« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa złota i dwa brązy na koncie Fight Academy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w Mistrzostwach Polskiej Federakcji Kickboxingu w Suszu. Do rywalizacji przystąpiło czterech podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, w tym trzech debiutantów.


- Finalnie na nasze konto trafiły dwa złote medale i dwa brązowe, jednak zdobyliśmy coś jeszcze cenniejszego - doświadczenie - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak.

Reklama

Pierwszy z reprezentantów Fight Academy Ostrołęka Kornel Dębowski wywalczył brąz w kategorii -135 cm pointfighting (semi contact) po dwóch ciężkich walkach. Niewiele brakowało, aby wywalczył medal z cenniejszego kruszcu.

 

Kolejny przedstawicielem ostrołęckiego klubu był Rafał Modzel zdobył złoto w kategorii UFR light -80 kg i zanotował bardzo udany debiut. W półfinale odniósł pewne zwycięstwo, a w decydującym o złocie pojedynku sędziowie nie potrafili wskazać zwycięzcy i ogłosili remis.

 

Damian Kurpiewski zdobył kolejne złoto dla Fight Academy w kategorii UFR light +91 kg. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotował bardzo dobry debiut.
- Damian bardzo pewnie wypunktował swojego rywala. Pokazuje to, że warto pracować indywidualnie z trenerem, gdyż taki charakter mają treningi Damiana ze względu na brak możliwości treningu w grupie - dodaje trener Arkadiusz Ludwiczak.Jakub Brzostek zdobył brąz w kategorii UFR light +91 kg. W półfinałowym pojedynku Kuba musiał uznać wyższość swojego rywala i z pewnością cenne doświadczenie zaprezentuje w przyszłości.
- Formuła UFR to trzy rundy, gdzie pierwsza odbywa się na zasadach bokserskich, druga na zasadach kickboxingu klasycznego bez low kick, trzecia runda to walka kickboxingu formuły low kick.

Odsłon: 6419
Komentarzy: 4
09:27, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gnatkowski na podium All Stars BJJ w Londynie

Gnatkowski na podium All Stars BJJ w Londynie

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka mimo okresu wakacyjnego wciąż ambitnie rywalizują się w kolejnych imprezach. Tym razem Krystian Gnatkowski zawitał aż na Wyspy Brytyjskie, aby wziąć udział w zawodach z cyklu All Stars BJJ w Londynie.

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.

MKKK Shinkyokushin z medalami w Warsaw Cup

MKKK Shinkyokushin z medalami w Warsaw Cup

Dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale wywalczyli reprezentanci MKKK Shinkyokushin w turnieju Warsaw Cup 2018 na warszawskich Bielanach. W zawodach rywalizowało ponad dwieście zawodniczek i zawodników, w tym młodzi karatecy ostrołęckiego klubu.

Karol Łasiewicki ze srebrem Pucharu Polski

Karol Łasiewicki ze srebrem Pucharu Polski

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki zapisał na swoim koncie kolejny sukces. Tym razem podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wywalczył srebrny medal Pucharu Polski K1 w kategorii -91 kg, jednak finałowa walka budzi duży niedosyt.

Egzaminy w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Egzaminy w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko stu adeptów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przystąpiło do egzaminów na wyższe stopnie uczniowskie kyu. Podczas dwugodzinnego sprawdzianu dzieci i młodzież musieli wykazać się nabytymi umiejętności na treningach w swoich sekcjach.

» Wasze komentarze

Tomek @ 15:21, 13.06.2018r. IP: *.*.239.51

Gratulacje .Najlepszy klub ,najlepszy trener.

Ahhaahah @ 10:18, 14.06.2018r. IP: *.*.165.115

Modzel i brzostek! Co Za zawodnicy. Przecież to rude kojoty a nie zawodnicy

Michal Malkowski @ 11:48, 14.06.2018r. IP: *

Te rude kojoty zjadłyby Cię leszczu na śniadanie. Pokaż jaja i podpisz się imieniem i nazwiskiem. Kozak w necie pi**da w świecie.

Mma @ 18:55, 14.06.2018r. IP: *.*.167.223

Michał a Ty ich nie zjadłeś ? Bo taki bambarylak trochę jesteś

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo