« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 marca 2019 r., imieniny Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński najlepszy w Koronie zdaniem kibiców

Przemysław Olesiński został wybrany najlepszym zawodnikiem Korony Ostrołęka w sezonie 2017/2018. W specjalnej sondzie w naszym serwisie sportowym podstawowy zawodnik żółto-niebieskich zapisał na swoim koncie 24,5 procenta wszystkich głosów.


Kolejne miejsca w naszym sondzie zajęli: Andrzej Łyziński - 21,2 proc., Piotr Strzeżysz 10,7 proc., Wojciech Skorupka - 9.0 proc., Dominik Dzwonkowski 8,4 proc., Paweł Dzbeński 5,9 proc., Kamil Jastrzębski 5,1 proc., Bartosz Gąska 5,1 proc, Marcin Kraska 4,9 proc.

Reklama

 

Zdaniem 5,3 proc. pytanych Czytelników na miano najlepszego zawodnika w Koronie Ostrołęka w miniony sezonie zasłużył inny piłkarz. W sumie w trwającej tydzień sondzie kibice piłki nożnej w naszym serwisie sportowym oddali 608 głosów.

 

- Chciałem podziękować wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie swój głos i wspierali w całym sezonie naszą drużynę w rozgrywkach IV ligi - mówi Przemysław Olesiński. - Chciałbym także podziękować mojej żonie oraz całej rodzinie, która bardzo mnie wspiera i z pewnością również oddała na mnie głos.Statuetkę oraz nagrody Przemysławowi Olesińskiemu podczas spotkania w naszej redakcji wręczył prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak.

Odsłon: 6687
Komentarzy: 3
08:46, 05.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Faworyci nie zawodzą w lidze okręgowej

Faworyci nie zawodzą w lidze okręgowej

Za nami bardzo ciekawa inauguracja rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W najbardziej interesujących kibiców z powiatu ostrołęckiego spotkaniu KS CK Troszyn uległ Koronie Szydłowo 0:1. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Uczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2012 i 2013 na zajęcia piłki nożnej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się już w środę, 20 marca, a dzieci będą mogły rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

'W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest' (aktualizacja)

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce spotkania.

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

» Wasze komentarze

Kibic 2 @ 16:57, 05.07.2018r. IP: *.*.130.51

Nie rozumiem czemu w tej sondzie jest Skorup. Śledziłem ostatnie mecze drużyny i nie widziałem Wojtak nawet na lawce rezerwowych.

Wanda @ 07:25, 06.07.2018r. IP: *.*.39.9

Głupoty piszą nie mają o czym

Brawo @ 08:44, 06.07.2018r. IP: *.*.2.174

Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo