« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świt Baranowo przestawił plan gier kontrolnych

Piłkarze Świtu Baranowo prowadzeni przez trenera Rafała Ogonowskiego od kilku tygodni przygotowują się do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna ma przygotowany także już plan meczów sparingowych. Z kim zagrają piłkarze Świtu?


Pierwszy mecz kontrolny piłkarze Świtu Baranowo mają zaplanowany w sobotę, 10 lutego z Narwią Ostrołęka. Kolejne mecze sparingowe rozegrają z Omulwią Wielbark, ULKS Ołdaki, Orłem Sypniewo i Makowianką Maków Mazowiecki. W grę wchodzi również mecz kontrolny, który może zostać rozegrany na tydzień przed startem rundy wiosennej.

 

Początek rundy wiosennej dla piłkarzy z Baranowa to wyjazdowe starcie z Kryształem Glinojeck (25 marca), a następnie przedświąteczny mecz z GKS Pokrzywnica (30 marca). Więcej o przygotowaniach piłkarzy z Baranowa do rozgrywek A klasy w najbliższych tygodniach w naszym serwisie sportowym.Na kibiców w rundzie wiosennej czekają duże emocje i derbowe konfrontacje piłkarzy Świtu Baranowo z Kurpikiem Kadzidło, Rzekunianką Rzekuń i Aldo Bartnikiem Myszyniec. Emocji z pewnością nie zabraknie. Po relacje z najciekawszych meczów już dziś zapraszamy do działu Piłka nożna.

Odsłon: 3517
Komentarzy: 3
05:10, 03.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ponad dwustu przedszkolaków trenuje z Koroną

Ponad dwustu przedszkolaków trenuje z Koroną

OTS Korona od października ubiegłego roku rozpoczęło wdrażanie programu współpracy z ostrołęckimi przedszkolami. Program pod nazwą "Partnerskie Przedszkola OTS Korona" ma głównie na celu wykształcenie u dzieci pasji do zajęć sportowych.

Dbają o perfekcyjną technikę (zdjęcia, wideo)

Dbają o perfekcyjną technikę (zdjęcia, wideo)

Future is Now prowadzony wspólnie z Football Lab System to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne, motoryczne i mentalne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Dla kogo jest przeznaczony tego typu trening?

Tęcza Cup w Łysych z ciekawą obsadą. Plan gier

Tęcza Cup w Łysych z ciekawą obsadą. Plan gier

Dziesięć zespołów z rocznika 2007 i młodsi przystąpi do rywalizacji w turnieju rozegranym w hali przy ulicy Szkolnej w Łysych. Dwie drużyny wystawią gospodarze prowadzeni przez trenera Tomasza Gwiazdę. Poznaj obsadę zawodów i terminarz niedzielnych gier.

Trzy sprawdziany czekają piłkarzy Korony

Trzy sprawdziany czekają piłkarzy Korony

Aż trzy spotkania kontrolne na najbliższy weekend zaplanowali dla swoich zespołów trenerzy ostrołęckiej Korony. Pierwszy zespół czekają mecze sparingowe z Bronią Radom i KS CK Troszyn. Drugi zespół zmierzy się z kolei z Makowianką Maków Mazowiecki.

Wysoka porażka Korony ze Świtem (zdjęcia, wideo)

Wysoka porażka Korony ze Świtem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony przygotowujący się do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mają za sobą kolejne spotkanie. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego musieli uznać wyższość Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

» Wasze komentarze

Jacek Gmoch @ 18:08, 03.02.2018r. IP: *.*.16.6

To prawda że w Baranowie zmienił się trener?

Paweł Białczak @ 13:33, 04.02.2018r. IP: *.*.164.55

Ostatni mecz zamiast z Makowem zagramy z Orłem Janowiec Kościelny

Paweł Białczak @ 11:20, 06.02.2018r. IP: *.*.164.55

Sparing z Narwią u nas w sobotę o 14

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo