« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kluczowe imprezy sezonu letniego przed OST

Bartłomiej Kowalski z Warszawy rywalizuje na ostrołęckich turniejach
Bartłomiej Kowalski z Warszawy rywalizuje na ostrołęckich turniejach

Najważniejsze imprezy sezonu letniego organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zostaną rozegrane w najbliższych tygodniach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Już w najbliższy weekend czas na III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego.


W II Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego zwyciężył Tomasz Sokół. W Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie reprezentant Białegostoku odnosił pewne triumfy, a w finale pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:4. Tym razem rywalizacja w dniach 7-8 lipca zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

Reklama

 

W dniach 21-22 lipca do rywalizacji tenisiści przystąpią w Singlowych Mistrzostwach Ostrołęki. W ubiegłym sezonie w zawodach zwyciężył Jordan Czapski broniąc po raz kolejny tytuł mistrza naszego miasta. W finałowym meczu pokonał pewnie Adama Ołowskiego 9:3. Finał ze względu na złe warunki atmosferyczne został rozegrany w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

W dniach 4-5 sierpnia zostaną rozegrane z kolei Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. W ubiegłym sezonie zwyciężyli w nich Adam Styła z Zambrowa w parze z Krzysztofem Bułkowskim z Łomży. W finałowym meczu po emocjonującym walce na korcie w Dawii pokonali Jordana Czapskiego i Mirosława Mazucha 9:7.

 

VII Mistrzostwa Kurpi w tym sezonie zostaną przeprowadzone w dniach 25-26 sierpnia. W ubiegłym sezonie triumfował w nich na kortach w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie Jordan Czapski. W finałowym spotkaniu pokonał Krzysztofa Bułkowskiego w dwóch setach 7:6 (7:5) 6:0.


Łubudu

Sezon na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zakończy Turniej Masters, który został zaplanowany w dniach 21-23 września. W ubiegłym sezonie Mateusz Matyczak w finale pokonał dominatora ostrołęckich turniejów Jordana Czapskiego w dwóch setach 6:4 6:3. Obecny sezon zapowiada duże emocje, a rywalizacja na kortach ziemnych może być jeszcze ciekawsza.

Odsłon: 3104
Komentarzy: 0
08:00, 01.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo