« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Łubudu Bowling Cup dla Kolatora (zdjęcia, wideo)

Tak silnej obsady w rywalizacji kręglarzy w Łubudu Bowling Cup jeszcze nie było. Do Ostrołęki zjechali utytułowani zawodnicy z Siedlec oraz bardzo mocna ekipa z Ostrowi Mazowieckiej. Pierwszy triumf chcieli z kolei odnieść reprezentanci naszego miasta i powiatu.


- Cieszymy się bardzo z faktu, że rywalizacja w bowlingu cieszy się coraz większym zainteresowaniem i na kilka dni przed rozpoczęciem zmagań zostały zarezerwowane wszystkie miejsca - podkreśla prezes KS Łubudu Bowling Ostrołęka Przemysław Kowalczyk. - Cieszymy się także z faktu, że poziom rywalizacji na treningach, ale także w zawodach naszych zawodników znacznie się podniósł.

 

Uczestnicy rywalizacji w IV Łubudu Bowling Cup 2017 o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego rozpoczęli zmagania w czterech ośmioosobowych grupach. Z każdej z nich czwórka najlepszych zawodników awansowała do półfinału. Do finału przepustkę wywalczyli z kolei zwycięzcy grup z kolejnego etapu oraz dwie osoby z najlepszymi wynikami.

 

Najlepszym zawodnikiem zawodów został Wojciech Kolator z Ostrowi Mazowieckiej, który na ostrołęckim torze wykręcił w finale 162 punkty. Drugie miejsce w wielkim finale wywalczył Arkadiusz Dłużniewski z SKB Siedlce - 150 pkt, a na najniższym stopniu podium uplasował się ostrołęczanin Łukasz Połatyński - 146 pkt. W najlepszej szóstce zawodów znaleźli się jeszcze: Piotr Ustaszewski - 141 pkt, Łukasz Rewkowski - 133 pkt i Paweł Staśkiewicz - 101 pkt.


Esprit

W zawodach nie zabrakło specjalnego wyróżnienia również dla najlepszej zawodniczki, którą została Agnieszka Kulikowska ze zdobyczą 145 pkt w półfinale, które nie dało przepustki do finału. Podczas IV Łubudu Bowling Cup 2017 został ustanowiony nowy rekord toru numer cztery - 181 pkt przez Łukasz Rewkowskiego z Ostrowi Mazowieckiej.

 

Najlepszych kręglarzy dekorowali wspólnie radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Marcin Połatyński z Last Minute Service oraz prezes KS Łubudu Bowling Przemysław Kowalczyk. Organizatorzy zaprosili już na kolejną odsłonę imprezy, która została zaplanowana na poniedziałek, 4 grudnia.

Sponsorami imprezy byli: Konkret marketpozyczkowy.pl, pizzeria Da Grasso, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, siłownia Forma5 Club, Studio Urody Spaja. Patronat honorowy nad imprezą objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski.

Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Łubudu Bowling Cup 2017

 

Odsłon: 4780
Komentarzy: 0
09:41, 07.11.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo