« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rozwijają piłkarskie talenty w Obierwi

Szkółki piłkarskie cieszą się dużym zainteresowanie i coraz większą popularnością wśród dzieci. To doskonały sposobem na zaszczepienie bądź rozwinięcie pasji dziecka do sportu, a być może także na odkrycie ukrytego do tej pory talentu.


Szkółka piłkarska dla najmłodszych na wsi to kolejny sportowy projekt Radomira, który został zainaugurowany pod koniec marca.

Reklama


- W piłkarskiej ekipie mamy dzieciaki w wieku 4-10 lat - mówi Robert Niedźwiecki. - Nasza szkółka ma na celu zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej poprzez zabawę z elementami piłki nożnej. Każda sesja treningowa trwa 60 minut, podzielona jest na zajęcia ruchowe, ogólnorozwojowe i zajęcia piłkarskie - prowadzenie piłki, podania, uderzenia do bramki oraz gra w mini meczach.

 

Zajęcia z dziećmi prowadzi Dariusz Wojnar, a asystentami trenera są obecni na spotkaniu rodzice.
- Dzieciaki były zachwycone pierwszym treningiem i z żalem opuszczały halę, dopytując o następny trening - relacjonuje organizator przedsięwzięcia Robert Niedźwiecki. - Nasza szkółka nie działa przy wielkim klubie, ale najważniejsze, że każdy dobrze się bawi, a ja to lubię. Uśmiechy na zmęczonych twarzach maluchów są...bezcenne!Szkółka piłkarska dla najmłodszych w Obierwi prowadzi swoje zajęcia korzystając z obiektów Szkoły Podstawowej. Wspólna inicjatywa rodziców cieszy się powodzeniem wśród dzieciaków z najbliższej okolicy. Drużyna ma za sobą już pierwsze mecze sparingowe, a młodzi piłkarze chcą rozwijać swoją pasję.

Odsłon: 3631
Komentarzy: 2
08:45, 13.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dwa turnieje i dwa triumfy młodej Korony

Dwa turnieje i dwa triumfy młodej Korony

Świetny początek roku mają za sobą młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2010. Podopieczni trenera Piotra Karczewskiego zwyciężyli w turniejach rozgrywanych w Zambrowie i Ciechanowie, pokonując rywali z większych ośrodków piłkarskich. 

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Baraże o IV ligę mazowiecką. Kto z kim zagra?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary barażowe o awans do IV ligi mazowieckiej. Wezmą w nich udział wicemistrzowie poszczególnych grup lig okręgowych. Szczęście uśmiechnęło się do zespołu z grupy Ciechanów-Ostrołęka.

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Mazurki najlepsze w Aldo Cup 2019 w Myszyńcu

Dużo emocji dostarczył turniej piłki nożnej Aldo Cup 2019. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły zarówno zespoły amatorskie, jak i występujące na ligowych boiskach. W turnieju najlepszy okazał się zespół Mazurki w finale pokonując Drink Team 3:2.

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Ważny rok dla najstarszych piłkarzy APN

Do kolejnego sezonu w lidze mazowieckiej przygotowują się piłkarze APN Ostrołęka z rocznika 2003. To najstarszy rocznik trenujący w akademii prowadzonej przez trenera Marcina Romana, a zarazem pierwszy, którego zawodnicy zasilą drużyny seniorskie.

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Deptuła blisko triumfu w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu. Tym razem pokonali po emocjonującej starciu Tartak Grab Bud Pienice 3:1 i zapisali na swoim koncie komplet punktów. W efekcie są o krok od końcowego triumfu.

» Wasze komentarze

RRR @ 07:48, 14.05.2018r. IP: *.*.46.11

KIEDY JAK ???
KONTAKT??

Radomir @ 11:11, 18.05.2018r. IP: *.*.172.38

W każdy czwartek od 17:00

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo