« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 grudnia 2018 r., imieniny Gabrieli, Dariusza, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji zapowiada Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już po raz drugi zawita do Lelisa. Kibiców sztuk walki z całego regionu zaproszą UKS Fight Academy Ostrołęka wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, którzy wspólnie przygotowali serię niezwykle ciekawych i emocjonujących walk.


- Po raz drugi chcemy zaprosić fanów sportów walki na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów, którą w Lelisie organizujemy w formie gali - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Na kibiców czekać będzie dziesięć walk w formułach boks, MMA i K1. Zawodnicy zaprezentują się w ciekawej oprawie efektów świetlnych.

Reklama

W ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów kibice będą mogli obejrzeć w akcji m.in. reprezentantów Fight Academy Ostrołęka. Kogo zobaczymy w akcji? - W ringu zaprezentują się z naszego klubu m.in. Patryk Koziatek, Rafał Marzewski, Kamil Sęk, Piotr Golon, Aleksy Zienkiewicz i Karol Łasiewski - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - W ringu nie zabraknie także walki bokserskiej Marka Pietruczuka oraz Dawida Paca, który jest mieszkańcem gminy Lelis.

 

W gronie rywali gospodarzy mają pojawić się reprezentanci m.in. Mławy, Wyszkowa, Suwałk, Włocławka, Augustowa, Warszawy czy też Ostrowi Mazowieckiej.
- Przed nami zostały do dopięcia ostatnie szczegóły i będziemy mogli zaprezentować pełną kartę walk imprezy w Lelisie - mówi organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością zestawienie walk dla kibiców będzie bardzo ciekawe.

Podczas Gali Sportów Walki w Lelisie w ringu zaprezentują się młodzi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka i Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w pokazowych starciach.Impreza została zaplanowana na sobotę, 24 marca o godz. 19.00 w hali sportowej przy CK-BiS przy ulicy Szkolnej 48. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w sklepie LastMinuteService w Leclerc przy ulicy Jana Pawła II.

Odsłon: 7366
Komentarzy: 2
09:08, 07.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Młodzi adepci UKS Fight Academy prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdawali na wyższe stopnie uczniowskie w kickboxingu. Egzamin wraz z prezesem klubu przeprowadził trener Robert Piotr Stypiński, a młodzi adepci z dużą starannością wykonywali ćwiczenia.

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Marcin Różalski już po raz czwarty zawitał do Ostrołęki, aby odwiedzić klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Podczas kilkugodzinnej wizyty nie zabrakło treningów z dwiema grupami zawodników i spotkania z prezydentem miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem.

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy. Do Ostrołęka przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło w sumie blisko pięćdziesięciu fighterów.

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Pięć medali przywieźli w turnieju Mazovia Cup z Tarczyna reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka. W zawodach podopieczni trenera Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego rywalizowali w kategoriach kickboxing i MMA, walcząc w nich z powodzeniem.

» Wasze komentarze

x @ 10:19, 07.03.2018r. IP: *.*.231.73

Moze ktos by sie wysilil i napisal po ile te bilety

Kibic @ 11:26, 07.03.2018r. IP: *.*.232.165

Marek wraca ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo