« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji zapowiada Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już po raz drugi zawita do Lelisa. Kibiców sztuk walki z całego regionu zaproszą UKS Fight Academy Ostrołęka wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, którzy wspólnie przygotowali serię niezwykle ciekawych i emocjonujących walk.


- Po raz drugi chcemy zaprosić fanów sportów walki na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów, którą w Lelisie organizujemy w formie gali - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Na kibiców czekać będzie dziesięć walk w formułach boks, MMA i K1. Zawodnicy zaprezentują się w ciekawej oprawie efektów świetlnych.

Reklama

W ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów kibice będą mogli obejrzeć w akcji m.in. reprezentantów Fight Academy Ostrołęka. Kogo zobaczymy w akcji? - W ringu zaprezentują się z naszego klubu m.in. Patryk Koziatek, Rafał Marzewski, Kamil Sęk, Piotr Golon, Aleksy Zienkiewicz i Karol Łasiewski - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - W ringu nie zabraknie także walki bokserskiej Marka Pietruczuka oraz Dawida Paca, który jest mieszkańcem gminy Lelis.

 

W gronie rywali gospodarzy mają pojawić się reprezentanci m.in. Mławy, Wyszkowa, Suwałk, Włocławka, Augustowa, Warszawy czy też Ostrowi Mazowieckiej.
- Przed nami zostały do dopięcia ostatnie szczegóły i będziemy mogli zaprezentować pełną kartę walk imprezy w Lelisie - mówi organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością zestawienie walk dla kibiców będzie bardzo ciekawe.

Podczas Gali Sportów Walki w Lelisie w ringu zaprezentują się młodzi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka i Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w pokazowych starciach.


Energas

Impreza została zaplanowana na sobotę, 24 marca o godz. 19.00 w hali sportowej przy CK-BiS przy ulicy Szkolnej 48. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w sklepie LastMinuteService w Leclerc przy ulicy Jana Pawła II.

Odsłon: 4392
Komentarzy: 2
09:08, 07.03.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Fight Academy szlifuje formę przed KKM (wideo)

Fight Academy szlifuje formę przed KKM (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka szlifują formę przed zbliżającą się dużymi krokami Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka mają za sobą bardzo pracowity czas i zapewniają, że stworzą niezapomniane widowisko.

To będzie hit. Łasiewicki kontra Seklecki (wideo)

To będzie hit. Łasiewicki kontra Seklecki (wideo)

Mistrz świata w K1 Karol Łasiewicki powraca na ring i zaprezentuje się kibicom podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. W walce wieczoru reprezentant Fight Academy Ostrołęka będzie rywalizować z Cezarym Sekleckim z Akademii Mieszanych Sztuk Walki.

Dawid Pac kontra Mateusz Mościcki w KKM (wideo)

Dawid Pac kontra Mateusz Mościcki w KKM (wideo)

Dawid Pac to dobrze znany kibicom w całym kraju zawodnik, który na swoim ma blisko 130 walk. Obecnie pięściarz jest mieszkańcem gminy Lelis i będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów już w sobotni wieczór.

Dzierzgowski powraca na ring! Będzie wojna (wideo)

Dzierzgowski powraca na ring! Będzie wojna (wideo)

Artur Dzierzgowski to dobrze znany kibicom w Ostrowi Mazowieckiej zawodnik MMA, który po kilkuletniej przerwie powróci do rywalizacji. Czy będzie to powrót w świetnym stylu podczas organizowanej w Lelisie Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów?

Koziatek zmierzy się z Lewoniem w KKM w Lelisie

Koziatek zmierzy się z Lewoniem w KKM w Lelisie

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Patryk Koziatek będzie rywalizował z Mariuszem Lewoniem z Panzera Augustów podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Dla obu zawodników będzie to debiut w prestiżowej w naszym regionie imprezie. Kto wygra?

» Wasze komentarze

x @ 10:19, 07.03.2018r. IP: *.*.231.73

Moze ktos by sie wysilil i napisal po ile te bilety

Kibic @ 11:26, 07.03.2018r. IP: *.*.232.165

Marek wraca ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo