« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kluczowe imprezy sezonu letniego przed OST

Bartłomiej Kowalski z Warszawy rywalizuje na ostrołęckich turniejach
Bartłomiej Kowalski z Warszawy rywalizuje na ostrołęckich turniejach

Najważniejsze imprezy sezonu letniego organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zostaną rozegrane w najbliższych tygodniach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Już w najbliższy weekend czas na III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego.


W II Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego zwyciężył Tomasz Sokół. W Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie reprezentant Białegostoku odnosił pewne triumfy, a w finale pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:4. Tym razem rywalizacja w dniach 7-8 lipca zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

Reklama

 

W dniach 21-22 lipca do rywalizacji tenisiści przystąpią w Singlowych Mistrzostwach Ostrołęki. W ubiegłym sezonie w zawodach zwyciężył Jordan Czapski broniąc po raz kolejny tytuł mistrza naszego miasta. W finałowym meczu pokonał pewnie Adama Ołowskiego 9:3. Finał ze względu na złe warunki atmosferyczne został rozegrany w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

W dniach 4-5 sierpnia zostaną rozegrane z kolei Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. W ubiegłym sezonie zwyciężyli w nich Adam Styła z Zambrowa w parze z Krzysztofem Bułkowskim z Łomży. W finałowym meczu po emocjonującym walce na korcie w Dawii pokonali Jordana Czapskiego i Mirosława Mazucha 9:7.

 

VII Mistrzostwa Kurpi w tym sezonie zostaną przeprowadzone w dniach 25-26 sierpnia. W ubiegłym sezonie triumfował w nich na kortach w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie Jordan Czapski. W finałowym spotkaniu pokonał Krzysztofa Bułkowskiego w dwóch setach 7:6 (7:5) 6:0.Sezon na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zakończy Turniej Masters, który został zaplanowany w dniach 21-23 września. W ubiegłym sezonie Mateusz Matyczak w finale pokonał dominatora ostrołęckich turniejów Jordana Czapskiego w dwóch setach 6:4 6:3. Obecny sezon zapowiada duże emocje, a rywalizacja na kortach ziemnych może być jeszcze ciekawsza.

Odsłon: 4032
Komentarzy: 0
08:00, 01.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo