« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Strzelali z pistoletu i karabinu w Troszynie

Tradycyjnie zawodami o "Puchar Prezesa KSS Obrońca" zakończyła się rywalizacja na strzelnicy w Troszynie. Była to ostatnia szansa na zdobycie punktów do łącznej punktacji uwzględniającej trzy imprezy. Poznaj klasyfikacje poszczególnych konkurencji.


- Zgodnie z ogólnym regulaminem zawodów w 2017 roku do klasyfikacji finałowej Pucharu Prezesa 2017 zaliczono wyniki z zawodów "Turniej Kurpiowski" oraz "Turniej Niepodległości" i wynik z rundy finałowej - informuje prezes KSS Obrońca Troszyn Eugeniusz Gorczyca.

 

W pierwszej konkurencji pistolet sportowy 10 najlepszy wynik uzyskał Hubert Gołębiewski - 284 punkty, przed Wojciechem Sokołowskim - 268 pkt i Zbigniewem Żebrowskim - 256 pkt. W konkurencji pistolet centralnego zapłonu 10 zwyciężył Hubert Gołębiewski - 276 pkt, przed Wojciechem Sokołowskim - 234 pkt i Zbigniewem Żebrowskim - 224 pkt.


JBB

W konkurencji karabin sportowy 10 zwyciężył Zbigniew Żebrowski - 215 pkt, przed Wojciechem Sokołowskim - 159 pkt i Grzegorzem Gadzałą - 83 pkt. W konkurencji karabin centralnego zapłonu 10 najlepszy wynik uzyskał Zbigniew Żebrowski - 272 pkt, przed Wojciechem Sokołowskim - 265 pkt i Krzysztofem Wasilewskim - 259 pkt.

 

W konkurencji strzelba praktyczna 5 wygrał Zbigniew Żebrowski - 130 pkt, przed Wojciechem Sokołowskim - 122 pkt i Mariuszem Michalskim - 93 pkt. Wręczenie pucharów i dyplomów dla najlepszych zawodników sezonu 2017 będzie miało miejsce na strzelnicy w Troszynie podczas podsumowania sportowego w piątek, 5 stycznia 2018 roku o godz. 17.30.

Odsłon: 15415
Komentarzy: 0
05:15, 27.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo