« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski z dobrym wynikiem w Siedlcach

Sztangista UKS Atleta Ostrołęka Jacek Nakielski wywalczył piąte miejsce w Turnieju o Puchar Marszałka, który został przeprowadzony na pomostach WLKS Nowe Iganie przy Kazimierzowskiej w Siedlcach. W zawodach ustanowił nowy rekord życiowy.


W sumie do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników w tym 21 dziewcząt. Ostrołęcki klub reprezentował Jacek Nakielski w grupie wiekowej do 17 lat w kategorii -77 kg.

 

- Start naszego zawodnika trzeba należy uznać za udany, ponieważ poprawił swoje wyniki zarówno w dwuboju jak i poszczególnych bojach - mówi trener UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Wyrwał 60 kg ustanawiając poprawiając rekord życiowy o 1 kg. Podrzucił 85 kg, co również jest o 3 kg lepszym wynikiem od poprzedniego rekordu. W dwuboju swój wynik poprawił łącznie o 4 kg, uzyskując 145 kg.


JBB

To wynik, który pozwolił zawodnikowi UKS Atleta Ostrołęka zająć piąte miejsce w swojej kategorii. Wśród wszystkich startujących w zawodach 17-latków z 181.62 pkt wg klasyfikacji Synclara, uplasował się na siódmej pozycji.

Odsłon: 2578
Komentarzy: 2
09:00, 07.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pieniądze na sport w mieście podzielone

Pieniądze na sport w mieście podzielone

Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski dokonał ostatecznego podziału pieniędzy z zakresu kultury fizycznej dla klubów i stowarzyszeń sportowych z miasta. Największa dotacja ponownie trafi do ASPS Net Ostrołęka, które wystawia siatkarzy w rozgrywkach II ligi.

Powróciło miejskie lodowisko na Witosa

Powróciło miejskie lodowisko na Witosa

Po przerwie spowodowanej odwilżą powróciło lodowisko miejskie zarządzane przez MZOSTiIT na terenie kortów asfaltowych przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Z atrakcji ponownie można korzystać zarówno z własnych sprzętem, jak i korzystając z miejscowej wypożyczalni.

Gimnastyka coraz bardziej popularna wśród dzieci

Gimnastyka coraz bardziej popularna wśród dzieci

Grzegorz Mulinek, Michał Bobiński, Żaneta Cwalina-Śliwowska, Konrad Goździewski i Tomasz Kwiatkowski wraz ze swoimi podopiecznymi z klubu Academia Gorila i Pasja uczestniczyli w szkoleniu z zakresu gimnastyki sportowej, które zostało przeprowadzone w Kielcach.

Małkowski: Nie wchodźcie na lód, bo... (wideo)

Małkowski: Nie wchodźcie na lód, bo... (wideo)

Lód, który jest na naturalnych zbiornikach wodnych rzekach, jeziorach, czy też stawach w tym okresie zimy jest bardzo niebezpieczny. Wraz ze wzrostem temperatury powietrza spada wytrzymałość lodu i wchodzenie na niego wiążę się nawet z utratą życia.

Kulig na zakończenie ferii zimowych (zdjęcia, wideo)

Kulig na zakończenie ferii zimowych (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem podczas "Ferii zimowych z MZOSTiIT" cieszyły się imprezy organizowane dla najmłodszych. Wśród nich kulig, którego dwie edycje przyciągnęły do wspólnej zabawy blisko setkę dzieci i ich rodziców. Zobacz, jak wygląda wspólna zabawa.

» Wasze komentarze

al @ 15:14, 07.12.2017r. IP: *.*.169.33

Może te ciężary w Ostrołęce w końcu ruszą.

Halinka @ 18:25, 08.12.2017r. IP: *.*.152.103

Brawo Jacuś oby tak dalej! Silny z Ciebie chop

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo