« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2017 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich zespołów.


- Szukamy dodatkowych środków, które mogą zasilić klubowy budżet - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - W szczególności zależy nam na dalszym rozwoju szkolenia drużyn młodzieżowych. Dodatkowe pieniądze przekażemy na zakup sprzętu dla dzieci i młodzieży rozpoczynających przygodę z piłką ręczną.

 

Aby dokonać odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz UMKS Trójka Ostrołęka należy w zeznaniu rocznym wpisać następujące informacje: w pozycji 137 "Numer KRS": 0000313347 w pozycji 138 "Wnioskowana kwota": kwota 1% wyliczonego podatku oraz w pozycji 139 "Cel szczegółowy 1%": Trójka.- Przekazanie 1% podatku jest najprostszą formą wsparcia naszego Klubu - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka. - Będziemy wdzięczni za każdy gest pomocy, za każdą symboliczną złotówkę, która trafi na nasze konto i zostanie wydane z największą starannością, z korzyścią dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej.

 

Twój klub również chce pozyskać 1% procent na rozwój działalności? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 530 254 668.

Odsłon: 1523
Komentarzy: 1
09:09, 04.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny triumf Trójki nad AZS UMCS (zdjęcia, wideo)

Cenny triumf Trójki nad AZS UMCS (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu dwunastej kolejki rozgrywek II ligi pokonali AZS UMCS Lublin 32:28. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali dobre spotkanie i okazali się skuteczniejsi od wyżej notowanego rywala.

Szczypiorniści Trójki podejmą AZS UMCS Lublin

Szczypiorniści Trójki podejmą AZS UMCS Lublin

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przygotowują się do kolejnego spotkania w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego zmierzą się w meczu przed własną publicznością w hali przy ulicy z wyżej notowanym AZS UMCS Lublin.

Szczypiorniści Trójki szykują się na starcia II ligi

Szczypiorniści Trójki szykują się na starcia II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki prowadzeni przez trenera Radosława Żebrowskiego przygotowują się do kolejnych meczów rozgrywek II ligi. Nasi piłkarze mają za sobą trudne spotkanie z Warszawianką Warszawa i kolejne wyzwanie przed własną publicznością.

Zacięty bój szczypiornistów Trójki z Warszawianką

Zacięty bój szczypiornistów Trójki z Warszawianką

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki od wyjazdowego spotkania z KS Warszawianka Warszawa rozpoczęli rywalizację w rundzie rewanżowej II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego stoczyli emocjonujący bój w stolicy, ale przegrali 25:29.

Szczypiorniści Trójki przed trudnym wyzwaniem

Szczypiorniści Trójki przed trudnym wyzwaniem

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozpoczynają rywalizację w rundzie rewanżowej II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego będą chcieli poprawić wyniki z pierwszej części sezonu. W pierwszym starciu zmierzą się z KS Warszawianka Warszawa.

» Wasze komentarze

Kibic @ 07:56, 05.02.2018r. IP: *.*.218.146

Zwykle o 1% podatku zgłaszają się osoby chore, niepełnosprawne lub potrzebujące specjalistycznego sprzętu, by funkcjonować. Do której kategorii się zaliczacie?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo