« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski: To był dla mnie szalony sezon (wideo)

Przemysław Dąbrowski ma za sobą świetny sezon, w który aż 22-krotnie stawał na podium imprez o ogólnopolskim zasięgu. Na konto zawodnika z Rzekunia trafiły trzy medale rangi Mistrzostw Polski. Teraz nadszedł czas, aby pogratulować sukcesów i nagrodzić.


Wszystko w 2017 roku rozpoczęło się od Drużynowych Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. W zawodach wraz z kolegami z Prefbet Śniadowo Łomża Przemysław Dąbrowski wywalczył złoty medal i awans na Drużynowy Puchar Europy zaplanowany na przyszły rok.

 

Kolejnym ogromnym sukcesem było zdobycie zdobycie wicemistrzostwa Polski podczas Orlen Warsaw Maraton i zajęcie dziewiątego miejsca w klasyfikacji open. Trzeci medal padł łupem zawodnika z Borawego w Mistrzostwach Polski na 10 km.

 

Przemysław Dąbrowski po raz pierwszy w historii w 2017 roku triumfował w Półmaratonie Kurpiowskim. Po raz trzeci z rzędu wygrał edycję Grand Prix Traktu Brzeskiego, który składał się z czterech biegów, kolejno w Wiązownie, Białej Podlaskiej, Platerowie i Siedlcach.


JBB

Podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie Przemysław Dąbrowski odebrał wyróżnienie "Ambasador regionu". Nagrodę wręczył dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce Robert Juchniewicz.

- Sezon 2017 był dla mnie bardzo bardzo ofity w sukcesy, nazywam go wręcz szalonym - mówi reprezentant Agro-Metal Ostrołęka Przemysław Dąbrowski. - Wywalczyłem trzy medale Mistrzostw Polski, dwa medale w drużynie i jeden indywidualny w maratonie, który jest dopełnieniem biegowej kariery. Cieszę się również z wygranej w Półmaratonie Kurpiowskim, jako pierwszy zawodnik z regionu.

 

Odsłon: 3606
Komentarzy: 0
08:58, 22.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Utalentowana tenisistka - Emilia Pecura 

Emilia Pecura to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Stowarzyszenia Tenisowego GEM im. Zenona Kacpury. 15-latka swój kunszt odbicia pod okiem Waldemara Rępy i Bogdana Knapa trenuje już od pięciu lat.

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Wartościowe wyniki Magdaleny Olszewskiej 

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w imprezach ogólnopolskich. W 2020 r. ponownie nie zabrakło dobrych wyników i medalowych lokat.

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Talent w podnoszeniu ciężarów - Dawid Osowiecki

Dawid Osowiecki to obecnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta. 16-latek z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez o ogólnopolskim zasięgu i notował bardzo wartościowe wyniki.

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Bramkostrzelny napastnik - Przemysław Olesiński

Piłkarze Narwi Ostrołęka są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Sieradzkiego jest zdecydowanie Przemysław Olesiński, który zdobył aż 25 bramek!

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński z medalem mistrzostw Polski

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal Mistrzostw Polski Młodzieżowców wywalczony w Zielonce.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo