« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 19 lutego 2018 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Trójki szykują się na starcia II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki prowadzeni przez trenera Radosława Żebrowskiego przygotowują się do kolejnych meczów rozgrywek II ligi. Nasi piłkarze mają za sobą trudne spotkanie z Warszawianką Warszawa i kolejne wyzwanie przed własną publicznością.


Przed szczypiornistami ostrołęckiej Trójki jeszcze tydzień spokojnych treningów, a następnie konfrontacja przed własną publicznością z AZS UMCS Lublin. Mecz został zaplanowany na sobotę, 17 lutego na godz. 12.00. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego chcą zaprezentować się w nowych strojach silną kadrą.

- Chciałbym, abyśmy do tego spotkania przystąpili w optymalnym składzie i powalczyli o dobry wynik - podkreśla szkoleniowiec ostrołęckiej Trójki, który ma spory niedosyt po przegranym wyjazdowym meczu z KS Warszawianką.

 

W rundzie rewanżowej szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czekają mecze z: TS Siemiatycze, SPR Pabiks Pabianice, Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka, SPR ROKiS Radzymin, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki i CKS Jurand Ciechanów.
- Przed nami bardzo ciekawa runda pełna wyzwań, w której z pewnością postaramy się, aby dostarczyć kibicom dużo emocji - podkreśla prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna. - Cieszymy się z faktu, że nasze mecze cieszą się dużym zainteresowaniem i dobrymi wynikami chcemy odwdzięczyć się kibicom.Przed własną publicznością Trójka zaprezentuje się czterokrotnie. Poza awizowanym już meczem z AZS UMCS Lublin nasi piłkarze ręczni zagrają u siebie z: TS Siematycze (sobota - 10 marca, godz. 17.00), SPR ROKiS Radzymin (sobota - 14 kwietnia, godz. 17.00) i CKS Jurand Ciechanów (sobota - 28 kwietnia, godz. 17.00). Terminy meczów mogą jeszcze ulec zmianie.

Odsłon: 957
Komentarzy: 0
07:51, 09.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny triumf Trójki nad AZS UMCS (zdjęcia, wideo)

Cenny triumf Trójki nad AZS UMCS (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu dwunastej kolejki rozgrywek II ligi pokonali AZS UMCS Lublin 32:28. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali dobre spotkanie i okazali się skuteczniejsi od wyżej notowanego rywala.

Szczypiorniści Trójki podejmą AZS UMCS Lublin

Szczypiorniści Trójki podejmą AZS UMCS Lublin

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przygotowują się do kolejnego spotkania w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego zmierzą się w meczu przed własną publicznością w hali przy ulicy z wyżej notowanym AZS UMCS Lublin.

Zacięty bój szczypiornistów Trójki z Warszawianką

Zacięty bój szczypiornistów Trójki z Warszawianką

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki od wyjazdowego spotkania z KS Warszawianka Warszawa rozpoczęli rywalizację w rundzie rewanżowej II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego stoczyli emocjonujący bój w stolicy, ale przegrali 25:29.

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2017 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich zespołów.

Szczypiorniści Trójki przed trudnym wyzwaniem

Szczypiorniści Trójki przed trudnym wyzwaniem

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozpoczynają rywalizację w rundzie rewanżowej II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego będą chcieli poprawić wyniki z pierwszej części sezonu. W pierwszym starciu zmierzą się z KS Warszawianka Warszawa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo