« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 22 marca 2018 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy MKKK z przepustką na Mistrzostwa Europy

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mają zapewniony start w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. Z powodzeniem rywalizowali w turnieju kwalifikacyjnym w Kobyłce.


MKKK Shinkyokushin w eliminacjach reprezentowało pięciu zawodników, a zawody jednocześnie było Mistrzostwami Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin. O prawo startu w mistrzostwach Starego Kontynentu walczyli: Weronika Czajka, Kinga Kot, Krzysztof Modzelewski, Michał Nienałtowski i Jakub Muszyński.

Reklama

- Tegoroczne Mistrzostwa Europy odbędą się we Wrocławiu, a Polska jako gospodarz ma możliwość wystawienia reprezentantów, którzy w eliminacjach wywalczyli jedno z trzech pierwszych miejsc. Aby zająć trzecie miejsce trzeba było jednak stoczyć dodatkową walkę, ponieważ nie było miejsc ex aequo - podkreśla sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając.

 

Każdy z podopiecznych sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca uzyskał kwalifikację, co jest bardzo dużym sukcesem ostrołęckiego klubu.
- Każdy w eliminacjach musiał stoczyć przynajmniej po dwa pojedynki, w których pokazał niesamowite zaangażowanie, wolę walki i charyzmę - mówi sensei Marian Zając.Pierwszy prawo startu w Mistrzostwach Europy zapewnił sobie Krzysztof Modzelewski, który dopiero w finałowej walce musiał uznać wyższość rywala i powrócił z imprezy ze srebrnym medalem. Również w finale swojej kategorii przegrał Michał Nienałtowski. Trzeci z reprezentantów MKKK Shinkyokushin Jakub Muszyński do samego końca walczył po trzecie miejsce i spełnił pokładane w nim nadzieje.

 

W zawodach walczyły także skutecznie Weronika Czajka i Kinga Kot, które zakończyły rywalizację na trzecich lokatach i wywalczyły przepustkę na najważniejszą imprezę. Mistrzostwa Europy zostały zaplanowane w dniach 11-12 maja we Wrocławiu.

Odsłon: 1840
Komentarzy: 2
08:38, 13.03.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Fight Academy szlifuje formę przed KKM (wideo)

Fight Academy szlifuje formę przed KKM (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka szlifują formę przed zbliżającą się dużymi krokami Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka mają za sobą bardzo pracowity czas i zapewniają, że stworzą niezapomniane widowisko.

To będzie hit. Łasiewicki kontra Seklecki (wideo)

To będzie hit. Łasiewicki kontra Seklecki (wideo)

Mistrz świata w K1 Karol Łasiewicki powraca na ring i zaprezentuje się kibicom podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. W walce wieczoru reprezentant Fight Academy Ostrołęka będzie rywalizować z Cezarym Sekleckim z Akademii Mieszanych Sztuk Walki.

Dawid Pac kontra Mateusz Mościcki w KKM (wideo)

Dawid Pac kontra Mateusz Mościcki w KKM (wideo)

Dawid Pac to dobrze znany kibicom w całym kraju zawodnik, który na swoim ma blisko 130 walk. Obecnie pięściarz jest mieszkańcem gminy Lelis i będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów już w sobotni wieczór.

Dzierzgowski powraca na ring! Będzie wojna (wideo)

Dzierzgowski powraca na ring! Będzie wojna (wideo)

Artur Dzierzgowski to dobrze znany kibicom w Ostrowi Mazowieckiej zawodnik MMA, który po kilkuletniej przerwie powróci do rywalizacji. Czy będzie to powrót w świetnym stylu podczas organizowanej w Lelisie Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów?

Koziatek zmierzy się z Lewoniem w KKM w Lelisie

Koziatek zmierzy się z Lewoniem w KKM w Lelisie

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Patryk Koziatek będzie rywalizował z Mariuszem Lewoniem z Panzera Augustów podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie. Dla obu zawodników będzie to debiut w prestiżowej w naszym regionie imprezie. Kto wygra?

» Wasze komentarze

@ @ 14:02, 13.03.2018r. IP: *.*.171.49

Gratulacje . Należą się właśnie Wam.

Nn @ 18:55, 13.03.2018r. IP: *.*.96.101

Również gratuluję.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo