« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordowe konfrontacje tenisistów (zdjęcia, wideo)

Tak dużego zainteresowania turniejami tenisa ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera jeszcze nie było. Do zawodów organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przystąpiło blisko trzydzieści zawodniczek i zawodników.


Juniorzy w zawodach rywalizowali na całym korcie, młodsi i mniej zaawansowani tenisiści na 3/4 kortu, korcie do mini tenisa oraz w specjalnej formule gry i zabawy dla najmłodszych.

Reklama

 

- Cieszymy się z faktu, że tak dużo dzieci z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale także ościennych miast przystąpiło do rywalizacji w tych zawodach - podkreślał prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Cieszy także rosnący poziom rywalizacji najmłodszych adeptów tenisa.

 

W najmłodszej grupie gry i zabawy najlepsza okazała się Sandra Marciniak przed Helenką Żerańska i Oliwią Czapską. Tuż za podium został sklasyfikowany Kostek Czapski. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się formuła mini tenisa. Zwyciężył Filip Techmański przed Łukaszem Opęchowskim, Julianem Żerańskim i Joanną Tyszką.

 

W gronie zawodników, którzy rywalizowali na wytyczonym placu gry na 3/4 kortu zwyciężył Adam Dzieniszewski z Ostrowi Mazowieckiej przed Jakubem Sagałą z Ostrołęki i Mikołajem Modrzejewskim z Zambrowa.


Łubudu

W rywalizacji juniorzy do lat 16 zwyciężył Szymon Mydlarz z Ciechanowa w finale pokonując Michała Koska z Ostrołęki. Trzecią lokatę zajęła Agata Dębek z Ostrowi Mazowieckiej, a tuż za podium znalazł się Patryk Kossakowski z Zambrowa.

 

Młodych tenisistów na zakończenie turnieju wspólnie nagradzali prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał turnieju młodzieżowego z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego

 

Odsłon: 6435
Komentarzy: 0
08:51, 23.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo