« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Korona Cup 2018 dla najmłodszych. Plan gier

Młodzi piłkarze z rocznika 2011 i młodsi zmierzą się w turnieju Korona Cup 2018, który został zaplanowany w hali im. Arkadiusza Gołasia. Do rywalizacji w zawodach przystąpi dwanaście zespołów, które zagrają ze sobą systemem "każdy z każdym".


Organizatorem turnieju jest klub OTS Korona Ostrołęka, która do rywalizacji wystawi dwa zespoły. Po dwie drużyny wystawią także MŁKS Łomża, APN Ostrołęka, UKS AP Ostrów Mazowiecka, AP Węgrów, a po jednej drużynie Polonia Lidzbark Warmiński i Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

Reklama

- Cieszymy się z faktu, że możemy zaprosić do rywalizacji w turnieju zespoły z całego regionu, a dzieci wspólnie będą mogły czerpać radość z gry w piłkę nożną - mówi prezes OTS Korona Ostrołęka Artur Laskowski. Zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia i liczymy na doping dla wszystkich zespołów, a w szczególności dwóch drużyn żółto-niebieskich.

 

Zapraszamy do kibicowania młodym nadziejom piłki nożnej w sobotę, 10 marca od godz. 9.00. Dekoracja zespołów została przewidziana ok. godz. 15.00.


JBB

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem turnieju. Więcej informacji o piłkarskich turniejach w naszym regionie w serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 4313
Komentarzy: 1
08:39, 08.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

31 bramek na boiskach okręgówki (zdjęcia, wideo)

To była bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka na boiskach ligi okręgowej, jednak większość meczów nie mogło zostać rozegranych na boiskach gospodarzy. Ze względu na warunki atmosferyczne drużyny przenosiły swoje spotkania na obiekty ze sztuczną nawierzchnią.

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Korona wciąż liderem rozgrywkach IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka na inaugurację rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mieli zmierzyć się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pauzowali, bo boisko rywali nie nadawało się do gry.

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Ostre strzelanie Korony z Orzem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony zamiast ligowego starcia z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki rozegrali mecz sparingowy. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzyli się z Orzem Goworowo z B klasy i odnieśli efektowne zwycięstwo 12:0.

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn uległ Ostrovii (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn na inaugurację rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli Ostrovii Ostrów Mazowiecka 0:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ze względu na panujące warunki atmosferyczne rywalizowali na boisku ze sztuczną trawą w Baranowie.

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Rezerwy Korony uległy Wissie Szczuczyn

Piłkarze Korony II Ostrołęka w ostatnim sprawdzianie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy ulegli czwartoligowej Wissie Szczuczyn 1:5. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza zdobył Mateusz Augustyniak.

» Wasze komentarze

USA @ 15:44, 09.03.2018r. IP: *.*.32.48

Trzeci Turniej zorganizowany przez Zespół Korony w tym roku. Brawo trenerzy brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo