Niedziela, 5 maja 2024 r., imieniny Ireny, Waldemara, Piusa

Korona przegrała mecz pełen walki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w wyjazdowym spotkaniu 18 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli na boisku ze sztuczną trawą Mławiance Mława 1:2. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego strzelił Dominik Dzwonkowski.

W sobotnim spotkaniu żółto-niebiescy mogli wystąpić w optymalnym składzie, ale sytuacja skomplikowała się już w pierwszej minucie gry. Faulowany Marek Kaliszewski doznał urazu i musiał opuścić plac gry. W jego miejsce trener Marcin Truszkowski desygnował Damian Drężewskiego.

W pierwszej połowie spotkania walczyły ambitnie i stwarzały sytuacje strzeleckie pod bramką rywala, jednak brakowało wykończenia i podań otwierających drogę do bramki rywala. Na pierwsze trafienie w sobotnim spotkaniu kibice musieli poczekać do 58 minuty gry, kiedy to Damian Drężewski dośrodkował piłkę w pole karne, a Dominik Dzwonkowski pewnie pokonał golkipera Mławianki i dał prowadzenie Koronie.

Kilka minut później kolejną bramkę mógł zdobył Przemysław Olesiński, ale zabrakło nieco precyzji przy wykończeniu akcji. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i wykorzystali błędy w defensywie żółto-niebieskich. Bohaterem meczu został Piotr Melchinkiewicz, który dwukrotnie pokonał Andrzeja Łyzińskiego.

Najpierw wykorzystał asystę Marcina Tomczaka i umieścił piłkę w bramce, a następnie wykorzystał moment zawahania defensywy Korony i precyzyjnym strzałem w długi róg zdobył drugiego gola. W efekcie to piłkarze Mławianki zapisali na swoim koncie komplet punktów, a ostrołęczanie stracili fotel lidera.

Korona mecz okupiła nie tylko kontuzją Marka Kaliszewskiego, ale również serią żółtych i czerwoną kartką dla Wojciecha Skorupki w ostatnich minutach meczu. Z pewnością kilku z nich można było w sobotnim spotkaniu w Mławie uniknąć, jednak w ferworze walki podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego momentami nie przebierali w środkach.

Kolejne spotkanie piłkarze ostrołęckiej Korony rozegrają na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrają zaległy mecz, we wtorek, 10 kwietnia o godz. 17.00.

Mławianka Mława - Korona Ostrołęka 2:1 (0:0)
Bramki: Melchinkiewicz 78., 90.+2. - Dzwonkowski 58.

Korona: Łyziński - Kaliszewski (5. Drężewski), D. Jastrzębski, Malinowski, Skorupka - Staszczuk (64. Laska), Gąska (46. Kraska), Strzeżysz, K. Jastrzębski, Dzwonkowski (88. Borkowski) - Olesiński (90. Kowalczyk)

Spotkanie 18 kolejki IV ligi: Mławianka Mława - Korona Ostrołęka

Odsłon: 13554
Komentarzy: 20
19:01, 31.03.2018r.

Mamy fotki z meczu Narwi (zdjęcia)

To nie była udana sobota w wykonaniu piłkarzy z Ostrołęki. Ekipa pod wodzą debiutującego na ławce Łukasza Bałazego musiała przełknąć gorycz porażki. Trzy punkty z obiektu Narwi wywiozła Nadnarwianka Pułtusk.

I nie zmienia się nic. Narew znów przegrała

Nie pomogła roszada na stołku trenerskim. Łukasz Bałazy zastąpił na stanowisku Marcina Gałązkę. W debiucie jego podopieczni musieli uznać wyższość Nadnarwianki Pułtusk, która umocniła się na trzecim miejscu w V lidze. Narew doznała siódmej porażki w sezonie.

Milowy krok Bartnika. Pierwszy triumf Szymańskiego. Dublet Gąski

Piłkarze z Myszyńca zdobyli niezwykle ważne punkty w kwestii utrzymania w Klasie A. Podopieczni Krzysztofa Szymańskiego pokonali 3:1 wyżej notowany zespół z Krasnosielca. Jednym z bohaterów był Patryk Gąska.

Rzekunianka zdobyła Ojrzeń. Stalowe nerwy Dmochowskiego

Udane zakończenie ''majówki'' przez piłkarzy z Rzekunia. Zespół Bartłomieja Jezierskiego zanotował wyjazdowe zwycięstwo w starciu z Tęczą Okrzeń. Dla Rzekunianki to trzynasta wygrana w sezonie, a szósta na boisku rywali.

Debiut Bałazego. Czy będzie przełamanie?

Przed zespołem z Ostrołęki trudne zadanie. W sobotę o godz. 16:00 Narew rozpocznie bój z Nadnarwianką Pułtusk. W ostatnich dniach w ekipie Dumy Kurpi doszło do zmiany trenera. Z posadą pożegnał się Marcin Gałązka.

Ciekawy @ 20:05, 31.03.2018r. IP: *

Ludziska mam pytanie. Czy jak Drężewski wczoraj grał całą 2 połowę z Narwią to mógł dzisiaj zagrać prawie cały mecz???

kibic pilki @ 20:06, 31.03.2018r. IP: *.*.241.175

Panowie chcieliscie zlapac dwie sroki za ogon i nie ma zadnej

mar @ 20:39, 31.03.2018r. IP: *.*.169.141

Powinien być walkower 3-0 ponieważ Drężewski mógł zagrać z mławą tylko 45minut. pewnie w ferworze walki trenerzy nie dopatrzyli tego....

do mar @ 20:44, 31.03.2018r. IP: *.*.31.137

Warto przeanalizować regulamin. Mógł zagrać 45 + 90 minut.

Nie mógłby, gdyby był juniorem - np. Gąska.

mar @ 21:12, 31.03.2018r. IP: *.*.169.141

zaraz zaraz a czemu na filmiku jest Kraska a w artykule go nie ma???? pomyłka redaktora czy celowe przykrycie kolejnego oszustwa Korony? on też mógł zagrać tylko 45 minut a pewnie wszedł wcześniej na dane innego zawodnika?? mam nadzieję, że związek to wyjaśni i zweryfikuje!

kolega grocha @ 21:30, 31.03.2018r. IP: *.*.44.146

Ale obciach dwie bramki strzela otyly napastnik co w rundzie jesiennej grał w biezuniu

do do mar @ 21:38, 31.03.2018r. IP: *.*.169.141

jeśli jest tak jak mówisz to teoretycznie korona mogła wczoraj z narwią wystawić wszystkich zawodników po 1 połowie zgadza się? W sensie wszystkich z I korony. sprawdzę w regulaminie bo aż się nie chce wierzyć, że tak może być... Wesołych Swiąt!

Ławy @ 22:50, 31.03.2018r. IP: *

Słowik paja..... nie pisz tych komentarzy. Weź się lepiej za robotę legacie

o jaa @ 00:26, 01.04.2018r. IP: *.*.237.83

zawodnik podczas jednej kolejki moze zagrac łacznie 90 min wiec jak gra 45 min w II to póżniej może zagrać max 45 min w 1 zespole - więc walkower. za to z mystkówcem grali zawodnicy ktorzy powinni pauzować za kartki i co z tego ze złapali je w IV lidze! i tez powinien byc walkower ale tam oczywiscie wynik był bardziej korzystny niz 3:0 dla WKS

pp @ 05:49, 01.04.2018r. IP: *.*.180.106

Za mało pieniędzy dostali z U.M. A mieli wszystkich po kolei gromić.Może być walka o utrzymanie?

kibic @ 07:12, 01.04.2018r. IP: *.*.50.250

Dzięki drużyna Korona za walkę.

do...... @ 07:29, 01.04.2018r. IP: *.*.40.225

Działacze Narwi macie nieaktualny regulamin rozgrywek chyba z lat 80 nie wprowadzajcie ludzi w błąd przeczytajcie Nowy ze zrozumieniem myślenie nie boli.

Kibic grocha @ 08:34, 01.04.2018r. IP: *

No to teraz swieta beda szczesliwe...

Ławy @ 11:58, 01.04.2018r. IP: *.*.173.29

Słowik trenerem 2 drużyny haha. Niech się wezmie za robotę legat

Normal @ 12:41, 01.04.2018r. IP: *.*.35.94

No widzisz kolego grocha - taki napastnik strzela wam gola. Rzeczywiście obciach......Jednak większy obciach to brutalna gra i zachowanie kilku piłkarzy Korony, a prym wiódł "Pan Piłkarz" z numerem 26, który już dużo wcześniej powinien wylecieć z boiska. Skąd go wzięliście ..... ? Nie śmiej się z Melchinkiewicza bo jest dużo szybszy od połowy piłkarzy Korony. Pozdrawiam i nie odbieraj tego jako złośliwość bo tak obiektywnie Korona zaprezentowała się w Mławie solidnie. Jednak trzeba też pamiętać, że wynik mógł być wyższy. Mławianka strzeliła też w poprzeczkę o czym nie ma info w opisie.

kolega grocha @ 12:59, 01.04.2018r. IP: *.*.35.122

Druga bramka ze spalonego ale ściany sprzyjały gospodarzom a co do nowego trenera rezerw to powinien zadebiutować podczas derbow to byłoby może ciekawsze widowisko.

Michał @ 15:23, 01.04.2018r. IP: *.*.132.252

Chłopie jaki spalony , bramki były prawidłowe zdobyte . Pozdrawiam Ligi nie wygracie moi drodzy.

Za mławą @ 15:24, 01.04.2018r. IP: *.*.132.252

A dwa Mława was sprawdza. Zgłasza was o wystąpienie Nieuprawnionego zawodnika w meczu. Więc będzie walkower

Normal @ 20:06, 01.04.2018r. IP: *.*.35.94

Kolego grocha, znowu piszesz brednie. Jaki spalony ????? Skąd ta wiedza? A może stąd, że piłkarze Korony podnieśli ręcę sygnalizując spalonego???? Spójrz dokładnie na filmiku, że po strzelonym golu nawet nie reagowali do sędziego po straconym golu. Kolego grocha- Wasi piłkarze już po meczu przyjęli porażkę z pokorą natomiast Ty masz z tym problem. Daj już spokój Święta są..... Pozdro kolego........

Normal @ 20:49, 01.04.2018r. IP: *.*.35.94

A co do ewentualnego walkowera to jeżeli Drężewski zagrał rzeczywiście tylko 45 minut w meczu z Narwią to z Mławianką mógł zagrać cały mecz. Chyba, że jest juniorem to wtedy mógłby zagrać tylko 45 minut. Tak więc nie ma co walczyć oo walkower. ..... No chyba, że jest jakiś nowy przepis o którym nie wiem. Myślę, że jednak to sprawdzimy przecież to nie zaszkodzi. Niech MZPN wyda opinię.