« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rekordowe konfrontacje tenisistów (zdjęcia, wideo)

Tak dużego zainteresowania turniejami tenisa ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera jeszcze nie było. Do zawodów organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przystąpiło blisko trzydzieści zawodniczek i zawodników.


Juniorzy w zawodach rywalizowali na całym korcie, młodsi i mniej zaawansowani tenisiści na 3/4 kortu, korcie do mini tenisa oraz w specjalnej formule gry i zabawy dla najmłodszych.

Reklama

 

- Cieszymy się z faktu, że tak dużo dzieci z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale także ościennych miast przystąpiło do rywalizacji w tych zawodach - podkreślał prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. - Cieszy także rosnący poziom rywalizacji najmłodszych adeptów tenisa.

 

W najmłodszej grupie gry i zabawy najlepsza okazała się Sandra Marciniak przed Helenką Żerańska i Oliwią Czapską. Tuż za podium został sklasyfikowany Kostek Czapski. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się formuła mini tenisa. Zwyciężył Filip Techmański przed Łukaszem Opęchowskim, Julianem Żerańskim i Joanną Tyszką.

 

W gronie zawodników, którzy rywalizowali na wytyczonym placu gry na 3/4 kortu zwyciężył Adam Dzieniszewski z Ostrowi Mazowieckiej przed Jakubem Sagałą z Ostrołęki i Mikołajem Modrzejewskim z Zambrowa.


Esprit

W rywalizacji juniorzy do lat 16 zwyciężył Szymon Mydlarz z Ciechanowa w finale pokonując Michała Koska z Ostrołęki. Trzecią lokatę zajęła Agata Dębek z Ostrowi Mazowieckiej, a tuż za podium znalazł się Patryk Kossakowski z Zambrowa.

 

Młodych tenisistów na zakończenie turnieju wspólnie nagradzali prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał turnieju młodzieżowego z okazji X-lecia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego

 

Odsłon: 6048
Komentarzy: 0
08:51, 23.05.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo