Niedziela, 22 kwietnia 2018 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Narew rozbiła ULKS Ołdaki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka odnieśli trzecie wiosenne zwycięstwo w rozgrywkach B klasy. Tym razem niebiesko-czerwoni pokonali w meczu przed własną publicznością na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa rozbili ULKS Ołdaki 9:2 i zdobyli kolejny komplet punktów.

To był prawdziwy festiwal strzelecki na Witosa, który nieoczekiwanie rozpoczęli goście prowadzeni przez trenera Andrzeja Laskowskiego. Już w piątej minucie Daniel Siemborski pokonał Daniela Woźniaka i dał prowadzenie gospodarzom. Na odpowiedź gospodarzy nie było trzeba długo czekać, bo już osiem minut później wyrównał Cezary Stachowicz.

Na drugiego gola kibicom przyszło poczekać do 44 minuty gry, kiedy to na listę strzelców wpisał się Bartosz Pędzich. Tuż po zmianie stron goście doprowadzili do wyrównania, ale kolejne bramki strzelali już tylko Narwianie. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Michał Makowski, a po jednej bramce zdobyli jeszcze Adrian Piersa, Sebastian Rudziński, Bartosz Pędzich i Cezary Stachowicz.

Kolejne spotkanie piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka rozegrają na wyjeździe z GUKS Krasnosielc. Mecz został zaplanowany w niedzielę, 15 kwietnia o godz. 14.00.

Energas

Narew 1962 Ostrołęka - ULKS Ołdaki 9:2 (2:1)
Bramki: Stachowicz 13., 90., Pędzich 44., 78., Markowski 57., 63., 72., Piersa 60., Rudziński 86. – D. Siemborski 5., 47.

Narew: Woźniak (80. Dudek) - Dziczek (73. Piasecki), Lutrzykowski, Przyborowski (64. Młynarski), Piersa - Chorążewicz (79. Choroszewski), Jóźwiak (68. Bednarczyk), Stachowicz, Kobrzyński (40. Rudziński) - Markowski (75. Popieniek), Pędzich

Spotkanie 14 kolejki B klasy: MZKS Narew 1962 Ostrołęka - ULKS Ołdaki