« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński najlepszy w Koronie zdaniem kibiców

Przemysław Olesiński został wybrany najlepszym zawodnikiem Korony Ostrołęka w sezonie 2017/2018. W specjalnej sondzie w naszym serwisie sportowym podstawowy zawodnik żółto-niebieskich zapisał na swoim koncie 24,5 procenta wszystkich głosów.


Kolejne miejsca w naszym sondzie zajęli: Andrzej Łyziński - 21,2 proc., Piotr Strzeżysz 10,7 proc., Wojciech Skorupka - 9.0 proc., Dominik Dzwonkowski 8,4 proc., Paweł Dzbeński 5,9 proc., Kamil Jastrzębski 5,1 proc., Bartosz Gąska 5,1 proc, Marcin Kraska 4,9 proc.

Reklama

 

Zdaniem 5,3 proc. pytanych Czytelników na miano najlepszego zawodnika w Koronie Ostrołęka w miniony sezonie zasłużył inny piłkarz. W sumie w trwającej tydzień sondzie kibice piłki nożnej w naszym serwisie sportowym oddali 608 głosów.

 

- Chciałem podziękować wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie swój głos i wspierali w całym sezonie naszą drużynę w rozgrywkach IV ligi - mówi Przemysław Olesiński. - Chciałbym także podziękować mojej żonie oraz całej rodzinie, która bardzo mnie wspiera i z pewnością również oddała na mnie głos.Statuetkę oraz nagrody Przemysławowi Olesińskiemu podczas spotkania w naszej redakcji wręczył prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak.

Odsłon: 4512
Komentarzy: 3
08:46, 05.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w pierwszym sparingowym meczu w okresie przygotowawczym zmierzyli się z ULKS Ołdaki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego na boisku przy ulicy Miłej pokonali zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Laskowskiego 2:1.

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Dwadzieścia drużyn będzie rywalizować w Otwartym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Swój akces do gry zgłosili ubiegłoroczni zwycięzcy. Poznaj pełną obsadę niedzielnych zawodów. Zapowiadają się duże emocje.

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Wymakracza Długosiodło z Narwią 1962 Ostrołęka i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Narew zlała Orzyca Chorzele

Narew zlała Orzyca Chorzele

Podopieczni trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sprawdzian przygotowujący zespół przed debiutanckim sezonem w A klasie. Przeciwnikiem Narwi 1962 Ostrołęka był Orzyc Chorzele występujący na co dzień w lidze okręgowej. Ostrołęczanie dali rywalom solidną lekcję.

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec przygotowania do nowego sezonu A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną dopiero w poniedziałek 23 lipca. Drużyna pod wodzą trenera Adriana Gwiazdy ma zaplanowane cztery mecze kontrolne.

» Wasze komentarze

Kibic 2 @ 16:57, 05.07.2018r. IP: *.*.130.51

Nie rozumiem czemu w tej sondzie jest Skorup. Śledziłem ostatnie mecze drużyny i nie widziałem Wojtak nawet na lawce rezerwowych.

Wanda @ 07:25, 06.07.2018r. IP: *.*.39.9

Głupoty piszą nie mają o czym

Brawo @ 08:44, 06.07.2018r. IP: *.*.2.174

Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo