« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Koronie ubył rywal w rozgrywkach IV ligi (wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony przygotowują się do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Z rozgrywek ubył kolejny rywal, z którym mają rywalizować podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego. Czy w efekcie żaden zespół nie opuści grupy północnej?


Przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej z rywalizacji wycofali się piłkarze Bzury Chodaków. To oznaczało, że piłkarze ostrołęckiej Korony jesienią nie musieli jechać na wyjazdowy mecz do Sochaczewa. Problemy mieli także działacze Błękitnych Raciąż i latem nie rozegrali meczów sparingowych.

 

Do rywalizacji w rozgrywkach IV ligi przystąpili, ale jesienią zapisali na swoim koncie zaledwie siedem punktów. W przerwie zimowej zarząd klubu podjął trudną decyzję i wycofał drużynę z dalszej rywalizacji w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. To oznacza, że Błękitnych zobaczymy w kolejnym sezonie w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

 

Reklama Po zakończonym sezonie IV ligi mazowieckiej - grupę północną opuści maksymalnie jeden zespół - w tym momencie Bug Wyszków. Wiele wskazuje jednak na to, że z III ligi do IV ligi nie spadnie żaden zespół z Mazowsza. To sprawi z kolei, że ostatni obecnie Bug Wyszków może rozegrać barażowy mecz o utrzymanie z czternastym zespołem grupy południowej - obecnie jest to LKS Promna.

 

Kibice w Ostrołęce emocjonować się będą jednak zdecydowanie bardziej walką o punkty w górnej strefie tabeli. Po rundzie jesiennej Korona jest liderem i w barażu o III ligę w tym momencie zmierzyłaby się z Pilicą Białobrzegi. Przed podopiecznymi trenera Marcina Truszkowskiego jeszcze trzynaście trudnych meczów.

 

Wyjazdowe spotkanie Korony Ostrołęka z Błękitnymi Raciąż miało zostać rozegrane w sobotę, 12 maja. W efekcie żółto-niebiescy będą mieć kolejny wolny termin, podobnie jak w sobotę, 7 kwietnia, kiedy to pierwotnie w terminarzu widniał mecz z Bzurą Chodaków.


MKKK

Tymczasem piłkarzy Korony Ostrołęka czeka kolejny sprawdzian w okresie przygotowaczym do zbliżającej się dużymi krokami wiosennej odsłony rozgrywek. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzą się z KS Wasilków. Mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa został zaplanowany na sobotę, 3 marca na godz. 13.00.

 

Obejrzyj fragmenty pierwszej konfrontacji piłkarzy Korony Ostrołęka z Błękitnymi Raciąż z rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Odsłon: 7686
Komentarzy: 4
07:53, 03.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS CK Troszyn poległ w hicie kolejki (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn poległ w hicie kolejki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w hitowym spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrali z Makowianką Maków Mazowiecki 0:4. Rywali po zwycięstwo poprowadził niekwestionowany lider zespołu Kamil Majkowski, trafiając do bramki dwukrotnie.

Triumf II LO w Metalówka Cup 2018 (zdjęcia, wideo)

Triumf II LO w Metalówka Cup 2018 (zdjęcia, wideo)

Tradycyjnie na boisku ze sztuczną trawą w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 został rozegrany turniej Metalówka Cup. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły cztery zespoły reprezentujące szkoły z terenu miasta, a najlepsi okazali się zawodnicy z II LO.

Korona kontra Mazur Gostynin. Wytypuj wynik

Korona kontra Mazur Gostynin. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa podejmą Mazura Gostynin. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po ostatnim zwycięstwie nad Drukarzem Warszawa będą chcieli iść za ciosem.

Hit okręgówki. KS CK Troszyn podejmie Makowiankę

Hit okręgówki. KS CK Troszyn podejmie Makowiankę

Bardzo trudne zadanie czeka piłkarze KS CK Troszyn w sobotnie przedpołudnie w konfrontacji z Makowianką Maków Mazowiecki. W konfrontacji ósmej kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka dojdzie do rywalizacji o ważny komplet punktów.

Derby w Baranowie, Narew kontra Jutrzenka Unieck

Derby w Baranowie, Narew kontra Jutrzenka Unieck

To będzie kolejna bardzo ciekawa i emocjonująca odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W derbowym meczu Świt Baranowo podejmie Rzekuniankę Rzekuń. Przed własną publicznością zagrają Aldo Bartnik, Kurpik i Narew.

» Wasze komentarze

edi @ 12:35, 03.03.2018r. IP: *.*.237.83

Raciąż jeśli bedzie grał w przyszłym sezonie to chyba w płockiej A klasie a nie w naszej?

Normal @ 13:05, 03.03.2018r. IP: *.*.32.199

Jakiej płockiej. Co Ty bredzisz? Raciąż w czasach małych województw był w woj ciechanowskim.

do edi @ 07:45, 04.03.2018r. IP: *.*.31.137

Raciąż to okręg Ciechanów-Ostrołęka.

henry @ 12:21, 04.03.2018r. IP: *.*.53.199

Kolejnego milionera zjadła piłka....Chłop utopił wygraną w totolotka..

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo