« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dawid Kubik walczył na wyspie Phuket (wideo)

Reprezentant Academia Gorila Ostrołęka Dawid Kubik stoczył pierwszą walkę zawodową muay thai podczas gali sportów walki na Singpatong Stadium na wyspie Phuket w Tajlandii. Rywalem podopiecznego trenera Grzegorza Mulinka był Sornnarin Ror Samkoak.


- Przygotowywałam się do walki dosyć długo, chociaż od siedmiu miesięcy nie sparowałem z powodu kontuzji po ostatniej walce - mówi Dawid Kubik. - To był przygotowanie na pełnym biegu, które zajęło mi dwa miesiące w Tajlandii. Będę chciał kolejny miesiąc poświęcić jeszcze tutaj na treningi i dalszy rozwój.

 

Walka w kategorii -63 kg zakontraktowana była na pięć rund, w których Dawid Kubik pokazał, że ma duże możliwości i stać go na wyrównany pojedynek ze zdecydowanie bardziej doświadczonym rywalem. Zawodnik Academia Gorila przegrał pojedynek na punkty.
- Jestem bardzo zadowolony z walki, szczególnie, że to pierwszy zawodowy pojedynek z moim udziałem - podkreśla Dawid Kubik. - Dla rywala to była 70 walka i widać było, że jest zawodnikiem bardzo doświadczonym.Przed Dawidem Kubikiem kolejne wyzwania, a najważniejszym będzie start w mistrzostwach świata w Kijowie na Ukrainie.
- Jeśli chodzi o moje dalsze plany to związane są z mistrzostwami świata w Kijowie w maju - podkreśla utalentowany zawodnik muay thai. - Chcę się do nich dobrze przygotować i powalczyć o dobre wyniki.

 

Obejrzyj ostatnią rywalizację najlepszych kręglarzy z regionu!
Odsłon: 7916
Komentarzy: 2
08:38, 08.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Znajoma @ 08:09, 09.02.2018r. IP: *.*.158.190

Dawid trzymam mocno kciuki za dalsze losy! Miło patrzeć jak się zmieniasz.

Ror Samkoak @ 14:40, 09.02.2018r. IP: *.*.192.90

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.