« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 grudnia 2018 r., imieniny Gabrieli, Dariusza, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Koronie ubył rywal w rozgrywkach IV ligi (wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony przygotowują się do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Z rozgrywek ubył kolejny rywal, z którym mają rywalizować podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego. Czy w efekcie żaden zespół nie opuści grupy północnej?


Przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej z rywalizacji wycofali się piłkarze Bzury Chodaków. To oznaczało, że piłkarze ostrołęckiej Korony jesienią nie musieli jechać na wyjazdowy mecz do Sochaczewa. Problemy mieli także działacze Błękitnych Raciąż i latem nie rozegrali meczów sparingowych.

 

Do rywalizacji w rozgrywkach IV ligi przystąpili, ale jesienią zapisali na swoim koncie zaledwie siedem punktów. W przerwie zimowej zarząd klubu podjął trudną decyzję i wycofał drużynę z dalszej rywalizacji w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. To oznacza, że Błękitnych zobaczymy w kolejnym sezonie w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

 

Reklama Po zakończonym sezonie IV ligi mazowieckiej - grupę północną opuści maksymalnie jeden zespół - w tym momencie Bug Wyszków. Wiele wskazuje jednak na to, że z III ligi do IV ligi nie spadnie żaden zespół z Mazowsza. To sprawi z kolei, że ostatni obecnie Bug Wyszków może rozegrać barażowy mecz o utrzymanie z czternastym zespołem grupy południowej - obecnie jest to LKS Promna.

 

Kibice w Ostrołęce emocjonować się będą jednak zdecydowanie bardziej walką o punkty w górnej strefie tabeli. Po rundzie jesiennej Korona jest liderem i w barażu o III ligę w tym momencie zmierzyłaby się z Pilicą Białobrzegi. Przed podopiecznymi trenera Marcina Truszkowskiego jeszcze trzynaście trudnych meczów.

 

Wyjazdowe spotkanie Korony Ostrołęka z Błękitnymi Raciąż miało zostać rozegrane w sobotę, 12 maja. W efekcie żółto-niebiescy będą mieć kolejny wolny termin, podobnie jak w sobotę, 7 kwietnia, kiedy to pierwotnie w terminarzu widniał mecz z Bzurą Chodaków.
Tymczasem piłkarzy Korony Ostrołęka czeka kolejny sprawdzian w okresie przygotowaczym do zbliżającej się dużymi krokami wiosennej odsłony rozgrywek. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzą się z KS Wasilków. Mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa został zaplanowany na sobotę, 3 marca na godz. 13.00.

 

Obejrzyj fragmenty pierwszej konfrontacji piłkarzy Korony Ostrołęka z Błękitnymi Raciąż z rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Odsłon: 9452
Komentarzy: 4
07:53, 03.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narolewski: Kto trenuje, ten gra (wywiad)

Narolewski: Kto trenuje, ten gra (wywiad)

Narew Ostrołęka to jeden z faworytów do wygrania rozgrywek ciechanowsko-ostrołęckiej A-klasy w sezonie 2018/19. Piłkarska jesień nie spełniła oczekiwań kibiców i zarządu klubu, dlatego doszło do zmiany trenera. Do ligi okręgowej Narew ma wprowadzić Dariusz Narolewski.

Nowy klub Kowalkowskiego w Anglii

Nowy klub Kowalkowskiego w Anglii

Paweł Kowalkowski, który w przeszłości strzelał bramki m.in. dla Makowianki Maków Maz., Hutnika Warszawa i Korony Ostrołęka zadebiutował w nowym klubie. 26-letni napastnik będzie teraz występował w Wealdstone FC, klubie z zachodniego Londynu.

Trener Staniórski stawia sobie ambitne cele

Trener Staniórski stawia sobie ambitne cele

W poniedziałek, 7 stycznia do treningów wrócą piłkarze Korony Ostrołęka. Pierwsze mecze kontrolne zespół trenera Tomasza Staniórskiego rozegra z III-ligowcami. Na 26 stycznia zaplanowano sparing z Ruchem Wysokie Mazowieckie, a cztery dni później Korona zmierzy się z Olimpią Zambrów.

Grad bramek i dużo emocji w NLF (zdjęcia, wideo)

Grad bramek i dużo emocji w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło wciąż są liderem rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu i jako jedyny zespół w rozgrywkach mają na swoim koncie komplet punktów. W ramach szóstej kolejki Deptuła Kadzidło pokonał w derbowym mecze zespół Kadzidło 5:3.

Orzeł najlepszy, Korona piąta (zdjęcia, wideo)

Orzeł najlepszy, Korona piąta (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Orła Kolno zwyciężyli w turnieju dla rocznika 2008 i młodsi organizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W zawodach przeprowadzonych w hali im. Arkadiusza Gołasia młodzi adepci futbolu rywalizowali o puchar radnego Grzegorza Milewskiego.

» Wasze komentarze

edi @ 12:35, 03.03.2018r. IP: *.*.237.83

Raciąż jeśli bedzie grał w przyszłym sezonie to chyba w płockiej A klasie a nie w naszej?

Normal @ 13:05, 03.03.2018r. IP: *.*.32.199

Jakiej płockiej. Co Ty bredzisz? Raciąż w czasach małych województw był w woj ciechanowskim.

do edi @ 07:45, 04.03.2018r. IP: *.*.31.137

Raciąż to okręg Ciechanów-Ostrołęka.

henry @ 12:21, 04.03.2018r. IP: *.*.53.199

Kolejnego milionera zjadła piłka....Chłop utopił wygraną w totolotka..

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo