« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerzyści pojechali do Przystani (zdjęcia, wideo)

Ponad 260 uczestników wzięło udział w XII Kurpiowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w gminie Olszewo-Borki. Każdy uczestnik miał możliwość wybrania trasy w zależności od posiadanych umiejętności. Najkrótszą trzeba było pokonać dystans 28 km.


Reklama Dla najbardziej zagorzałych fanów dwóch kółek organizatorzy przewidzieli trasę o długości 55 km, która wiodła spod urzędu gminy Olszewo-Borki przez Nakły - Stepna Stara - Stepna Michałki - Żebry-Stara Wieś - Żebry-Sławki - Żebry-Wierzchlas - Zabiele Piliki - Zabiele Wielkie - Rżaniec - Grabówek - Rataje - Chojniki, a następnie do Przystani, gdzie miał miejsce piknik.

 

Podczas pikniku rozegrano m.in. tradycyjnie mecz piłki nożnej, w którym żonaci pokonali kawalerów 3:2. Następnie rowerzyści pojechali do Olszewki i na Łazy - Kruki, a następnie na Fortach Bema w Ostrołęce walczyli o nagrody.

 

Najcenniejsze nagrody w postaci talonów na rowery o wartości 500 złotych trafiły do Katarzyny Grzymały i Beaty Młodzianowskiej. Organizatorzy z wójtem gminy Olszewo-Borki zaprosili uczestników na kolejną edycję imprezy, w maju 2019 roku.Zobacz zdjęcia:
XII Kurpiowski Rajd Rowerowy w gminie Olszewo-Borki

 

Odsłon: 5649
Komentarzy: 0
07:10, 17.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Mariusz Nadany z Morzyczyna Włościańskiego wygrał rywalizację w dożynkowym wyścigu rowerowym w Starej Grabownicy. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie reprezentanta Klubu Kolarskiego 24h Macieja Karwowskiego z Łomży.

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Ponad czterdzieści osób zdecydowało się na udział w III Rodzinnym Rajdzie Rowerowym do Przystani. Mimo złych warunków atmosferycznych impreza została przeprowadzona, ale trasa przejazdu została znacznie skrócona. Zobacz, jak wyglądała trasa przejazdu. 

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Reprezentacja Klubu Kolarskiego 24h po raz kolejny wybrała się na wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Na 58 km najlepiej poradził sobie Dariusz Aleksandrowicz, który dojechał to mety w czasie 1:55:02, wyraźnie wyprzedzając kolegów z drużyny.

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już ponad setka uczestników zgłosiła się na wyprawę z Ostrołęki do Przystani. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Drugi na mecie był Przemysław Zieliński z Tczewa - 13:32 i a trzeci Sławomir Niciński z Otwocka - 13:58.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo