« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji zapowiada Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów już po raz drugi zawita do Lelisa. Kibiców sztuk walki z całego regionu zaproszą UKS Fight Academy Ostrołęka wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, którzy wspólnie przygotowali serię niezwykle ciekawych i emocjonujących walk.


- Po raz drugi chcemy zaprosić fanów sportów walki na Kurpiowską Kuźnię Mistrzów, którą w Lelisie organizujemy w formie gali - mówi trener, a zarazem prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Na kibiców czekać będzie dziesięć walk w formułach boks, MMA i K1. Zawodnicy zaprezentują się w ciekawej oprawie efektów świetlnych.

Reklama

W ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów kibice będą mogli obejrzeć w akcji m.in. reprezentantów Fight Academy Ostrołęka. Kogo zobaczymy w akcji? - W ringu zaprezentują się z naszego klubu m.in. Patryk Koziatek, Rafał Marzewski, Kamil Sęk, Piotr Golon, Aleksy Zienkiewicz i Karol Łasiewski - mówi trener Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - W ringu nie zabraknie także walki bokserskiej Marka Pietruczuka oraz Dawida Paca, który jest mieszkańcem gminy Lelis.

 

W gronie rywali gospodarzy mają pojawić się reprezentanci m.in. Mławy, Wyszkowa, Suwałk, Włocławka, Augustowa, Warszawy czy też Ostrowi Mazowieckiej.
- Przed nami zostały do dopięcia ostatnie szczegóły i będziemy mogli zaprezentować pełną kartę walk imprezy w Lelisie - mówi organizator imprezy Arkadiusz Ludwiczak. - Z pewnością zestawienie walk dla kibiców będzie bardzo ciekawe.

Podczas Gali Sportów Walki w Lelisie w ringu zaprezentują się młodzi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka i Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w pokazowych starciach.Impreza została zaplanowana na sobotę, 24 marca o godz. 19.00 w hali sportowej przy CK-BiS przy ulicy Szkolnej 48. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w sklepie LastMinuteService w Leclerc przy ulicy Jana Pawła II.

Odsłon: 5486
Komentarzy: 2
09:08, 07.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca udanie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Turnieju w Karate Kyokushin organizowanym w Ostrowi Mazowieckiej.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w III Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO w Białymstoku. W zawodach pod wodzą sensei Krzysztofa Ślaskiego wywalczyli trzynaście medalowych lokat.

Zyśk pewnie pokonał na punkty Semjonova (wideo)

Zyśk pewnie pokonał na punkty Semjonova (wideo)

Przemysław Zyśk stale się rozwija i zyskuje kolejne cenne doświadczenie na zawodowym ringu. Tym razem podczas Knock Out Boxing Night w Rzeszowie pokonał w niezłym stylu na punkty Estończyka Pavla Semjonowa, odnosząc siódme zwycięstwo.

Bardzo dobra postawa MKKK Shinkyokshin w MLK

Bardzo dobra postawa MKKK Shinkyokshin w MLK

Bardzo dobra postawa reprezentantów Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokshin prowadzonych przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca zaowocowała drugą lokatą klubu w całym sezonie Mazowieckiej Ligi Karate.

Zyśk kontra Semjonov już w sobotni wieczór

Zyśk kontra Semjonov już w sobotni wieczór

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stoczy kolejną walkę na zawodowym ring. Niepokonany do tej pory ostrołęczanin podczas sobotniej gali KnockOut Boxing Night #2 w Rzeszowie rywalizować będzie z 33-letnim Estończykiem Pavlem Semjonovem.

» Wasze komentarze

x @ 10:19, 07.03.2018r. IP: *.*.231.73

Moze ktos by sie wysilil i napisal po ile te bilety

Kibic @ 11:26, 07.03.2018r. IP: *.*.232.165

Marek wraca ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo