« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrołęka Dawid Kubik stoczył pierwszą walkę zawodową muay thai podczas gali sportów walki na Singpatong Stadium na wyspie Phuket w Tajlandii. Rywalem podopiecznego trenera Grzegorza Mulinka był Sornnarin Ror Samkoak.


- Przygotowywałam się do walki dosyć długo, chociaż od siedmiu miesięcy nie sparowałem z powodu kontuzji po ostatniej walce - mówi Dawid Kubik. - To był przygotowanie na pełnym biegu, które zajęło mi dwa miesiące w Tajlandii. Będę chciał kolejny miesiąc poświęcić jeszcze tutaj na treningi i dalszy rozwój.

 

Walka w kategorii -63 kg zakontraktowana była na pięć rund, w których Dawid Kubik pokazał, że ma duże możliwości i stać go na wyrównany pojedynek ze zdecydowanie bardziej doświadczonym rywalem. Zawodnik Academia Gorila przegrał pojedynek na punkty.
- Jestem bardzo zadowolony z walki, szczególnie, że to pierwszy zawodowy pojedynek z moim udziałem - podkreśla Dawid Kubik. - Dla rywala to była 70 walka i widać było, że jest zawodnikiem bardzo doświadczonym.Przed Dawidem Kubikiem kolejne wyzwania, a najważniejszym będzie start w mistrzostwach świata w Kijowie na Ukrainie.
- Jeśli chodzi o moje dalsze plany to związane są z mistrzostwami świata w Kijowie w maju - podkreśla utalentowany zawodnik muay thai. - Chcę się do nich dobrze przygotować i powalczyć o dobre wyniki.

 

Obejrzyj ostatnią rywalizację najlepszych kręglarzy z regionu!
Odsłon: 4600
Komentarzy: 2
08:38, 08.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin ambitnie walczyli w Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Wrocławiu. Z zawodów nie przywieźli medalowych lokata, ale cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości.

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Pniewach k. Poznania w V Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski. W zawodach na konto karateków trafiły dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

Podczas Gali WOR War02 kibice w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej obejrzeli kilka bardzo zaciętych pojedynków. Walka Artura Dzierzgowskiego z Daniela Broetnerem jako jedyna zakończyła się szybkim nokautem. Obejrzyj pojedynek.

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin mają za sobą udany start w zawodach z cyklu Grand Prix Polski. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca w komplecie stanęli na najwyższym stopniu rywalizacji.

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Emilia Chimkowska już po raz trzeci reprezentowała Ostrołęcki Klub Karate Kyoksuhin w mistrzostwach świata. Po raz pierwszy do Japonii wybrały się z kolei doświadczona Beata Opęchowska i najmłodsza w stawce naszych reprezentantek Dominika Pyskło.

» Wasze komentarze

Znajoma @ 08:09, 09.02.2018r. IP: *.*.158.190

Dawid trzymam mocno kciuki za dalsze losy! Miło patrzeć jak się zmieniasz.

Ror Samkoak @ 14:40, 09.02.2018r. IP: *.*.192.90

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.