« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Koronie ubył rywal w rozgrywkach IV ligi (wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony przygotowują się do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Z rozgrywek ubył kolejny rywal, z którym mają rywalizować podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego. Czy w efekcie żaden zespół nie opuści grupy północnej?


Przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej z rywalizacji wycofali się piłkarze Bzury Chodaków. To oznaczało, że piłkarze ostrołęckiej Korony jesienią nie musieli jechać na wyjazdowy mecz do Sochaczewa. Problemy mieli także działacze Błękitnych Raciąż i latem nie rozegrali meczów sparingowych.

 

Do rywalizacji w rozgrywkach IV ligi przystąpili, ale jesienią zapisali na swoim koncie zaledwie siedem punktów. W przerwie zimowej zarząd klubu podjął trudną decyzję i wycofał drużynę z dalszej rywalizacji w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. To oznacza, że Błękitnych zobaczymy w kolejnym sezonie w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

 

Reklama Po zakończonym sezonie IV ligi mazowieckiej - grupę północną opuści maksymalnie jeden zespół - w tym momencie Bug Wyszków. Wiele wskazuje jednak na to, że z III ligi do IV ligi nie spadnie żaden zespół z Mazowsza. To sprawi z kolei, że ostatni obecnie Bug Wyszków może rozegrać barażowy mecz o utrzymanie z czternastym zespołem grupy południowej - obecnie jest to LKS Promna.

 

Kibice w Ostrołęce emocjonować się będą jednak zdecydowanie bardziej walką o punkty w górnej strefie tabeli. Po rundzie jesiennej Korona jest liderem i w barażu o III ligę w tym momencie zmierzyłaby się z Pilicą Białobrzegi. Przed podopiecznymi trenera Marcina Truszkowskiego jeszcze trzynaście trudnych meczów.

 

Wyjazdowe spotkanie Korony Ostrołęka z Błękitnymi Raciąż miało zostać rozegrane w sobotę, 12 maja. W efekcie żółto-niebiescy będą mieć kolejny wolny termin, podobnie jak w sobotę, 7 kwietnia, kiedy to pierwotnie w terminarzu widniał mecz z Bzurą Chodaków.
Tymczasem piłkarzy Korony Ostrołęka czeka kolejny sprawdzian w okresie przygotowaczym do zbliżającej się dużymi krokami wiosennej odsłony rozgrywek. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzą się z KS Wasilków. Mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa został zaplanowany na sobotę, 3 marca na godz. 13.00.

 

Obejrzyj fragmenty pierwszej konfrontacji piłkarzy Korony Ostrołęka z Błękitnymi Raciąż z rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Odsłon: 4343
Komentarzy: 4
07:53, 03.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

To była bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka na boiskach ligi okręgowej, jednak większość meczów nie mogło zostać rozegranych na boiskach gospodarzy. Ze względu na warunki atmosferyczne drużyny przenosiły swoje spotkania na obiekty ze sztuczną nawierzchnią.

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mieli zmierzyć się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pauzowali, bo boisko rywali nie nadawało się do gry.

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony zamiast ligowego starcia z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki rozegrali mecz sparingowy. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzyli się z Orzem Goworowo z B klasy i odnieśli efektowne zwycięstwo 12:0.

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn na inaugurację rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli Ostrovii Ostrów Mazowiecka 0:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ze względu na panujące warunki atmosferyczne rywalizowali na boisku ze sztuczną trawą w Baranowie.

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Piłkarze Korony II Ostrołęka w ostatnim sprawdzianie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy ulegli czwartoligowej Wissie Szczuczyn 1:5. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza zdobył Mateusz Augustyniak.

» Wasze komentarze

edi @ 12:35, 03.03.2018r. IP: *.*.237.83

Raciąż jeśli bedzie grał w przyszłym sezonie to chyba w płockiej A klasie a nie w naszej?

Normal @ 13:05, 03.03.2018r. IP: *.*.32.199

Jakiej płockiej. Co Ty bredzisz? Raciąż w czasach małych województw był w woj ciechanowskim.

do edi @ 07:45, 04.03.2018r. IP: *.*.31.137

Raciąż to okręg Ciechanów-Ostrołęka.

henry @ 12:21, 04.03.2018r. IP: *.*.53.199

Kolejnego milionera zjadła piłka....Chłop utopił wygraną w totolotka..

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo