Czwartek, 2 maja 2024 r., imieniny Zygmunta, Atanazego, Anatola

Kurpik Kadzidło nie zbił Kryształu (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Kurpika Kadzidło w spotkaniu 12 kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrali w starciu z Kryształem Glinojeck aż 1:5. Podopieczni trenera Łukasza Pokory próbowali nawiązać wyrównaną walkę z będącym w gazie liderem rozgrywek.

Prowadzenie goście objęli już w w pierwszej minucie spotkania za sprawą Konrada Wickiego. Dokładnie dwadzieścia minut później kolejnego gola strzelił Mariusz Kopecki. Jeszcze przed przerwą Mariusz Kopecki i Kacper Winiecki wpisali się na listę strzelców ponownie i przerwy Kryształ prowadził na stadionie przy ulicy Sportowej już 4:0.

Po zmianie stron goście podwyższyli na 5:0, a trzeciego gola na swoim koncie zapisał Mariusz Kopecki. Kurpik Kadzidło walczył ambitnie i zdobył bramkę w 79 minucie gry za sprawą Adrian Bednarczyka. Więcej bramek już nie padło i to goście z Glinojecka cieszyli się z kolejnego kompletu punktów.

Do rozegrania piłkarzom Kurpika Kadzidło pozostało jeszcze jedno wyjazdowe spotkanie. Rywalem w sobotę, 11 listopada o godz. 14.00 będzie Konopianka Konopki.

Kurpik Kadzidło - Kryształ Glinojeck 1:5 (0:4)
Bramki: Bednarczyk 79. - Winiecki 1. 42., Kopecki 21. 29. 73.

Kurpik: R. Szurnicki - Kaczyński (77. Charucki), K. Szurnicki, Antoszewski, Bednarczyk, Dąbkowski, Grabowski, P. Kaczyński, B. Kaczyński (52. Dawid), Mamiński, Staśkiewicz

Spotkanie 12 kolejki A klasy: Kurpik Kadzidło - Kryształ Glinojeck