« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski z dobrym wynikiem w Siedlcach

Sztangista UKS Atleta Ostrołęka Jacek Nakielski wywalczył piąte miejsce w Turnieju o Puchar Marszałka, który został przeprowadzony na pomostach WLKS Nowe Iganie przy Kazimierzowskiej w Siedlcach. W zawodach ustanowił nowy rekord życiowy.


W sumie do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników w tym 21 dziewcząt. Ostrołęcki klub reprezentował Jacek Nakielski w grupie wiekowej do 17 lat w kategorii -77 kg.

 

- Start naszego zawodnika trzeba należy uznać za udany, ponieważ poprawił swoje wyniki zarówno w dwuboju jak i poszczególnych bojach - mówi trener UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Wyrwał 60 kg ustanawiając poprawiając rekord życiowy o 1 kg. Podrzucił 85 kg, co również jest o 3 kg lepszym wynikiem od poprzedniego rekordu. W dwuboju swój wynik poprawił łącznie o 4 kg, uzyskując 145 kg.To wynik, który pozwolił zawodnikowi UKS Atleta Ostrołęka zająć piąte miejsce w swojej kategorii. Wśród wszystkich startujących w zawodach 17-latków z 181.62 pkt wg klasyfikacji Synclara, uplasował się na siódmej pozycji.

Odsłon: 3971
Komentarzy: 2
09:00, 07.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nowy rekord toru i nagroda główna 500 zł! (wideo)

Nowy rekord toru i nagroda główna 500 zł! (wideo)

To weekend pełen świetnych wyników na torze kartingowym w Kurpiowskiej Krainie. Podczas zmagań w Wykrocie został ustanowiony nowy rekord obiektu, a także wiele bardzo wartościowych wyników zawodniczek i zawodników z naszego regionu.

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Kartingowe zmagania w Wykrocie. Dołącz (wideo)

Chcesz sprawdzić się w jeździe na czas i powalczyć o nowy rekord toru w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie? Już w najbliższy weekend do rywalizacji będzie mógł przystąpić każdy i powalczyć o nagrodę główną w wysokości 500 złotych. Chcesz dołączyć?

Kartingowa czasówka. Kto wygrał? (zdjęcia, wideo)

Kartingowa czasówka. Kto wygrał? (zdjęcia, wideo)

Testy pomiary czasu na torze kartingowym w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie były ostatnimi przed oficjalnym otwarciem. Na zawodniczki i zawodników czekały specjalne trzydniowe zawody, w którym każdy mógł spróbować swoich sił i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Kartingowe ściganie z nagrodami w Wykrocie (wideo)

Kartingowe ściganie z nagrodami w Wykrocie (wideo)

Kolejne sesje treningowe czekają na miłośników kartingu już w najbliższy weekend w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. Do rywalizacji może przystąpić każdy, kto będzie wstanie sam dosięgnąć pedałów gazu, hamulca i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Dołączysz?

Dobre wyniki Kuleszy w Mistrzostwach Polski

Dobre wyniki Kuleszy w Mistrzostwach Polski

Reprezentant UKS Atleta Ostrołęka Dominik Kulesza z wynikiem 233 kg uzyskanych w dwuboju zajął dziesiąte miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 20. To kolejny udany start podopiecznego trenera Władysława Niedźwieckiego w imprezie tej rangi.

» Wasze komentarze

al @ 15:14, 07.12.2017r. IP: *.*.169.33

Może te ciężary w Ostrołęce w końcu ruszą.

Halinka @ 18:25, 08.12.2017r. IP: *.*.152.103

Brawo Jacuś oby tak dalej! Silny z Ciebie chop

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo