« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerzyści pojechali do Przystani (zdjęcia, wideo)

Ponad 260 uczestników wzięło udział w XII Kurpiowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w gminie Olszewo-Borki. Każdy uczestnik miał możliwość wybrania trasy w zależności od posiadanych umiejętności. Najkrótszą trzeba było pokonać dystans 28 km.


Reklama Dla najbardziej zagorzałych fanów dwóch kółek organizatorzy przewidzieli trasę o długości 55 km, która wiodła spod urzędu gminy Olszewo-Borki przez Nakły - Stepna Stara - Stepna Michałki - Żebry-Stara Wieś - Żebry-Sławki - Żebry-Wierzchlas - Zabiele Piliki - Zabiele Wielkie - Rżaniec - Grabówek - Rataje - Chojniki, a następnie do Przystani, gdzie miał miejsce piknik.

 

Podczas pikniku rozegrano m.in. tradycyjnie mecz piłki nożnej, w którym żonaci pokonali kawalerów 3:2. Następnie rowerzyści pojechali do Olszewki i na Łazy - Kruki, a następnie na Fortach Bema w Ostrołęce walczyli o nagrody.

 

Najcenniejsze nagrody w postaci talonów na rowery o wartości 500 złotych trafiły do Katarzyny Grzymały i Beaty Młodzianowskiej. Organizatorzy z wójtem gminy Olszewo-Borki zaprosili uczestników na kolejną edycję imprezy, w maju 2019 roku.


Esprit

Zobacz zdjęcia:
XII Kurpiowski Rajd Rowerowy w gminie Olszewo-Borki

 

Odsłon: 4466
Komentarzy: 0
07:10, 17.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarska czasówka w Rzekuniu. Dołącz (wideo)

Kolarska czasówka w Rzekuniu. Dołącz (wideo)

Już ponad sześćdziesięciu uczestników znajduje się na listach kolarskiej czasówki organizowanej przez Klub Kolarski 24h w Rzekuniu, a z każdym dniem przybywa chętnych, aby sprawdzić się na 10 km trasie w Rzekuniu. Chcecie dołączyć do zmagań?

Rodzinny Rajd Rowerowy do Przystani. Dołącz

Rodzinny Rajd Rowerowy do Przystani. Dołącz

Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki przez powiat ostrołęcki pojedzie po raz trzeci. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

Wielkie ściganie dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Wielkie ściganie dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Maciej Karwowski z Łomży po raz drugi z rzędu wygrał rywalizacji w wyścigu australijskim na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie Rafała Urbana oraz Piotra Kowalskiego z Zabrodzia. Obejrzyjcie zdjęcia i materiał filmowy.

Czasówka w Rzekuniu po raz dziesiąty. Weź udział

Czasówka w Rzekuniu po raz dziesiąty. Weź udział

Kolarze z różnych zakątków naszego kraju przystąpią do dziesiątej już jazdy indywidualnej na czas w Rzekuniu. Z każdym kolejnym dniem na liście pojawiają się kolejne zawodniczki i zawodnicy. Pobicie rekordu trasy nie będzie prostą sprawą. Chcesz dołączyć?

Kolarski Wyścig Australijski. Kto wygra? (wideo)

Kolarski Wyścig Australijski. Kto wygra? (wideo)

Jedna z najbardziej widowiskowych konkurencji kolarskich już po raz trzeci zostanie prowadzona w okresie wakacyjnym. Na stadionie przy ulicy Witosa ścigać się będą kolarze z regionu w kilku kategoriach. Chcesz dołączyć do zmagań i zmierzyć się z najlepszymi?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo