« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nakielski z dobrym wynikiem w Siedlcach

Sztangista UKS Atleta Ostrołęka Jacek Nakielski wywalczył piąte miejsce w Turnieju o Puchar Marszałka, który został przeprowadzony na pomostach WLKS Nowe Iganie przy Kazimierzowskiej w Siedlcach. W zawodach ustanowił nowy rekord życiowy.


W sumie do rywalizacji przystąpiło 61 zawodników w tym 21 dziewcząt. Ostrołęcki klub reprezentował Jacek Nakielski w grupie wiekowej do 17 lat w kategorii -77 kg.

 

- Start naszego zawodnika trzeba należy uznać za udany, ponieważ poprawił swoje wyniki zarówno w dwuboju jak i poszczególnych bojach - mówi trener UKS Atleta Władysław Niedźwiecki. - Wyrwał 60 kg ustanawiając poprawiając rekord życiowy o 1 kg. Podrzucił 85 kg, co również jest o 3 kg lepszym wynikiem od poprzedniego rekordu. W dwuboju swój wynik poprawił łącznie o 4 kg, uzyskując 145 kg.


JBB

To wynik, który pozwolił zawodnikowi UKS Atleta Ostrołęka zająć piąte miejsce w swojej kategorii. Wśród wszystkich startujących w zawodach 17-latków z 181.62 pkt wg klasyfikacji Synclara, uplasował się na siódmej pozycji.

Odsłon: 5178
Komentarzy: 2
09:00, 07.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Maria Pisarek: Dla mnie było to mega przeżycie

Maria Pisarek: Dla mnie było to mega przeżycie

Maria Pisarek to jedna z niezwykłych sportsmenek w naszym regionie, która ciężką pracą dochodzi do znaczących osiągnięć. Na swoim koncie m.in. tytuł wicemistrzyni Polski medalowe lokaty w silnie obsadzonych zawodach i występ w mistrzostwach Europy.

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero Sports Center Ostrołęka z sukcesami startuje w zawodach gimnastycznych i z dumą reprezentuje nasze miasto. Bardzo udanie podopieczni trenera Grzegorza Mulinka zaprezentowali się m.in. podczas zawodów w hali Kieleckiego Uniwersytetu Kieleckiego.

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Jagoda Dzierzgowska z Warszawy okazała się najlepszą szachistą w turnieju przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr 10. Na drugiej lokacie open uplasował się Stanisław Wiszniewski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasowała się Kamila Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej.

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Kolejne turniej szachowy dla dzieci i młodzieży zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Blachnickiego. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zawodniczki i zawodnicy m.in. z Ostrołęki i Łomży. Wciąż można dołączyć do grona uczestników.

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na sukcesy (wideo)

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na sukcesy (wideo)

Aleksander Waszkiewicz to wielki talent Bee Hero Sports Center. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka z ostatniego Bar Battle, zawodów uważanych za nieoficjalne Mistrzostwa Polski powrócił ze złotym medalem. W stolicy kraju zaprezentował nieprzeciętne umiejętności.

» Wasze komentarze

al @ 15:14, 07.12.2017r. IP: *.*.169.33

Może te ciężary w Ostrołęce w końcu ruszą.

Halinka @ 18:25, 08.12.2017r. IP: *.*.152.103

Brawo Jacuś oby tak dalej! Silny z Ciebie chop

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo