« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aż 31 zawodników w sezonie OLT Trans Drew 2018

Aż 31 zawodników przystąpiło do rywalizacji w nowym sezonie w Ostrołęckiej Ligi Tenisa Trans Drew 2018. W najwyższej klasie rozgrywkowej zaprezentuje się jedenastu tenisistów, z liderem rankingu open Jordanem Czapskim. Poznaj szczegóły.


W rozgrywkach I ligi obowiązuje system gry "każdy z każdym", a po zakończeniu rundy zasadniczej zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 1-4 rozegrają dodatkowy turniej finałowy, w którym zagrają ze sobą na krzyż - zawodnicy z miejsc 1-3 oraz 2-4, następnie finał i mecz o trzecie miejsce.

Reklama

 

Rozgrywki II ligi podzielone zostały na dwie grupy A i B, każda po dziesięciu zawodników. Podobnie jak w I lidze rywalizacja zostanie przeprowadzona systemem "każdy z każdym" w poszczególnych grupach. Po zakończeniu fazy zasadniczej po dwóch najlepszych zawodników z grup A i B utworzy grupę finałową, w której zawodnicy ponownie zmierzą się ze sobą systemem "każdy z każdym", bez przepisywania zdobytych do tej pory punktów.

 

Po jej zakończeniu dwóch najlepszych zawodników uzyska bezpośredni awans do I ligi, natomiast zawodnik z miejsca trzeciego zagra mecz barażowy o prawo gry w wyższej klasie rozgrywkowej z ósmym zawodnikiem I ligi. Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 6-10 w grupie A i B spadają z II ligi, tworząc w sezonie 2019 III ligę.

 

W rozgrywkach I ligi zobaczymy: Jordana Czapskiego, Mirosława Mazucha, Kamila Woźniaka, Adama Otłowskiego, Marka Dawidczyka, Bartosza i Pawła Murach, Jędrzeja Nowaka oraz Tomasza Pakiełę i Francoisa Legala którzy awansowali do elity z rozgrywek II ligi. Ponadto zobaczymy Konrada Czapskiego, który otrzymał "dziką kartę" i zastąpi nieobecnego Krzysztofa Szkopka.


Esprit

W II lidze zobaczymy ubiegłorocznych spadkowiczów z pierwszej ligi: Bogumiła Podolaka i Sebastiana Szczechowiaka oraz Damiana Marciniaka, Adama Pińkosa, Macieja Kazłowskiego, Adama Sado, Andrzeja Dziekońskiego, Rafała Boryszewskiego, Cezarego Biedrzyckiego, Romana Szkopka, Romana Dąbrowskiego, Grzegorza Bara, Kamila Tyszkę, Marcina Laskowskiego, Piotra Charytona, Piotra Szczepanka, Lukasza Sucheckiego, Tomasza Kanię, Kamila Piersę i Jacka Dmochowskiego.

 

Patronat medialny na rozgrywkami Ostrołęckiej Ligi Tenisa objął ponownie portal Moja-Ostrołęka. Po więcej informacji z tenisowych imprez zapraszamy do naszego serwisu sportowego i działu Tenis.

Odsłon: 5612
Komentarzy: 0
05:45, 02.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo