« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 września 2018 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński najlepszy w Koronie zdaniem kibiców

Przemysław Olesiński został wybrany najlepszym zawodnikiem Korony Ostrołęka w sezonie 2017/2018. W specjalnej sondzie w naszym serwisie sportowym podstawowy zawodnik żółto-niebieskich zapisał na swoim koncie 24,5 procenta wszystkich głosów.


Kolejne miejsca w naszym sondzie zajęli: Andrzej Łyziński - 21,2 proc., Piotr Strzeżysz 10,7 proc., Wojciech Skorupka - 9.0 proc., Dominik Dzwonkowski 8,4 proc., Paweł Dzbeński 5,9 proc., Kamil Jastrzębski 5,1 proc., Bartosz Gąska 5,1 proc, Marcin Kraska 4,9 proc.

Reklama

 

Zdaniem 5,3 proc. pytanych Czytelników na miano najlepszego zawodnika w Koronie Ostrołęka w miniony sezonie zasłużył inny piłkarz. W sumie w trwającej tydzień sondzie kibice piłki nożnej w naszym serwisie sportowym oddali 608 głosów.

 

- Chciałem podziękować wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie swój głos i wspierali w całym sezonie naszą drużynę w rozgrywkach IV ligi - mówi Przemysław Olesiński. - Chciałbym także podziękować mojej żonie oraz całej rodzinie, która bardzo mnie wspiera i z pewnością również oddała na mnie głos.Statuetkę oraz nagrody Przemysławowi Olesińskiemu podczas spotkania w naszej redakcji wręczył prezes firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak.

Odsłon: 5483
Komentarzy: 3
08:46, 05.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn rozczarowali w ósmej kolejce spotkań ligi okręgowej przegrywając z Makowianką Maków Mazowiecki aż 0:4. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrali jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie i stracili ważne punkty.

Rzekunianka zbiła Świt w derbach (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka zbiła Świt w derbach (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń w derbowej konfrontacji szóstej kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonała Świt Baranowo 4:0. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego przesunęli się już na piątą lokatę w tabeli. Jak poszło innym zespołom? Poznaj aktualną tabelę.

Korona II zawodzi, triumf Ołdak (zdjęcia, wideo)

Korona II zawodzi, triumf Ołdak (zdjęcia, wideo)

Piłkarze rezerw Korony Ostrołęka prowadzeni przez trenera Pawła Samsela wciąż pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach B klasy. Dużą niespodziankę sprawili za to piłkarze ULKS Ołdaki, którzy pokonali dotychczasowego lidera GKS Max-Rol Andrzejewo 2:1.

Truszkowski: To nie było wielkie widowisko (wideo)

Truszkowski: To nie było wielkie widowisko (wideo)

Szkoleniowiec ostrołęckiej Korony nie krył zadowolenia po zwycięstwie nad Mazurem Gostynin 1:0. Po trudnym spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej na stadionie przy ulicy Witosa żółto-niebiescy zapisali na swoim koncie ważne punkty i opuścili strefę spadkową.

Dzwonkowski dał trzy punkty Koronie (zdjęcia, wideo)

Dzwonkowski dał trzy punkty Koronie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Mazura Gostynin 1:0. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zapisali na swoim koncie kolejny ważny komplet punktów.

» Wasze komentarze

Kibic 2 @ 16:57, 05.07.2018r. IP: *.*.130.51

Nie rozumiem czemu w tej sondzie jest Skorup. Śledziłem ostatnie mecze drużyny i nie widziałem Wojtak nawet na lawce rezerwowych.

Wanda @ 07:25, 06.07.2018r. IP: *.*.39.9

Głupoty piszą nie mają o czym

Brawo @ 08:44, 06.07.2018r. IP: *.*.2.174

Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo