Sobota, 4 maja 2024 r., imieniny Floriana, Moniki, Grzegorza

Korona na remis z MKS Przasnysz (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu 23 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali z MKS Przasnysz 1:1. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Witosa obejrzeli ciekawe spotkanie, w którym nie brakowało sytuacji strzeleckich.

Spotkania Korony Ostrołęka z MKS Przasnysz zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców. W ostatnim jesiennym starciu podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego pokonali ekipę z Przasnysza 1:0. Wówczas jedynego gola zdobył Kamil Jastrzębski, dlatego gościom zależało na skutecznym rewanżu.

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego do meczu przystąpili osłabieni brakiem m.in. Andrzeja Łyzińskiego, Damiana Drężewskiego i Marka Kaliszewskiego. Mimo to gospodarze z dużym optymizmem podchodzili do sobotniego starcia i chcieli odnieść zwycięstwo gwarantujące utrzymanie pozycji lidera.

W pierwszych dwóch kwadransach sobotniego starcia na Witosa to gospodarze byli zespołem zdecydowanie kreatywniejszym i mogli objąć prowadzenie, ale dobrych sytuacji na gola nie potrafili zamienić Kamil Jastrzębski i Maciej Malinowski. W odpowiedzi to goście wyszli na prowadzenie za sprawą Dominika Lemanka, który wykorzystał błąd defensywy Korony i pokonał Sebastiana Szczechowiaka.

Korona do odrabiania strat rzuciła się po przerwie. W 69 minucie gry Wojciech Skorupka świetnie dośrodkował w pole karne, a Przemysław Olesiński umieścił piłkę w siatce. Goście długo nie mogli pogodzić się ze straconą bramką, która padła przy dość kontrowersyjnych słowach arbitra głównego Karola Brauna.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze Korony Ostrołęka mieli rozegrać w weekend 12-13 maja. Ze względu na wycofanie się z rozgrywek piłkarzy Błękitnych Raciąż punkty trafią na konto żółto-niebieskich walkowerem.

W efekcie żółto-niebiescy będą mieli dłuższy czas na odpoczynek i spokojny trening, a następnie w wyjazdowym spotkaniu 25 kolejki zmierzą się na wyjeździe z Pogonią II Siedlce. Spotkanie zaplanowane na środę, 16 maja na godz. 17.00.

Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:1 (0:1)
Bramki: Olesiński 69. - Lemanek 28.

Korona: Szczechowiak - Dzbeński, Malinowski, Skorupka, Borkowski - Dzwonkowski, Strzeżysz, Kraska (77. Staszczuk), Gąska, K. Jastrzębski - Olesiński

Przasnysz: Michalak - T. Pragacz, R. Wróblewski, Grędziński, Bartosiewicz - Piasecki, Rutkowski (85. Wiśniewski), M. Pragacz, Smoliński - Gawęda (72. Lubiński), Lemanek

Spotkanie 23 kolejki rozgrywek IV ligi: Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz

Odsłon: 10947
Komentarzy: 25
19:39, 05.05.2018r.

Rzekunianka zdobyła Ojrzeń. Stalowe nerwy Dmochowskiego

Udane zakończenie ''majówki'' przez piłkarzy z Rzekunia. Zespół Bartłomieja Jezierskiego zanotował wyjazdowe zwycięstwo w starciu z Tęczą Okrzeń. Dla Rzekunianki to trzynasta wygrana w sezonie, a szósta na boisku rywali.

Debiut Bałazego. Czy będzie przełamanie?

Przed zespołem z Ostrołęki trudne zadanie. W sobotę o godz. 16:00 Narew rozpocznie bój z Nadnarwianką Pułtusk. W ostatnich dniach w ekipie Dumy Kurpi doszło do zmiany trenera. Z posadą pożegnał się Marcin Gałązka.

Wyjazdy Rzekunianki i ULKS-u

1 maja rozpoczęła się 23. kolejka w Klasie Okręgowej. Największą niespodziankę sprawili piłkarze z Kadzidła, który pokonali 2:0 Sonę Nowe Miasto. Pozostałe ekipy z naszego powiatu powalczą w weekend.

Wiosna marzenie KS-u CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego plasują się w czołówce IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu wygrał 3:2 na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz. Dla naszych była to szósta wygrana w sezonie.

Derby w Ostrołęce. Bartnik u siebie. GKS na wyjeździe

Przed zespołami z Klasy A 20. kolejka zmagań. Najciekawiej będzie w Ostrołęce. Narew II podejmie Świt Baranowo. Jeśli zespół Łukasza Bałazego chce liczyć się w walce o awans, musi wygrać. Bartnik Myszyniec podejmie zespół z Kransosielca, zaś GKS Łyse wybiera sie na boiska Żaka Szreńsk.

kibic pilki @ 20:00, 05.05.2018r. IP: *.*.56.227

Nie pisz redaktorku bzdur ,jaki ciekawy mecz.Slaby mecz dwoch zspolow wynik sprawiedliwy

kibic pilki @ 20:07, 05.05.2018r. IP: *.*.56.227

Nie rozumiem trenera korony,gra lepsza niz wynik.Gdzie on widzial dobrą gre to ja nie wiem

fakt @ 20:11, 05.05.2018r. IP: *.*.158.137

Mecz był dobry w wykonaniu Korony, pełen walki i zaangażowania. Chłopacy tyrali, cieszy wsparcie kibiców i skandowanie Korona Korona pod koniec meczu. Tak się buduję piłkę nożną w mieście. Brawo!

Steve @ 20:28, 05.05.2018r. IP: *.*.166.3

Dobra robota, mimo ubytków kadrowych chłopacy pokazali że w piłkę grać potrafią. Nie po raz pierwszy zresztą. Brawo brawo brawo trzy punkty były blisko.

no @ 20:30, 05.05.2018r. IP: *.*.157.81

Słabo słychać kibiców Korony ;-(. Mecz był dobry. Mieliśmy dobre okazje. Szkoda punktów.

Apud @ 20:37, 05.05.2018r. IP: *.*.155.165

Korona grała bardzo słabo. Mieli dużo szczęścia z tym remisem.

gebels @ 20:43, 05.05.2018r. IP: *.*.15.125

Spotkanie wcale nie było ciekawe, tu akurat MO jak zawsze pieje z zachwytu tak jak kiedyś na meczach Łysych (ciekawe dlaczego $$$ hehe), ale prawdą jest że Korona powina to wygrać. Do przerwy 3:1 jak nic powinno być.

Do gebels @ 20:54, 05.05.2018r. IP: *.*.7.67

Twoj wpis zaprzecza sam sobie słabo grali ale powinno być 3-1 widać jakie masz pojecie o piłce pozdrawiam

gebels @ 21:05, 05.05.2018r. IP: *.*.15.125

leszczyku nie zaprzeczysz chyba że Korona w 1 połowie miała 3 bardzo dobre sytuacje do strzelenia gola. W 2 połowie miała 1 ale wykorzystaną. I mój wpis nie zaprzecza samemu sobie bo napisałem że mecz nie był ciekawy a nie że słabo grali kocopołku

Jort @ 21:37, 05.05.2018r. IP: *.*.170.223

Czemu tylko 1 zmiana w Koronie jak z przodu byli nieskuteczni ?? Czemu tak późno wszedł Staszczuk ?? Czemu Augustyniak i Muchin nie weszli ?? Zabrakło zmian w tym meczu świeżości ...

Tofi @ 22:16, 05.05.2018r. IP: *.*.40.238

Dobry mecz. Szkoda że korona nie strzeliła dwóch bramek w pierwszej połowie. Przasnysz nie istniał. Ogólnie plus. Warto było przyjść. Szkoda dwóch pkt

rafal @ 22:51, 05.05.2018r. IP: *.*.69.57

sedzia do zawieszenia

Do gebels @ 23:56, 05.05.2018r. IP: *.*.7.67

Zaprzeczasz baranie bo jak moze być mecz nie ciekawy skoro bylo sporo sytułacji byłem na.meczu i mi sie podobał a ty pewno jesteś pseudo kibicem tej drużyny co gra w 8 lidze mistrzów i sam jesteś leszczem bo potrafisz tylko hejtować ci.....o pozdrawiam

gebels @ 00:19, 06.05.2018r. IP: *.*.15.125

Słuchaj mnie ancymonku. To że w całym meczu było 5 sytuacji z czego 2 wykorzystane to nie znaczy że mecz był dobry. Skoro tobie sie podobał mecz to niech ci sie podoba ale każdy może wyrazić swoje zdanie. Nie kibicuję żadnej drużynie z żadnej 8 ligi. Chociaż w sumie do Narwi pałam większą sympatią ze względu na bogatą tradycję. Idź spać napinaczu.

Ula @ 03:08, 06.05.2018r. IP: *.*.33.35

To Narew gra w której w 20 lidze? Bo już nie łapie po waszych koment.

Agnieszka @ 07:03, 06.05.2018r. IP: *.*.31.137

Poziom komentowania kiboli. Cieszcie się z punktu i wspierajcie chłopaków, którzy byli wczoraj przykładem walecznosci dla mlodziezy.

Kibic @ 08:57, 06.05.2018r. IP: *.*.50.250

Brawo Korona
Brawo drużyna za walkę.

Normal @ 09:42, 06.05.2018r. IP: *.*.36.6

O co chodzi z tymi kontrowersyjnymi słowami sędziego? Wie ktoś ?

kibic @ 09:50, 06.05.2018r. IP: *.*.175.11

Posłuchajcie słów sędziego na skrócie. Przy golu dla Korony, powtarza trzykrotnie STOP, STOP, STOP!!! Piłkarze Przasnysza zatrzymują się, myśląc , że gra jest przerwana, tymczasem pada gol dla Korony i sędzia go uznaje. Ten materiał jest dowodem na to jak Pan sędzia wypaczył wynik meczu i uratował Koronie remis.

Ok @ 09:56, 06.05.2018r. IP: *.*.33.35

Gra się do gwizdka a nie do słów

Normal @ 10:00, 06.05.2018r. IP: *.*.36.6

No rzeczywiście. Jednak z drugiej strony to zawsze gwizdek przerywa grę. Ale to fakt, że mogło to zmylić piłkarzy Przasnysza. No cóż, przykrością trzeba przyznać, że Korona jest słabym liderem grupy. W niczym nie była w sobotę lepsza od drużyny że środka tabeli.

Kib @ 10:33, 06.05.2018r. IP: *.*.177.23

Tylko gwizdek przerywa grę. Komendy sędziego są po to żeby dyscyplinowac piłkarzy. Więc drogi kibicujemy jak się nie znasz to nie komentuj. Sędzia nie wyłączył wyniku.

Kib @ 10:39, 06.05.2018r. IP: *.*.177.23

Sorry za błędy ale to słownik. Miało być "kibicu " i "nie wypaczył "

Obserwator @ 11:36, 06.05.2018r. IP: *.*.56.227