« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy MKKK z przepustką na Mistrzostwa Europy

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mają zapewniony start w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. Z powodzeniem rywalizowali w turnieju kwalifikacyjnym w Kobyłce.


MKKK Shinkyokushin w eliminacjach reprezentowało pięciu zawodników, a zawody jednocześnie było Mistrzostwami Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin. O prawo startu w mistrzostwach Starego Kontynentu walczyli: Weronika Czajka, Kinga Kot, Krzysztof Modzelewski, Michał Nienałtowski i Jakub Muszyński.

Reklama

- Tegoroczne Mistrzostwa Europy odbędą się we Wrocławiu, a Polska jako gospodarz ma możliwość wystawienia reprezentantów, którzy w eliminacjach wywalczyli jedno z trzech pierwszych miejsc. Aby zająć trzecie miejsce trzeba było jednak stoczyć dodatkową walkę, ponieważ nie było miejsc ex aequo - podkreśla sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając.

 

Każdy z podopiecznych sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca uzyskał kwalifikację, co jest bardzo dużym sukcesem ostrołęckiego klubu.
- Każdy w eliminacjach musiał stoczyć przynajmniej po dwa pojedynki, w których pokazał niesamowite zaangażowanie, wolę walki i charyzmę - mówi sensei Marian Zając.


Esprit

Pierwszy prawo startu w Mistrzostwach Europy zapewnił sobie Krzysztof Modzelewski, który dopiero w finałowej walce musiał uznać wyższość rywala i powrócił z imprezy ze srebrnym medalem. Również w finale swojej kategorii przegrał Michał Nienałtowski. Trzeci z reprezentantów MKKK Shinkyokushin Jakub Muszyński do samego końca walczył po trzecie miejsce i spełnił pokładane w nim nadzieje.

 

W zawodach walczyły także skutecznie Weronika Czajka i Kinga Kot, które zakończyły rywalizację na trzecich lokatach i wywalczyły przepustkę na najważniejszą imprezę. Mistrzostwa Europy zostały zaplanowane w dniach 11-12 maja we Wrocławiu.

Odsłon: 3455
Komentarzy: 2
08:38, 13.03.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin to miejsce, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Zajęcia w klubie prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów, absolwentów kierunku wychowanie fizyczne.

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Treningi sztuk walki w naszym mieście są coraz bardziej popularne. Do kilku grup szkoleniowych można dołączyć w klubie Fight Academy Ostrołęka. Na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych zaprasza trener Arkadiusz Ludwiczak. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć treningowych we wszystkich sekcjach czuwa sensei Wiesław Orzoł (IV Dan). Sprawdź, gdzie można się zapisać?

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stawia kolejne odważne kroki na zawodowym ringu. Przed zawodnikiem KnockOut Promotion już za trzy tygodnie kolejna walka, która odbędzie się podczas Gali KnockOut Boxing Night w Łomży.

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin do kolejnej części sezonu przygotowywał się podczas zgrupowania w Gliczarowie Górnym. Pod wodzą sensei Wiesława Orzoła trenowała grupa ponad pięćdziesięciu młodych adeptów karate kyokushin. Pierwsze starty już we wrześniu.

» Wasze komentarze

@ @ 14:02, 13.03.2018r. IP: *.*.171.49

Gratulacje . Należą się właśnie Wam.

Nn @ 18:55, 13.03.2018r. IP: *.*.96.101

Również gratuluję.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo