Niedziela, 22 kwietnia 2018 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Górski uratował punkt Troszynowi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu dwudziestej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Nadnarwianką Pułtusk 1:1. Bramkę dla gospodarzy w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Karol Górski ratując jeden punkt.

W pierwszej połowie meczu kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Słowackiego obejrzeli jedną bramkę, której autorem okazał się niezawodny Bartosz Salomon. W trzynastej minucie meczu zaskoczył golkipera KS CK Troszyn i dał prowadzenie swojej drużynie do przerwy.

Po zmianie stron obie drużyny miały okazję do strzelenia gola, ale dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkę zdobył Karol Górski. W efekcie piłkarze z Troszyna zapisali na swoim koncie remis i tym samym jeden cenny punkt do ligowej tabeli. W niej piłkarze KS CK Troszyn po dwudziestej kolejce plasować się będą na siódmej lokacie, mając jedno zaległe spotkanie.

Kolejny mecz piłkarze KS CK Troszyn rozegrają na wyjeździe w sobotę, 21 kwietnia ze Żbikiem Nasielsk. Początek meczu został zaplanowany na godz. 16.00. Do rywalizacji przed własną publicznością powrócą w sobotę, 28 kwietnia podejmując Wkrę Sochocin.

Energas

KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:1)
Bramki: Salomon 13. - Górski 90.+3

Troszyn: Tyszka - K. Kamionowski, Grochocki, A. Abramczyk, Dzwonkowski - Górski, Gutowski, P. Kamionowski, Kuliś (55. Dąbrowski), Śnietka - Bałazy (60. Kubat)

Spotkanie 20 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk

Odsłon: 3142
Komentarzy: 4
08:51, 15.04.2018r.

Szczypiorniści Trójki powalczą z Włókniarzem

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają przed sobą ostatnie spotkanie w rozgrywkach II ligi w obecnym sezonie. Rywalem podopiecznych trenera Radosława Żebrowskiego w wyjazdowej konfrontacji będzie KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki.

Piłkarski weekend na boiskach w regionie. Plan gier

Kolejny bardzo ciekawy i emocjonujący weekend czeka na kibiców w rozgrywkach od IV ligi mazowieckiej aż do B klasy. Po blisko miesięcznej przerwie na Witosa powróci Korona, w Kadzidle w derbowym meczu Kurpik podejmie z kolei Rzekuniankę Rzekuń. Sprawdź plan meczów.

Korona Ostrołęka powróciła w fotel lidera IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka powrócili na pozycję lidera rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w ostatnim meczu zremisowali z Mazurem Gostynin i to wystarczyło do ponownego objęcia pierwszej lokaty.

KS CK Troszyn wciąż bez zwycięstwa (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w kolejnym spotkaniu rozgrywek ligi okręgowej w rundzie wiosennej nie potrafili odnieść zwycięstwa. W doliczonym czasie gry cenny punkt dla drużyny prowadzonej przez trenera Łukasza Bałazego wywalczył Karol Górski.

Rzekunianka rozbiła Świt Baranowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonali w derbowym spotkaniu na boisku przy ulicy Miłej Świt Baranowo 4:0. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego rozegrali bardzo dobre zawody, a bohaterem meczu został strzelec hat-tricka Konrad Sobotka.

kibic @ 21:15, 15.04.2018r. IP: *.*.181.155

Piękne słowa pseudo trenera po straconej bramce he he , niech sam ustanie i obroni takie okienko a nie tak nauczyciel do młodszych się zwraca , gratulacje grochu jak grasz to cos gracie

Takie realia @ 21:51, 15.04.2018r. IP: *.*.174.250

Widać że jak Groszek gra to i pkt jakieś są. Szkoda że za tydzień będzie musiał siedzieć bo koledzy powracają i nie będzie dla niego miejsca w składzie.

Kazimierz @ 02:55, 16.04.2018r. IP: *

jako trener jestem zbulwersowany tym komentarzem tego pseudo trenera i chlopakow z druzyny. na miejscu bramkarza to bym zszedl w tym momencie z boiska i nie zawracal sobie 4 liter na wspolna gra z banda cebulakow

Test @ 10:21, 17.04.2018r. IP: *.*.35.250