« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej Noworoczny dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski zwyciężył w Turnieju Noworocznym organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W finale imprezy w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał Jakuba Noska w dwóch setach 6:3 6:4. Emocji nie brakowało w całych zawodach.


W drodze do finał najlepszy obecnie tenisista Jordan Czapski wyeliminował Daniela Dąbrowskiego 9:6, Konrada Czapskiego 9:5, w ćwierćfinale Krzysztofa Szkopka 9:1, a w półfinale Krzysztofa Bułkowskiego z Łomży 9:1.

 

Jakub Nosek z kolei turniej rozpoczął od wolnego losu, a następnie wygrał z Piotrem Mrozkiem 9:3, w ćwierćfinale z Kamilem Woźniakiem 9:2 i w półfinale z Adamem Otłowskim 9:5. Ciekawostką z pewnością jest fakt, że w ubiegłorocznym finale Jordan Czapski również pokonał na otwarcie nowego sezonu Jakuba Noska.- Cieszę się bardzo z faktu, że ten turniej cieszył się tak dużym zainteresowaniem - podkreślał podczas wręczania nagród prezes OST Dariusz Terlikowski. - Zapraszamy wszystkich na kolejne zmagania, tym razem turniej deblowy, który zostanie przeprowadzony w dniach 10-11 lutego.

 

Turniejowa rywalizacja singlistów została przeprowadzona w halach sportowych przy ulicy Jaracza w Ostrołęce i Partyzantów w Wojciechowicach. Zawody odbyły się dzięki wsparciu sponsorów miasta Ostrołęka i Piekarni Kurpiowskiej Serafin. Partnerem technicznym imprezy był MZOSTiIT. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Noworoczny Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego

 

 

Odsłon: 10248
Komentarzy: 1
09:10, 15.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

gracz @ 13:25, 16.01.2018r. IP: *.*.2.174

Po wynikach widać,że Jordan najtrudniej miał w pierwszych dwóch meczach i oczywiście w finale.Brawo za kolejne zwycięstwo i za utrzymanie wysokiego poziomu

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo