« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrołęka Dawid Kubik stoczył pierwszą walkę zawodową muay thai podczas gali sportów walki na Singpatong Stadium na wyspie Phuket w Tajlandii. Rywalem podopiecznego trenera Grzegorza Mulinka był Sornnarin Ror Samkoak.


- Przygotowywałam się do walki dosyć długo, chociaż od siedmiu miesięcy nie sparowałem z powodu kontuzji po ostatniej walce - mówi Dawid Kubik. - To był przygotowanie na pełnym biegu, które zajęło mi dwa miesiące w Tajlandii. Będę chciał kolejny miesiąc poświęcić jeszcze tutaj na treningi i dalszy rozwój.

 

Walka w kategorii -63 kg zakontraktowana była na pięć rund, w których Dawid Kubik pokazał, że ma duże możliwości i stać go na wyrównany pojedynek ze zdecydowanie bardziej doświadczonym rywalem. Zawodnik Academia Gorila przegrał pojedynek na punkty.
- Jestem bardzo zadowolony z walki, szczególnie, że to pierwszy zawodowy pojedynek z moim udziałem - podkreśla Dawid Kubik. - Dla rywala to była 70 walka i widać było, że jest zawodnikiem bardzo doświadczonym.Przed Dawidem Kubikiem kolejne wyzwania, a najważniejszym będzie start w mistrzostwach świata w Kijowie na Ukrainie.
- Jeśli chodzi o moje dalsze plany to związane są z mistrzostwami świata w Kijowie w maju - podkreśla utalentowany zawodnik muay thai. - Chcę się do nich dobrze przygotować i powalczyć o dobre wyniki.

 

Obejrzyj ostatnią rywalizację najlepszych kręglarzy z regionu!
Odsłon: 5718
Komentarzy: 2
08:38, 08.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski na podium All Stars BJJ w Londynie

Gnatkowski na podium All Stars BJJ w Londynie

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka mimo okresu wakacyjnego wciąż ambitnie rywalizują się w kolejnych imprezach. Tym razem Krystian Gnatkowski zawitał aż na Wyspy Brytyjskie, aby wziąć udział w zawodach z cyklu All Stars BJJ w Londynie.

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.

MKKK Shinkyokushin z medalami w Warsaw Cup

MKKK Shinkyokushin z medalami w Warsaw Cup

Dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale wywalczyli reprezentanci MKKK Shinkyokushin w turnieju Warsaw Cup 2018 na warszawskich Bielanach. W zawodach rywalizowało ponad dwieście zawodniczek i zawodników, w tym młodzi karatecy ostrołęckiego klubu.

Karol Łasiewicki ze srebrem Pucharu Polski

Karol Łasiewicki ze srebrem Pucharu Polski

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki zapisał na swoim koncie kolejny sukces. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wywalczył srebrny medal Pucharu Polski K1 w kategorii -91 kg, jednak finałowa walka budzi duży niedosyt.

Egzaminy w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Egzaminy w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko stu adeptów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przystąpiło do egzaminów na wyższe stopnie uczniowskie kyu. Podczas dwugodzinnego sprawdzianu dzieci i młodzież musieli wykazać się nabytymi umiejętności na treningach w swoich sekcjach.

» Wasze komentarze

Znajoma @ 08:09, 09.02.2018r. IP: *.*.158.190

Dawid trzymam mocno kciuki za dalsze losy! Miło patrzeć jak się zmieniasz.

Ror Samkoak @ 14:40, 09.02.2018r. IP: *.*.192.90

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.