« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h rozpoczęli nowy sezon (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h aktywnie rozpoczęli nowy sezon podczas specjalnego noworocznego wyścigu. Dla najlepszych klub przygotował nagrody, a dla wszystkich uczestników poczęstunek przy ognisku i symboliczną lampkę szampana.


Najbardziej doświadczeni zawodnicy rywalizowali na dystansie 12 km (sześć rund po 2 km), gdzie zdecydowanie najlepszy okazał się Mariusz Rynkiewicz z Łysych - 42 minuty i 31 sekund, który przed rokiem finiszował na trzeciej lokacie. Drugie miejsce zajął Arkadiusz Jechanowski z Ostrołęki - 44:01, a trzecie Łukasz Małecki z Ciechanowa, któremu pokonanie trasy zajęło równo 48 minuty.

 

W gronie kobiet na dystansie 6 km najlepsza okazała się Katarzyna Fąk z Ostrołęki przed Dorotą Korzep-Czekalską. Najmłodszym uczestnikiem rywalizacji był z kolei niespełna 9-letni Mateusz Lendzioszek z Ostrołęki.

- Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy ognisko, gdzie można było mimo spędzić wspólnie czas - mówi prezes KK24h Marek Karczewski. - Udział w spotkaniu ponad dwudziestu osób był miłym akcentem rozpoczynającego się sezonu 2018 roku. Dziękujemy sponsorom firmom Cuba Libre, Best Office i JBB Bałdyga za wsparcie naszej inicjatywy.Inicjatorem spotkania był prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski, który na przygotowanej przez siebie trasie w Czarnowcu okazał się gościnny i ukończył rywalizację na dziewiątej lokacie z czasem 52 minut i 28 sekund.

 

Więcej o planach Klubu Kolarskiego 24h w 2018 roku, planowanych imprezach w powiecie ostrołęckim oraz startach naszych kolarzy przeczytanie w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo.

 

Zobacz zdjęcia:
Kolarze KK24h ścigali się na trasie w Czarnowcu

Odsłon: 11022
Komentarzy: 1
09:12, 03.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

KK24h @ 19:19, 03.01.2018r. IP: *.*.7.146

Pełne wyniki rywalizacji na KK24h w zakładce WYNIKI.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo