« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

VII Łubudu Cup dla Perczaka (zdjęcia, wideo)

Paweł Perczak z Siedlec okazał się najlepszy w zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Rywalizacja w siódmej już edycji zawodów przyciągnęła do rywalizacji zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także gości z Ostrowi Mazowieckiej i Siedlec.


Po raz kolejny do rywalizacji przystąpiła silna stawka kręglarzy, a batalia o najwyższe lokaty w finale stała na bardzo wysokim poziomie. W decydującej rozgrywce najlepszy wynik wykręcił Paweł Perczak z Siedlec z wynikiem 183 punktów. Na drugiej lokacie uplasował się Dawid Wiernicki z Ostrołęki - 134 pkt, a trzeci był tym razem kolejny ostrołęczanin Patryk Ustaszewski - 133 pkt.

 

W najlepszej szóstce zmagań uplasowali się jeszcze Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej - 130 pkt., Kamil Sienkiewicz z Ostrołęki - 122 pkt. i Daniel Ustaszewski z Ostrołęki - 103 pkt. Świetnych wyników nie zabrakło w pierwszych dwóch rundach, kiedy to Kamil Sienkiewicz ustanowił nowy rekord toru numer trzy z rezultatem 227 punktów.

 

Turniej był także okazją do wsparcia leczenia Szymona Wołynka. Podczas dwóch edycji zawodów kręglarze zbierali na leczenie chłopca. Więcej o chłopcu pisaliśmy w głównym serwisie portalu Moja Ostrołęka w materiale Pomóż choremu Szymkowi stanąć na własnych nogach.Sponsorami zawodów byli: Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Sklep i serwis komputerowy Last Minute Service, Salon Oświetlenia Led www.ledin.pl, radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski, Pensjonat Wioletta, Studio Urody Spaja i warsztat samochodowy Autopuls. Patronat medialny sprawowały portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
VII Łubudu Bowling Cup 2018

 

Odsłon: 6182
Komentarzy: 1
10:15, 27.02.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

T @ 20:58, 27.02.2018r. IP: *.*.166.107

Taaaa wszyscy z Ostrołęki a połowa na BLM jeździ :-)
P.S. GRATULACJE CHŁOPAKI!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo