« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy MKKK z przepustką na Mistrzostwa Europy

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mają zapewniony start w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. Z powodzeniem rywalizowali w turnieju kwalifikacyjnym w Kobyłce.


MKKK Shinkyokushin w eliminacjach reprezentowało pięciu zawodników, a zawody jednocześnie było Mistrzostwami Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin. O prawo startu w mistrzostwach Starego Kontynentu walczyli: Weronika Czajka, Kinga Kot, Krzysztof Modzelewski, Michał Nienałtowski i Jakub Muszyński.

Reklama

- Tegoroczne Mistrzostwa Europy odbędą się we Wrocławiu, a Polska jako gospodarz ma możliwość wystawienia reprezentantów, którzy w eliminacjach wywalczyli jedno z trzech pierwszych miejsc. Aby zająć trzecie miejsce trzeba było jednak stoczyć dodatkową walkę, ponieważ nie było miejsc ex aequo - podkreśla sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając.

 

Każdy z podopiecznych sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca uzyskał kwalifikację, co jest bardzo dużym sukcesem ostrołęckiego klubu.
- Każdy w eliminacjach musiał stoczyć przynajmniej po dwa pojedynki, w których pokazał niesamowite zaangażowanie, wolę walki i charyzmę - mówi sensei Marian Zając.Pierwszy prawo startu w Mistrzostwach Europy zapewnił sobie Krzysztof Modzelewski, który dopiero w finałowej walce musiał uznać wyższość rywala i powrócił z imprezy ze srebrnym medalem. Również w finale swojej kategorii przegrał Michał Nienałtowski. Trzeci z reprezentantów MKKK Shinkyokushin Jakub Muszyński do samego końca walczył po trzecie miejsce i spełnił pokładane w nim nadzieje.

 

W zawodach walczyły także skutecznie Weronika Czajka i Kinga Kot, które zakończyły rywalizację na trzecich lokatach i wywalczyły przepustkę na najważniejszą imprezę. Mistrzostwa Europy zostały zaplanowane w dniach 11-12 maja we Wrocławiu.

Odsłon: 2773
Komentarzy: 2
08:38, 13.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca udanie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Turnieju w Karate Kyokushin organizowanym w Ostrowi Mazowieckiej.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Białymstoku

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w III Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO w Białymstoku. W zawodach pod wodzą sensei Krzysztofa Ślaskiego wywalczyli trzynaście medalowych lokat.

Zyśk pewnie pokonał na punkty Semjonova (wideo)

Zyśk pewnie pokonał na punkty Semjonova (wideo)

Przemysław Zyśk stale się rozwija i zyskuje kolejne cenne doświadczenie na zawodowym ringu. Tym razem podczas Knock Out Boxing Night w Rzeszowie pokonał w niezłym stylu na punkty Estończyka Pavla Semjonowa, odnosząc siódme zwycięstwo.

Bardzo dobra postawa MKKK Shinkyokshin w MLK

Bardzo dobra postawa MKKK Shinkyokshin w MLK

Bardzo dobra postawa reprezentantów Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokshin prowadzonych przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca zaowocowała drugą lokatą klubu w całym sezonie Mazowieckiej Ligi Karate.

Zyśk kontra Semjonov już w sobotni wieczór

Zyśk kontra Semjonov już w sobotni wieczór

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stoczy kolejną walkę na zawodowym ring. Niepokonany do tej pory ostrołęczanin podczas sobotniej gali KnockOut Boxing Night #2 w Rzeszowie rywalizować będzie z 33-letnim Estończykiem Pavlem Semjonovem.

» Wasze komentarze

@ @ 14:02, 13.03.2018r. IP: *.*.171.49

Gratulacje . Należą się właśnie Wam.

Nn @ 18:55, 13.03.2018r. IP: *.*.96.101

Również gratuluję.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo