« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa złota i dwa brązy na koncie Fight Academy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w Mistrzostwach Polskiej Federakcji Kickboxingu w Suszu. Do rywalizacji przystąpiło czterech podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, w tym trzech debiutantów.


- Finalnie na nasze konto trafiły dwa złote medale i dwa brązowe, jednak zdobyliśmy coś jeszcze cenniejszego - doświadczenie - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak.

Reklama

Pierwszy z reprezentantów Fight Academy Ostrołęka Kornel Dębowski wywalczył brąz w kategorii -135 cm pointfighting (semi contact) po dwóch ciężkich walkach. Niewiele brakowało, aby wywalczył medal z cenniejszego kruszcu.

 

Kolejny przedstawicielem ostrołęckiego klubu był Rafał Modzel zdobył złoto w kategorii UFR light -80 kg i zanotował bardzo udany debiut. W półfinale odniósł pewne zwycięstwo, a w decydującym o złocie pojedynku sędziowie nie potrafili wskazać zwycięzcy i ogłosili remis.

 

Damian Kurpiewski zdobył kolejne złoto dla Fight Academy w kategorii UFR light +91 kg. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotował bardzo dobry debiut.
- Damian bardzo pewnie wypunktował swojego rywala. Pokazuje to, że warto pracować indywidualnie z trenerem, gdyż taki charakter mają treningi Damiana ze względu na brak możliwości treningu w grupie - dodaje trener Arkadiusz Ludwiczak.


JBB

Jakub Brzostek zdobył brąz w kategorii UFR light +91 kg. W półfinałowym pojedynku Kuba musiał uznać wyższość swojego rywala i z pewnością cenne doświadczenie zaprezentuje w przyszłości.
- Formuła UFR to trzy rundy, gdzie pierwsza odbywa się na zasadach bokserskich, druga na zasadach kickboxingu klasycznego bez low kick, trzecia runda to walka kickboxingu formuły low kick.

Odsłon: 7868
Komentarzy: 4
09:27, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walka wieczoru podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. Na kibiców czeka starcie gigantów w formule K1.

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka rewelacyjnie prezentują się w obecnym sezonie w kolejnych imprezach. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka chcą teraz stworzyć dobre widowisko podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i gwarantują duże emocje.

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Białoruski mistrz Muay Thai Andrei Molchanov był gościem UKS Fight Academy Ostrołęka. W trakcie seminarium szkoleniowego w klubie prowadzonym przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka znalazł także czas na rozmowę o wielu aspektach sztuk walki.

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Znakomity trener Andrei Molchanov poprowadził seminarium szkoleniowe w UKS Fight Academy. W zajęciach wzięli udział głównie podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka, ale również zaproszeni goście z kilku klubów z naszego regionu.

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewieckiego z zawodnikiem Gimnazjon Apin Wyszków Danielem Bralewskim była głównym wydarzeniem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Pojedynek spełnił oczekiwania licznie zgromadzonej publiczności.

» Wasze komentarze

Tomek @ 15:21, 13.06.2018r. IP: *.*.239.51

Gratulacje .Najlepszy klub ,najlepszy trener.

Ahhaahah @ 10:18, 14.06.2018r. IP: *.*.165.115

Modzel i brzostek! Co Za zawodnicy. Przecież to rude kojoty a nie zawodnicy

Michal Malkowski @ 11:48, 14.06.2018r. IP: *

Te rude kojoty zjadłyby Cię leszczu na śniadanie. Pokaż jaja i podpisz się imieniem i nazwiskiem. Kozak w necie pi**da w świecie.

Mma @ 18:55, 14.06.2018r. IP: *.*.167.223

Michał a Ty ich nie zjadłeś ? Bo taki bambarylak trochę jesteś

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo