« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Artur Rawa najlepszym strzelcem A klasy

Artur Rawa został najlepszym strzelcem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Napastnik Orła Sypniewo w całym sezonie strzelił aż 39 goli i wyprzedził kolejnych w zestawieniu Mariusza Kopeckiego z Kryształu Glinojeck i Mateusza Rutkowskiego z PAF Płońsk.


Reklama Czwarte miejsce w zestawieniu zajął Maciej Szymański z Aldo Bartnika Myszyniec z 19 trafieniami na koncie, a piąte Paweł Murawski z KS Wąsewo z dorobkiem 17 goli. Z kolei 14 goli strzelił Łukasz Staśkiewicz z Kurpika Kadzidło, 12 bramek dla Rzekunianki Rzekuń zdobył z kolei Konrad Sobotka, a 11 trafień zaliczył Tomasz Murach z Aldo Bartnika Myszyniec.

 

Najlepszym strzelcem zespołu z Baranowa był z kolei Paweł Kuzia, który w całym sezonie zdobył siedem bramek. W nowym sezonie rozgrywek A klasy z pewnością również nie zabraknie emocjonującej rywalizacji o koronę króla strzelców.


Esprit

Do rozgrywek przystąpią m.in. piłkarze Narwi Ostrołęka oraz trzech zespołów z powiatu ostrołęckiego - Aldo Bartnika Myszyniec, Rzekunianki Rzekuń i Kurpika Kadzidło.

Odsłon: 7239
Komentarzy: 3
07:58, 07.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wychowankowie punktują dla Korony

Wychowankowie punktują dla Korony

W środę wieczorem pierwszy zespół Korony Ostrołęka rozegrał mecz sparingowy z Nadnarwianką Pułtusk. O losach meczu zadecydowała doskonała dyspozycja młodych wychowanków klubu. W sobotę Korona zagra ze Zniczem Biała Piska, również w Ostrołęce.

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Cztery gole strzelili w dotychczasowych meczach sparingowych piłkarze Rzekunianki Rzekuń. Autorami wszystkich trafień byli zawodnicy testowani w zespole Bartłomieja Jezierskiego. Rzekunianka testuje piłkarzy ofensywnych oraz bramkarza z rezerw Korony.

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Juniorzy młodsi APN Ostrołęka rozegrali już pięć sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej w I lidze mazowieckiej (rocz. 2003). Dwóch piłkarzy z tego zespołu najprawdopodobniej trafi do drużyny seniorów Narwi Ostrołęka.

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

W kolejnym meczu sparingowym Bartnik Myszyniec (A-klasa) pokonał rezerwy Korony Ostrołęka (B-klasa). Co ciekawe, w niedzielę na murawie boiska w Myszyńcu zobaczyliśmy trenerów obydwu drużyn: Adriana Gwiazdę i Michała Robaszkiewicza. 

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Trzeci mecz sparingowy rozegrali w niedzielę piłkarze Kurpika Kadzidło, przygotowujący się do rundy wiosennej w A-klasie. Na boisku w Myszyńcu zespół Łukasza Pokory zremisował z Orzycem Chorzele, a w składzie Kurpika zobaczyliśmy dwóch nowych graczy. 

» Wasze komentarze

ala @ 09:05, 07.07.2018r. IP: *.*.237.83

do korony go sprawdzic

słusznie @ 15:39, 07.07.2018r. IP: *.*.208.180

Dobrze radzisz Ala. ale czy Korona czyta te komentarze i ten artykulik, wątpliwa sprawa.
Zapewne Przasnysz, Maków Maz. przechytrzą Koronę, bo mają swoich w nadmiarze wychowanków, których nie potrafią wykorzystać
w regionie,chociażby wypożyczając do najbliższych klubów wokół Ostrołęki.

kibic @ 18:49, 07.07.2018r. IP: *.*.75.54

ostrołeka powinna wiedzieć z którymi klubami współpracować

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo