Wtorek, 30 kwietnia 2024 r., imieniny Katarzyny, Mariana, Lilii

Narew Ostrołęka rozbiła GLKS Lelis (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 10 kolejki rozgrywek B klasy piłkarze Narwi Ostrołęka rozbili w meczu rozegranym na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa GLKS Lelis 5:1. W spotkaniu świetnie zaprezentował się Marcin Kobrzyński, który ustrzelił hat-tricka dla gospodarzy.

Narwianie już w drugiej minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Marcina Kobrzyńskiego. Kolejne osiem minut było było już 2:0, a do siatki rywali ponownie trafił Marcin Kobrzyński. Goście odpowiedzieli trafieniem Adriana Chilickiego, ale jeszcze przed przerwą gola na koncie Narwi zapisał Kamil Gontarz.

W drugiej połowie spotkania bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli jeszcze Marcin Kobrzyński i Miłosz Mierzejewski. W efekcie podopieczni trenera Rafała Koska mogli cieszyć się z efektownego zwycięstwa i kolejnych trzech punktów w tabeli.

W rozegranych do tej pory dziesięciu spotkaniach Narew doznała tylko jednej porażki, z Koroną II Ostrołęka w derbowym meczu. Wynik spotkania z KS Pniewo (przegrany na boisku w Pniewie 2:3) został zweryfikowany na korzyść podopiecznych trenera Rafała Koska ze względu na grę nieuprawnionego zawodnika w ekipie gospodarzy.

Na zakończenie rundy jesiennej piłkarze ostrołęckiej Narwi zmierzą się na wyjeździe z WKS Mystkówiec Stary. Spotkanie zostało zaplanowane na boisku w Rząśniku w niedzielę, 5 listopada o godz. 11.00.

MZKS Narew 1962 Ostrołęka - GLKS Lelis 5:1 (3:1)
Bramki: Kobrzyński 2. 10. 64., Gontarz 45., M. Mierzejewski 76. - Chilicki 21.

Narew: Kaliszewski (39. Wesołowski) - Wysocki (69. M. Mierzejewski), Młynarski (46. A. Mierzejewski), Dąbrowski (78. Przyborowski), Dziczek, Chorążewicz, Jóźwiak, Lutrzykowski, Gontarz (73. Bednarczyk), Markowski (63. Pędzich), Kobrzyński (73. Piersa)

Spotkanie 10 kolejki B klasy: MZKS Narew 1962 Ostrołęka - GLKS Lelis

Odsłon: 16746