« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 grudnia 2018 r., imieniny Gabrieli, Dariusza, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy MKKK z przepustką na Mistrzostwa Europy

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mają zapewniony start w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. Z powodzeniem rywalizowali w turnieju kwalifikacyjnym w Kobyłce.


MKKK Shinkyokushin w eliminacjach reprezentowało pięciu zawodników, a zawody jednocześnie było Mistrzostwami Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin. O prawo startu w mistrzostwach Starego Kontynentu walczyli: Weronika Czajka, Kinga Kot, Krzysztof Modzelewski, Michał Nienałtowski i Jakub Muszyński.

Reklama

- Tegoroczne Mistrzostwa Europy odbędą się we Wrocławiu, a Polska jako gospodarz ma możliwość wystawienia reprezentantów, którzy w eliminacjach wywalczyli jedno z trzech pierwszych miejsc. Aby zająć trzecie miejsce trzeba było jednak stoczyć dodatkową walkę, ponieważ nie było miejsc ex aequo - podkreśla sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając.

 

Każdy z podopiecznych sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca uzyskał kwalifikację, co jest bardzo dużym sukcesem ostrołęckiego klubu.
- Każdy w eliminacjach musiał stoczyć przynajmniej po dwa pojedynki, w których pokazał niesamowite zaangażowanie, wolę walki i charyzmę - mówi sensei Marian Zając.


JBB

Pierwszy prawo startu w Mistrzostwach Europy zapewnił sobie Krzysztof Modzelewski, który dopiero w finałowej walce musiał uznać wyższość rywala i powrócił z imprezy ze srebrnym medalem. Również w finale swojej kategorii przegrał Michał Nienałtowski. Trzeci z reprezentantów MKKK Shinkyokushin Jakub Muszyński do samego końca walczył po trzecie miejsce i spełnił pokładane w nim nadzieje.

 

W zawodach walczyły także skutecznie Weronika Czajka i Kinga Kot, które zakończyły rywalizację na trzecich lokatach i wywalczyły przepustkę na najważniejszą imprezę. Mistrzostwa Europy zostały zaplanowane w dniach 11-12 maja we Wrocławiu.

Odsłon: 4163
Komentarzy: 2
08:38, 13.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Młodzi adepci UKS Fight Academy prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdawali na wyższe stopnie uczniowskie w kickboxingu. Egzamin wraz z prezesem klubu przeprowadził trener Robert Piotr Stypiński, a młodzi adepci z dużą starannością wykonywali ćwiczenia.

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Marcin Różalski już po raz czwarty zawitał do Ostrołęki, aby odwiedzić klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Podczas kilkugodzinnej wizyty nie zabrakło treningów z dwiema grupami zawodników i spotkania z prezydentem miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem.

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy. Do Ostrołęka przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło w sumie blisko pięćdziesięciu fighterów.

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Pięć medali przywieźli w turnieju Mazovia Cup z Tarczyna reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka. W zawodach podopieczni trenera Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego rywalizowali w kategoriach kickboxing i MMA, walcząc w nich z powodzeniem.

» Wasze komentarze

@ @ 14:02, 13.03.2018r. IP: *.*.171.49

Gratulacje . Należą się właśnie Wam.

Nn @ 18:55, 13.03.2018r. IP: *.*.96.101

Również gratuluję.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo