« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Moja Ostrołęka

Aktualności

III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego. Plan gier

Tomasz Sokół zwyciężył w ubiegłym sezonie
Tomasz Sokół zwyciężył w ubiegłym sezonie

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w III Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego, które w najbliższy weekend zostaną rozegrane na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Po przeprowadzonym losowaniu znamy już drabinką gier oraz plan turnieju.


Reklama Do rywalizacji w zawodach przystąpi 29 zawodników, głównie z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Zabraknie tym razem numeru jeden rankingu Jordana Czapskiego, ale w zawodach zameldują się kolejni w zestawieniu - Jakub Nosek, Bartosz Murach, Adam Otłowski, czy też łomżanin Krzysztof Bułkowski.

 

Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę, 7 lipca o godz. 9.00. Finał rozgrywek został przewidziany na niedzielę, 8 lipca po godz. 12.00. Również w niedzielę przeprowadzone zostaną turnieje mini tenisa dla dzieci oraz zawody dla młodzieży do lat 16.Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską turniejowych gier oraz drabinką III Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego Open organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Turnieje są współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, a imprezę po raz kolejny wspiera Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 2881
Komentarzy: 0
13:47, 06.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo