« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kulig na zakończenie ferii zimowych (zdjęcia, wideo)

Dużym zainteresowaniem podczas "Ferii zimowych z MZOSTiIT" cieszyły się imprezy organizowane dla najmłodszych. Wśród nich kulig, którego dwie edycje przyciągnęły do wspólnej zabawy blisko setkę dzieci i ich rodziców. Zobacz, jak wygląda wspólna zabawa.


Natura okazała się łaskawa i pozostawiła jeszcze na czwartek szczątki pokrywy śnieżnej, aby dzieci mogły cieszyć się wspólną zabawą na kuligu - mówi menedżer ds. sportu w MZOSTiIT Marek Karczewski. - Około dwudziestu dziewcząt i chłopców skorzystało ze wspólnej przejażdżki po znikającym szybko śniegu. Nie przeszkodziło to nikomu w znakomitej zabawie, a wiele uśmiechów pojawiało się na buziach dzieci.Na uczestników czekało m.in. ognisko z kiełbaskami i możliwość lepienia bałwana. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i materiału filmowego z pierwszej edycji imprezy organizowanej przez MZOSTiIT.

 

Zobacz zdjęcia:
Zimowe atrakcje dla dzieci i młodzieży przy stadionie miejskim

 

Odsłon: 13266
Komentarzy: 2
09:19, 27.01.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Marek @ 11:11, 27.01.2018r. IP: *.*.228.27

W życie wszedł taki durny przepis że za organizowanie kuligu za traktorem grozi kara,i to nie mała bo 500 zł. Bezsens.

Mama @ 08:46, 28.01.2018r. IP: *.*.10.134

Niech mamy swoich dzieci się wypowiedzą jakie to przyjemne dla dzieci.
Oddałam dziecko na sanki w bardzo dobre ręce - kulig zorganizowany w profesjonalny sposób. ŻADNEGO ZAGROŻENIA !
pierwsze - prędkość znikoma
drugie - to nie jest droga publiczna tylko zamknięty obszar bez ruchu pojazdów
trzecie - w ciągniku dwóch panów, którzy jeden patrzy do przodu a drugi do tyłu na sanki i dzieci
czwarte - na łące w głębokim śniegu sanki nie jadą w poprzek tak jak może zdarzyć się na oblodzonych drogach publicznych
piąte - na łące gdy zatrzymuje się ciągnik, zatrzymują się natychmiast sanki.
Nie zabierajcie dzieciom przyjemności !
Róbcie je zawsze jak tylko spadnie śnieg.
Dziękujemy :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo