« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aż 31 zawodników w sezonie OLT Trans Drew 2018

Aż 31 zawodników przystąpiło do rywalizacji w nowym sezonie w Ostrołęckiej Ligi Tenisa Trans Drew 2018. W najwyższej klasie rozgrywkowej zaprezentuje się jedenastu tenisistów, z liderem rankingu open Jordanem Czapskim. Poznaj szczegóły.


W rozgrywkach I ligi obowiązuje system gry "każdy z każdym", a po zakończeniu rundy zasadniczej zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 1-4 rozegrają dodatkowy turniej finałowy, w którym zagrają ze sobą na krzyż - zawodnicy z miejsc 1-3 oraz 2-4, następnie finał i mecz o trzecie miejsce.

Reklama

 

Rozgrywki II ligi podzielone zostały na dwie grupy A i B, każda po dziesięciu zawodników. Podobnie jak w I lidze rywalizacja zostanie przeprowadzona systemem "każdy z każdym" w poszczególnych grupach. Po zakończeniu fazy zasadniczej po dwóch najlepszych zawodników z grup A i B utworzy grupę finałową, w której zawodnicy ponownie zmierzą się ze sobą systemem "każdy z każdym", bez przepisywania zdobytych do tej pory punktów.

 

Po jej zakończeniu dwóch najlepszych zawodników uzyska bezpośredni awans do I ligi, natomiast zawodnik z miejsca trzeciego zagra mecz barażowy o prawo gry w wyższej klasie rozgrywkowej z ósmym zawodnikiem I ligi. Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 6-10 w grupie A i B spadają z II ligi, tworząc w sezonie 2019 III ligę.

 

W rozgrywkach I ligi zobaczymy: Jordana Czapskiego, Mirosława Mazucha, Kamila Woźniaka, Adama Otłowskiego, Marka Dawidczyka, Bartosza i Pawła Murach, Jędrzeja Nowaka oraz Tomasza Pakiełę i Francoisa Legala którzy awansowali do elity z rozgrywek II ligi. Ponadto zobaczymy Konrada Czapskiego, który otrzymał "dziką kartę" i zastąpi nieobecnego Krzysztofa Szkopka.W II lidze zobaczymy ubiegłorocznych spadkowiczów z pierwszej ligi: Bogumiła Podolaka i Sebastiana Szczechowiaka oraz Damiana Marciniaka, Adama Pińkosa, Macieja Kazłowskiego, Adama Sado, Andrzeja Dziekońskiego, Rafała Boryszewskiego, Cezarego Biedrzyckiego, Romana Szkopka, Romana Dąbrowskiego, Grzegorza Bara, Kamila Tyszkę, Marcina Laskowskiego, Piotra Charytona, Piotra Szczepanka, Lukasza Sucheckiego, Tomasza Kanię, Kamila Piersę i Jacka Dmochowskiego.

 

Patronat medialny na rozgrywkami Ostrołęckiej Ligi Tenisa objął ponownie portal Moja-Ostrołęka. Po więcej informacji z tenisowych imprez zapraszamy do naszego serwisu sportowego i działu Tenis.

Odsłon: 5993
Komentarzy: 0
05:45, 02.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo