« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 26 maja 2018 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerzyści pojechali do Przystani (zdjęcia, wideo)

Ponad 260 uczestników wzięło udział w XII Kurpiowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w gminie Olszewo-Borki. Każdy uczestnik miał możliwość wybrania trasy w zależności od posiadanych umiejętności. Najkrótszą trzeba było pokonać dystans 28 km.


Reklama Dla najbardziej zagorzałych fanów dwóch kółek organizatorzy przewidzieli trasę o długości 55 km, która wiodła spod urzędu gminy Olszewo-Borki przez Nakły - Stepna Stara - Stepna Michałki - Żebry-Stara Wieś - Żebry-Sławki - Żebry-Wierzchlas - Zabiele Piliki - Zabiele Wielkie - Rżaniec - Grabówek - Rataje - Chojniki, a następnie do Przystani, gdzie miał miejsce piknik.

 

Podczas pikniku rozegrano m.in. tradycyjnie mecz piłki nożnej, w którym żonaci pokonali kawalerów 3:2. Następnie rowerzyści pojechali do Olszewki i na Łazy - Kruki, a następnie na Fortach Bema w Ostrołęce walczyli o nagrody.

 

Najcenniejsze nagrody w postaci talonów na rowery o wartości 500 złotych trafiły do Katarzyny Grzymały i Beaty Młodzianowskiej. Organizatorzy z wójtem gminy Olszewo-Borki zaprosili uczestników na kolejną edycję imprezy, w maju 2019 roku.


Last minute Service

Zobacz zdjęcia:
XII Kurpiowski Rajd Rowerowy w gminie Olszewo-Borki

 

Odsłon: 2320
Komentarzy: 0
07:10, 17.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ponad pół tysiąca kilometrów Tomasza Jarkowskiego

Ponad pół tysiąca kilometrów Tomasza Jarkowskiego

Ponad pół tysiąca km i to jednego dnia na rowerze zaliczył reprezentant Klubu Kolarskiego 24h Tomasz Jarkowski podczas zawodów w Parczewie. Wyścig prowadził m.in. przez Kranystaw, Józefów, Janów Lubelski, Żółkiewę, Dąbrowę i finisz na stadionie w Parczewie.

Kolarze KK24h z sukcesami w Wilkasach (zdjęcia)

Kolarze KK24h z sukcesami w Wilkasach (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h bardzo udanie zaprezentowali się na trzecim etapie Mazury MTB w Wilkasach. Po raz kolejny najlepsze miejsce w open zajął Maciej Karwowski z Łomży, który finiszował na dwunastej lokacie i trzeciej w swojej kategorii.

KK24h z sukcesami w Giżycku (zdjęcia, wideo)

KK24h z sukcesami w Giżycku (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h bardzo udanie zaprezentowali się w kolejnych zawodach z cyklu Mazury MTB. W Giżycku wywalczyli kolejne dziesięć medalowych miejsc, ambitnie walcząc na kilku dystansach. Kto zaprezentował się najlepiej?

Rowerowe 'Powitanie Wiosny' (zdjęcia, wideo)

Rowerowe "Powitanie Wiosny" (zdjęcia, wideo)

Blisko dwieście osób stawiło się na starcie rowerowego rajdu "Powitanie Wiosny". Wspólna przejażdżka po terenach Kurpiowszczyzny spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Do pokonania była trasa o długości 25 km.

Medalowe lokaty KK24h w CykloKarpaty MTB

Medalowe lokaty KK24h w CykloKarpaty MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h w obecnym sezonie startują w szeregu wyścigów MTB. Tym razem Mariusz Rynkiewicz wraz z rodziną podjął wyzwanie rywalizacji w CykloKarpaty MTB. Pierwszy etap w Horyńcu-Zdrój cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kolarzy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo