Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Bracia Czapscy najlepsi w deblu (zdjęcia, wideo)

Bracia Jordan i Konrad Czapscy wygrali rywalizację w turnieju deblowym tenisa ziemnego. W finałowym meczu zawodów organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe pokonali Daniela Dąbrowskiego i Sylwestra Puchalskiego 4:6 6:3 10:6.

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Daniel Dąbrowski (Ostrołęka) w parze z Sylwestrem Puchalski (Ostrów Mazowiecka) pokonali Adama Sado (Maków Mazowiecki) i Mirosława Mazucha (Pupkowizna) 7:5 6:1.

W drugim meczu półfinałowym Konrad Czapski (Ostrołęka) i Jordan Czapski (Olszewo-Borki) pokonali ostrołęczan Kamila Woźniaka i Piotra Mrozka 6:1 6:4. W wielkim finale turnieju o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki bracia Jordan i Konrad Czapscy pokonali po bardzo emocjonującym starciu Daniela Dąbrowskiego i Sylwestra Puchalskiego 4:6 6:3 10:6.

Puchary i nagrody najlepszym deblom wręczyli wspólnie przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski i prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. Sponsorem dodatkowym imprezy była Piekarnia Kurpiowska Serafin, a patronat medialny sprawował portal Moja Ostrołęka.