« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji zapowiada Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już po raz drugi zawita do Lelisa. Kibiców sztuk walki z całego regionu zaproszą UKS Fight Academy Ostrołęka wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, którzy wspólnie przygotowali serię niezwykle ciekawych i emocjonujących walk.


- Po raz drugi chcemy zaprosić fanów sportów walki na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów, którą w Lelisie organizujemy w formie gali - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Na kibiców czekać będzie dziesięć walk w formułach boks, MMA i K1. Zawodnicy zaprezentują się w ciekawej oprawie efektów świetlnych.

Reklama

W ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów kibice będą mogli obejrzeć w akcji m.in. reprezentantów Fight Academy Ostrołęka. Kogo zobaczymy w akcji? - W ringu zaprezentują się z naszego klubu m.in. Patryk Koziatek, Rafał Marzewski, Kamil Sęk, Piotr Golon, Aleksy Zienkiewicz i Karol Łasiewski - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - W ringu nie zabraknie także walki bokserskiej Marka Pietruczuka oraz Dawida Paca, który jest mieszkańcem gminy Lelis.

 

W gronie rywali gospodarzy mają pojawić się reprezentanci m.in. Mławy, Wyszkowa, Suwałk, Włocławka, Augustowa, Warszawy czy też Ostrowi Mazowieckiej.
- Przed nami zostały do dopięcia ostatnie szczegóły i będziemy mogli zaprezentować pełną kartę walk imprezy w Lelisie - mówi organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością zestawienie walk dla kibiców będzie bardzo ciekawe.

Podczas Gali Sportów Walki w Lelisie w ringu zaprezentują się młodzi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka i Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w pokazowych starciach.


JBB

Impreza została zaplanowana na sobotę, 24 marca o godz. 19.00 w hali sportowej przy CK-BiS przy ulicy Szkolnej 48. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w sklepie LastMinuteService w Leclerc przy ulicy Jana Pawła II.

Odsłon: 6536
Komentarzy: 2
09:08, 07.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin to miejsce, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Zajęcia w klubie prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów, absolwentów kierunku wychowanie fizyczne.

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Treningi sztuk walki w naszym mieście są coraz bardziej popularne. Do kilku grup szkoleniowych można dołączyć w klubie Fight Academy Ostrołęka. Na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych zaprasza trener Arkadiusz Ludwiczak. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć treningowych we wszystkich sekcjach czuwa sensei Wiesław Orzoł (IV Dan). Sprawdź, gdzie można się zapisać?

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stawia kolejne odważne kroki na zawodowym ringu. Przed zawodnikiem KnockOut Promotion już za trzy tygodnie kolejna walka, która odbędzie się podczas Gali KnockOut Boxing Night w Łomży.

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin do kolejnej części sezonu przygotowywał się podczas zgrupowania w Gliczarowie Górnym. Pod wodzą sensei Wiesława Orzoła trenowała grupa ponad pięćdziesięciu młodych adeptów karate kyokushin. Pierwsze starty już we wrześniu.

» Wasze komentarze

x @ 10:19, 07.03.2018r. IP: *.*.231.73

Moze ktos by sie wysilil i napisal po ile te bilety

Kibic @ 11:26, 07.03.2018r. IP: *.*.232.165

Marek wraca ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo