« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk: Na pewno nie spocznę na laurach (wideo)

Przemysław Zyśk
Przemysław Zyśk
(fot. Sferis Knockout Promotion)

Przemysław Zyśk bardzo udanie rozpoczął 2018 rok od zwycięstwa podczas gali w Nysie nad Kevinem Ongenae. Z każdym kolejnym miesiącem ostrołęczanin czyni postępy na zawodowym ringu i z pewnością będzie oczekiwał kolejnej propozycji na walkę.


- Nastawiałem się na bardzo ciężką walkę i dużo przyjemniej się boksuje, gdy nastawiasz się na ciężko walkę - podkreślał po pojedynku w rozmowie z dziennikarzem ringpolska Przemysław Zyśk. - Sparingi miałem ciężkie, przygotowania miałem ciężkie. Naprawdę dałem z siebie przez ostatnie dwa miesiące bardzo dużo i chciałem to pokazać w ringu. Cieszę się przeogromnie.

Przemysław Zyśk w ubiegłym roku stoczył dwie zwycięskie walki. Teraz zapisał kolejne zwycięstwo przed czasem i musi czekać na możliwość kolejnego pojedynku.
- Niestety nic nie wiem na temat kolejnej walki, bo to pytanie do moich promotorów - mówi Przemysław Zyśk. - Nie chcę robić przerwy, w poniedziałek odpuszczę trening, ale już we wtorek zasuwam na treningi poprawiać to, co jest do poprawienia.


Last minute Service

Skrót walki Przemysława Zyśka dostępny jest w portalu polsatsport.pl. Cała rozmowa Przemysława Zyśka po walce w Nysie w materiale filmowym ringpolska.pl.

 

Odsłon: 4627
Komentarzy: 3
09:17, 12.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin ambitnie walczyli w Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Wrocławiu. Z zawodów nie przywieźli medalowych lokata, ale cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości.

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Pniewach k. Poznania w V Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski. W zawodach na konto karateków trafiły dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

WOR War02: Dzierzgowski nokautuje rywala (wideo)

Podczas Gali WOR War02 kibice w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej obejrzeli kilka bardzo zaciętych pojedynków. Walka Artura Dzierzgowskiego z Daniela Broetnerem jako jedyna zakończyła się szybkim nokautem. Obejrzyj pojedynek.

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Pięć złotych medali MKKK Shinkyokushin w Kielcach

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin mają za sobą udany start w zawodach z cyklu Grand Prix Polski. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca w komplecie stanęli na najwyższym stopniu rywalizacji.

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Cenne doświadczenie OKKK w Tokio (zdjęcia, wideo)

Emilia Chimkowska już po raz trzeci reprezentowała Ostrołęcki Klub Karate Kyoksuhin w mistrzostwach świata. Po raz pierwszy do Japonii wybrały się z kolei doświadczona Beata Opęchowska i najmłodsza w stawce naszych reprezentantek Dominika Pyskło.

» Wasze komentarze

Jak @ 17:03, 12.02.2018r. IP: *.*.128.210

Jak to jest możliwe że chłopak z takim potencjałem musi pracować żeby się utrzymać od walki do walki ? Przecież on powinien poświęcić się w 100% temu co robi bo efektów nie będzie piorunujących. Wstyd i jeszcze raz wstyd że ostrołęka lachę kładzie na tego chłopaka. Kibicuję mu szczerze.

Amen @ 18:31, 12.02.2018r. IP: *.*.165.159

Kibicuje każdemu co chce ze sobą coś zrobić a niestety Ostrołęka ma w dup...ie...ludzi z talentem

Do Jak @ 23:00, 12.02.2018r. IP: *.*.149.186

Zgadza sie popieram slowa kolegi i zarazem apeluje do ludzi by pomogli sie rozwijac.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo