« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrołęka Dawid Kubik stoczył pierwszą walkę zawodową muay thai podczas gali sportów walki na Singpatong Stadium na wyspie Phuket w Tajlandii. Rywalem podopiecznego trenera Grzegorza Mulinka był Sornnarin Ror Samkoak.


- Przygotowywałam się do walki dosyć długo, chociaż od siedmiu miesięcy nie sparowałem z powodu kontuzji po ostatniej walce - mówi Dawid Kubik. - To był przygotowanie na pełnym biegu, które zajęło mi dwa miesiące w Tajlandii. Będę chciał kolejny miesiąc poświęcić jeszcze tutaj na treningi i dalszy rozwój.

 

Walka w kategorii -63 kg zakontraktowana była na pięć rund, w których Dawid Kubik pokazał, że ma duże możliwości i stać go na wyrównany pojedynek ze zdecydowanie bardziej doświadczonym rywalem. Zawodnik Academia Gorila przegrał pojedynek na punkty.
- Jestem bardzo zadowolony z walki, szczególnie, że to pierwszy zawodowy pojedynek z moim udziałem - podkreśla Dawid Kubik. - Dla rywala to była 70 walka i widać było, że jest zawodnikiem bardzo doświadczonym.Przed Dawidem Kubikiem kolejne wyzwania, a najważniejszym będzie start w mistrzostwach świata w Kijowie na Ukrainie.
- Jeśli chodzi o moje dalsze plany to związane są z mistrzostwami świata w Kijowie w maju - podkreśla utalentowany zawodnik muay thai. - Chcę się do nich dobrze przygotować i powalczyć o dobre wyniki.

 

Emocje sportowe gwarantowane dzięki Konkret marketpozyczkowy.pl

Obejrzyj ostatnią rywalizację najlepszych kręglarzy z regionu!
Odsłon: 2699
Komentarzy: 2
08:38, 08.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Przemysław Zyśk bardzo udanie rozpoczął 2018 rok od zwycięstwa podczas gali w Nysie nad Kevinem Ongenae. Z każdym kolejnym miesiącem ostrołęczanin czyni postępy na zawodowym ringu i z pewnością będzie oczekiwał kolejnej propozycji na walkę.

Szybkie zwycięstwo Zyśka w Nysie (wideo)

Szybkie zwycięstwo Zyśka w Nysie (wideo)

Przemysław Zyśk (6-0, 3 KO) pokazał podczas gali bokserskiej w Nysie, że ma bardzo duży potencjał i szybko rozprawił się ze swoim belgijskim przeciwnikiem Kevinem Ongenae (10-5-1, 1 KO). Dla rywala była to naprawdę bardzo bolesna porażka.

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medale MKKK w Carpathia Karate Cup

Trzy medalowe lokaty wywalczyli w Rzeszowie reprezentanci MKKK Shinkyokushin. Klub reprezentowali tym razem Natalia Nalewajk, Kinga Kot, Weronika Czajka i  Krzysztof Modzelewski. Na konto MKKK trafiło srebrno i dwa brązowe krążki.

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Kagami Biraki i egzamin w MKKK Shinkyokushin

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin bardzo aktywnie powrócili do treningów po feriach zimowych. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaliczyli tradycyjny bieg Kagami Biraki, a także wzięli udział w egzaminie na wyższe stopnie uczniowskie.

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita do Lelisa

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zawita do Lelisa

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów po raz drugi zawita do Lelisa. Na imprezę kibiców sztuk walki z całego regionu zaproszą Uczniowski Klub Sportowy Fight Academy Ostrołęka oraz Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Rywalizacja odbędzie się w kilku formułach.

» Wasze komentarze

Znajoma @ 08:09, 09.02.2018r. IP: *.*.158.190

Dawid trzymam mocno kciuki za dalsze losy! Miło patrzeć jak się zmieniasz.

Ror Samkoak @ 14:40, 09.02.2018r. IP: *.*.192.90

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo