« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rok 2017 pełen wyjątkowych wydarzeń w sporcie

Kończący się 2017 rok był niezwykle bogaty w osiągnięcia zawodniczek i zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Sportowcy z całego regionu dostarczali nam wiele emocji, a organizatorzy imprez ciężko pracowali, aby przygotować ciekawe wydarzenia.


W naszym serwisie sportowym przypominamy najważniejsze sukcesy poszczególnych zawodniczek i zawodników, którzy aspirują do miana Sportowca Roku 2017 w Regionie. Z pewnością nasi czytelnicy chętnie przypomną sobie imprezy i wydarzenia, które przyciągały największą uwagę kibiców.

 

Z rozgrywkach piłkarskich z powodzeniem radzili sobie piłkarze ostrołęckiej Korony, którzy najpierw wiosną świętowali awans do IV ligi, a jesienią cieszyli się z fotela lidera. Siatkarze Energi Net Ostrołęka otarli się z kolei o awans do I ligi, ale z pewnością nie powiedzieli ostatniego słowa.

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki ambitnie rywalizowali z kolei o wysokie miejsce w rozgrywkach II ligi. O awans do II ligi walczyły także siatkarki Nike, ale tak jak i w przypadku siatkarzy niewiele zabrakło do szczęścia. Skutecznie o pozostanie w rozgrywkach II ligi walczyły z kolei piłkarki Jantaru Ostrołęka.W bardzo dobrych nastrojach rok kończą tenisiści stołowi Rzekunianki Rzekuń, którzy są liderem rozgrywek IV ligi. Sporty drużynowe z pewnością miały swoje pięć minut, ale bardzo duże sukcesy i zainteresowanie kibiców skupiały również wyniki osiągane przez przedstawicieli sportów indywidualnych.

 

W ciągu najbliższych dni przypomnimy również wydarzenia, którymi żyło miasto, jak chociażby wizyta dwukrotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, kolejna edycja Półmaratonu Kurpiowskiego, czy też kolejna odsłona Memoriału Arkadiusza Gołasia. Bądźcie z nami!

Swoje opinie, refleksje i spostrzeżenia możecie Państwo przesyłać do naszej redakcji na adres

Odsłon: 10684
Komentarzy: 3
09:27, 28.12.2017r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Znawca @ 17:55, 28.12.2017r. IP: *.*.0.227

Brawo Korona brawo

Wieslaw @ 22:34, 28.12.2017r. IP: *

Fajnie było obejrzeć mecz Korony jak zdrowie pozwoli od wiosny będę na każdym. Żałuje ze idąc na działki natchnęłam się na ich ostatni mecz korona dobrze grała.

kibic @ 06:04, 29.12.2017r. IP: *.*.28.123

Piękne mecze ,,Narwi,, i jej odrodzenie to prawdziwy sukces sportowy.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo