingowej zostały zaplanowane na poniedziałki, 9 października, 16 października i finał 23 października. Wówczas poznamy trójkę najlepszych zawodników, najlepszą drużynę oraz najlepszą zawodniczkę. W poniedziałek, 6 listopada został zaplanowany z kolei IV Łubudu Bowling Cup 2017.

 

Najlepsi trzej zawodnicy Jesiennej Ligi Bowlingowej otrzymają puchary oraz nagrody w postaci karnetów do gry w kręgle odpowiednio (10, 8 i 6 godzin gry w Łubudu) oraz karnety na siłownię Forma5 Club. Dodatkowo nagrody dla najlepszych zawodniczek rywalizacji ufundował Konkret marketpozyczkowy.pl oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Zwycięska drużyna otrzyma w nagrodę beczkę piwa ufundowaną przez kręgielnię Łubudu.

 

Patronat medialny nad rozgrywkami objął portal Moja Ostrołęka. Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach w Łubudu dostępnych w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Pierwsza kolejka Jesiennej Ligi Bowlingowej w Łubudu

 

Odsłon: 4641
Komentarzy: 4
10:35, 03.10.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

+/- @ 16:35, 03.10.2017r. IP: *.*.135.27

Fajne koszulki mają panowie. :)

Radek @ 17:23, 03.10.2017r. IP: *.*.167.182

Marcin trzymamy kciuki za drużynę Konkretu powodzenia

Ken @ 12:09, 04.10.2017r. IP: *.*.49.187

Bowling to nie sport.

Bowling @ 11:26, 06.10.2017r. IP: *.*.244.195

Ken to lalka nie człowiek, lalki nie mają prawa głosu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo