« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Przemysław Zyśk
Przemysław Zyśk
(fot. Sferis Knockout Promotion)

Przemysław Zyśk bardzo udanie rozpoczął 2018 rok od zwycięstwa podczas gali w Nysie nad Kevinem Ongenae. Z każdym kolejnym miesiącem ostrołęczanin czyni postępy na zawodowym ringu i z pewnością będzie oczekiwał kolejnej propozycji na walkę.


- Nastawiałem się na bardzo ciężką walkę i dużo przyjemniej się boksuje, gdy nastawiasz się na ciężko walkę - podkreślał po pojedynku w rozmowie z dziennikarzem ringpolska Przemysław Zyśk. - Sparingi miałem ciężkie, przygotowania miałem ciężkie. Naprawdę dałem z siebie przez ostatnie dwa miesiące bardzo dużo i chciałem to pokazać w ringu. Cieszę się przeogromnie.

Przemysław Zyśk w ubiegłym roku stoczył dwie zwycięskie walki. Teraz zapisał kolejne zwycięstwo przed czasem i musi czekać na możliwość kolejnego pojedynku.
- Niestety nic nie wiem na temat kolejnej walki, bo to pytanie do moich promotorów - mówi Przemysław Zyśk. - Nie chcę robić przerwy, w poniedziałek odpuszczę trening, ale już we wtorek zasuwam na treningi poprawiać to, co jest do poprawienia.Skrót walki Przemysława Zyśka dostępny jest w portalu polsatsport.pl. Cała rozmowa Przemysława Zyśka po walce w Nysie w materiale filmowym ringpolska.pl.

 

Odsłon: 9460
Komentarzy: 3
09:17, 12.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Jak @ 17:03, 12.02.2018r. IP: *.*.128.210

Jak to jest możliwe że chłopak z takim potencjałem musi pracować żeby się utrzymać od walki do walki ? Przecież on powinien poświęcić się w 100% temu co robi bo efektów nie będzie piorunujących. Wstyd i jeszcze raz wstyd że ostrołęka lachę kładzie na tego chłopaka. Kibicuję mu szczerze.

Amen @ 18:31, 12.02.2018r. IP: *.*.165.159

Kibicuje każdemu co chce ze sobą coś zrobić a niestety Ostrołęka ma w dup...ie...ludzi z talentem

Do Jak @ 23:00, 12.02.2018r. IP: *.*.149.186

Zgadza sie popieram slowa kolegi i zarazem apeluje do ludzi by pomogli sie rozwijac.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo