« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński najlepszy w Koronie zdaniem kibiców

Przemysław Olesiński został wybrany najlepszym zawodnikiem Korony Ostrołęka w sezonie 2017/2018. W specjalnej sondzie w naszym serwisie sportowym podstawowy zawodnik żółto-niebieskich zapisał na swoim koncie 24,5 procenta wszystkich głosów.


Kolejne miejsca w naszym sondzie zajęli: Andrzej Łyziński - 21,2 proc., Piotr Strzeżysz 10,7 proc., Wojciech Skorupka - 9.0 proc., Dominik Dzwonkowski 8,4 proc., Paweł Dzbeński 5,9 proc., Kamil Jastrzębski 5,1 proc., Bartosz Gąska 5,1 proc, Marcin Kraska 4,9 proc.

Reklama

 

Zdaniem 5,3 proc. pytanych Czytelników na miano najlepszego zawodnika w Koronie Ostrołęka w miniony sezonie zasłużył inny piłkarz. W sumie w trwającej tydzień sondzie kibice piłki nożnej w naszym serwisie sportowym oddali 608 głosów.

 

- Chciałem podziękować wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie swój głos i wspierali w całym sezonie naszą drużynę w rozgrywkach IV ligi - mówi Przemysław Olesiński. - Chciałbym także podziękować mojej żonie oraz całej rodzinie, która bardzo mnie wspiera i z pewnością również oddała na mnie głos.Statuetkę oraz nagrody Przemysławowi Olesińskiemu podczas spotkania w naszej redakcji wręczył prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak.

Odsłon: 6037
Komentarzy: 3
08:46, 05.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczechowiak: Udźwigniemy razem ciężar IV ligi

Szczechowiak: Udźwigniemy razem ciężar IV ligi

Sebastian Szczechowiak będzie drugim szkoleniowcem Korony Ostrołęka w rundzie wiosennej IV ligi mazowieckiej. Były bramkarz żółto-niebieskich będzie pomagać w prowadzeniu zespołu Tomaszowi Staniórskiemu, który zastępuje Marcina Truszkowskiego.

Walka o piłkarską III ligę trudnym zadaniem

Walka o piłkarską III ligę trudnym zadaniem

Kibicom w naszym mieście marzą się rozgrywki piłki nożnej na wyższym szczeblu. W ubiegłym sezonie o awans ambitnie walczyli piłkarze Korony Ostrołęka, ostatecznie zajmując trzecie miejsce w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Dużo emocji i bramek w NLF (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i bramek w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło wciąż są liderem rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. W ostatniej kolejce po emocjonującym starciu pokonali zespół Hurtowniapilkarska.com 6:3. Do ciekawych starć doszło również w pozostałych konfrontacjach czwartej kolejki.

Andrzeja Łyzińskiego trudne pożegnanie z futbolem

Andrzeja Łyzińskiego trudne pożegnanie z futbolem

38-letni golkiper Korony Ostrołęka Andrzej Łyziński latem 2018 roku postanowił zakończyć sportową karierę. W trakcie rundy jesiennej powrócił jednak do rywalizacji i był niezwykle mocnym punktem żółto-niebieskich w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Tomasz Staniórski nowym szkoleniowcem Korony!

Tomasz Staniórski nowym szkoleniowcem Korony!

Tomasz Staniórski został nowym trenerem Korony Ostrołęka. 38-letni szkoleniowiec jest dobrze znany kibicom w naszym mieście, z bardzo dobrych występów zarówno żółto-niebieskich, jak i niebiesko-czerwonych barwach. Czy poprowadzi Koronę po dobre wyniki?

» Wasze komentarze

Kibic 2 @ 16:57, 05.07.2018r. IP: *.*.130.51

Nie rozumiem czemu w tej sondzie jest Skorup. Śledziłem ostatnie mecze drużyny i nie widziałem Wojtak nawet na lawce rezerwowych.

Wanda @ 07:25, 06.07.2018r. IP: *.*.39.9

Głupoty piszą nie mają o czym

Brawo @ 08:44, 06.07.2018r. IP: *.*.2.174

Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo