« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej Noworoczny dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski zwyciężył w Turnieju Noworocznym organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W finale imprezy w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał Jakuba Noska w dwóch setach 6:3 6:4. Emocji nie brakowało w całych zawodach.


W drodze do finał najlepszy obecnie tenisista Jordan Czapski wyeliminował Daniela Dąbrowskiego 9:6, Konrada Czapskiego 9:5, w ćwierćfinale Krzysztofa Szkopka 9:1, a w półfinale Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży 9:1.

 

Jakub Nosek z kolei turniej rozpoczął od wolnego losu, a następnie wygrał z Piotrem Mrozkiem 9:3, w ćwierćfinale z Kamilem Woźniakiem 9:2 i w półfinale z Adamem Otłowskim 9:5. Ciekawostką z pewnością jest fakt, że w ubiegłorocznym finale Jordan Czapski również pokonał na otwarcie nowego sezonu Jakuba Noska.


Łubudu

- Cieszę się bardzo z faktu, że ten turniej cieszył się tak dużym zainteresowaniem - podkreślał podczas wręczania nagród prezes OST Dariusz Terlikowski. - Zapraszamy wszystkich na kolejne zmagania, tym razem turniej deblowy, który zostanie przeprowadzony w dniach 10-11 lutego.

 

Turniejowa rywalizacja singlistów została przeprowadzona w halach sportowych przy ulicy Jaracza w Ostrołęce i Partyzantów w Wojciechowicach. Zawody odbyły się dzięki wsparciu sponsorów miasta Ostrołęka i Piekarni Kurpiowskiej Serafin. Partnerem technicznym imprezy był MZOSTiIT. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Noworoczny Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego

 

 

Odsłon: 11083
Komentarzy: 1
09:10, 15.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

gracz @ 13:25, 16.01.2018r. IP: *.*.2.174

Po wynikach widać,że Jordan najtrudniej miał w pierwszych dwóch meczach i oczywiście w finale.Brawo za kolejne zwycięstwo i za utrzymanie wysokiego poziomu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo