Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Górski uratował punkt Troszynowi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu dwudziestej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Nadnarwianką Pułtusk 1:1. Bramkę dla gospodarzy w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Karol Górski ratując jeden punkt.

W pierwszej połowie meczu kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Słowackiego obejrzeli jedną bramkę, której autorem okazał się niezawodny Bartosz Salomon. W trzynastej minucie meczu zaskoczył golkipera KS CK Troszyn i dał prowadzenie swojej drużynie do przerwy.

Po zmianie stron obie drużyny miały okazję do strzelenia gola, ale dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkę zdobył Karol Górski. W efekcie piłkarze z Troszyna zapisali na swoim koncie remis i tym samym jeden cenny punkt do ligowej tabeli. W niej piłkarze KS CK Troszyn po dwudziestej kolejce plasować się będą na siódmej lokacie, mając jedno zaległe spotkanie.

Kolejny mecz piłkarze KS CK Troszyn rozegrają na wyjeździe w sobotę, 21 kwietnia ze Żbikiem Nasielsk. Początek meczu został zaplanowany na godz. 16.00. Do rywalizacji przed własną publicznością powrócą w sobotę, 28 kwietnia podejmując Wkrę Sochocin.

KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:1)
Bramki: Salomon 13. - Górski 90.+3

Troszyn: Tyszka - K. Kamionowski, Grochocki, A. Abramczyk, Dzwonkowski - Górski, Gutowski, P. Kamionowski, Kuliś (55. Dąbrowski), Śnietka - Bałazy (60. Kubat)

Spotkanie 20 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk

Odsłon: 28429