« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h rozpoczęli nowy sezon (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h aktywnie rozpoczęli nowy sezon podczas specjalnego noworocznego wyścigu. Dla najlepszych klub przygotował nagrody, a dla wszystkich uczestników poczęstunek przy ognisku i symboliczną lampkę szampana.


Najbardziej doświadczeni zawodnicy rywalizowali na dystansie 12 km (sześć rund po 2 km), gdzie zdecydowanie najlepszy okazał się Mariusz Rynkiewicz z Łysych - 42 minuty i 31 sekund, który przed rokiem finiszował na trzeciej lokacie. Drugie miejsce zajął Arkadiusz Jechanowski z Ostrołęki - 44:01, a trzecie Łukasz Małecki z Ciechanowa, któremu pokonanie trasy zajęło równo 48 minuty.

 

W gronie kobiet na dystansie 6 km najlepsza okazała się Katarzyna Fąk z Ostrołęki przed Dorotą Korzep-Czekalską. Najmłodszym uczestnikiem rywalizacji był z kolei niespełna 9-letni Mateusz Lendzioszek z Ostrołęki.

- Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy ognisko, gdzie można było mimo spędzić wspólnie czas - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Udział w spotkaniu ponad dwudziestu osób był miłym akcentem rozpoczynającego się sezonu 2018 roku. Dziękujemy sponsorom firmom Cuba Libre, Best Office i JBB Bałdyga za wsparcie naszej inicjatywy.Inicjatorem spotkania był prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski, który na przygotowanej przez siebie trasie w Czarnowcu okazał się gościnny i ukończył rywalizację na dziewiątej lokacie z czasem 52 minut i 28 sekund.

 

Więcej o planach Klubu Kolarskiego 24h w 2018 roku, planowanych imprezach w powiecie ostrołęckim oraz startach naszych kolarzy przeczytanie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarze KK24h ścigali się na trasie w Czarnowcu

Odsłon: 9661
Komentarzy: 1
09:12, 03.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

KK24h @ 19:19, 03.01.2018r. IP: *.*.7.146

Pełne wyniki rywalizacji na KK24h w zakładce WYNIKI.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo