« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski z dobrym wynikiem w Siedlcach

Sztangista UKS Atleta Ostrołęka Jacek Nakielski wywalczył piąte miejsce w Turnieju o Puchar Marszałka, który został przeprowadzony na pomostach WLKS Nowe Iganie przy Kazimierzowskiej w Siedlcach. W zawodach ustanowił nowy rekord życiowy.


W sumie do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników w tym 21 dziewcząt. Ostrołęcki klub reprezentował Jacek Nakielski w grupie wiekowej do 17 lat w kategorii -77 kg.

 

- Start naszego zawodnika trzeba należy uznać za udany, ponieważ poprawił swoje wyniki zarówno w dwuboju jak i poszczególnych bojach - mówi trener UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Wyrwał 60 kg ustanawiając poprawiając rekord życiowy o 1 kg. Podrzucił 85 kg, co również jest o 3 kg lepszym wynikiem od poprzedniego rekordu. W dwuboju swój wynik poprawił łącznie o 4 kg, uzyskując 145 kg.To wynik, który pozwolił zawodnikowi UKS Atleta Ostrołęka zająć piąte miejsce w swojej kategorii. Wśród wszystkich startujących w zawodach 17-latków z 181.62 pkt wg klasyfikacji Synclara, uplasował się na siódmej pozycji.

Odsłon: 4568
Komentarzy: 2
09:00, 07.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem w Dawii w gminie Łyse i Wykrocie w gminie Myszyniec. Teraz rywalizacja przeniosła się się do Piątnicy, gdzie ponownie nie zabrakło emocjonujących wyścigów w dwóch kategoriach.

Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

Strzelali z broni historycznej w Troszynie (zdjęcia)

W czterech konkurencjach rywalizowali najlepsi strzelcy z kilku klubów z Mazowsza i Podlasia w otwartych zawodach z broni historycznej "Chwała Bohaterom Warszawy". Impreza została przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku.

Postrzelają w Troszynie z broni historycznej

Postrzelają w Troszynie z broni historycznej

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w otwartych zawodach z broni historycznej "Chwała Bohaterom Warszawy". Impreza zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń 1 sierpnia 1944 roku. Chcesz dołączyć i wziąć udział?

Rajdy Konne ponownie zawitają do Szarłatu

Rajdy Konne ponownie zawitają do Szarłatu

Sportowo-Szkolny Klub Jeździecki Viritim w Szarfacie już po raz trzeci zaprasza na Mazowieckie Zawody w Sportowych Rajdach Konnych. Tym razem zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w pięciu kategoriach (LL, L, P, N, 1*).

» Wasze komentarze

al @ 15:14, 07.12.2017r. IP: *.*.169.33

Może te ciężary w Ostrołęce w końcu ruszą.

Halinka @ 18:25, 08.12.2017r. IP: *.*.152.103

Brawo Jacuś oby tak dalej! Silny z Ciebie chop

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo