« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarskie rozgrywki w regionie. Kiedy wystartują?

Kluby piłkarskie z całego regionu rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zaprezentował ramowy terminarz rozgrywek na rundę jesienną. Kiedy rozpoczną rywalizację poszczególne klasy? Sprawdź terminarz.


Zmagania w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej z udziałem piłkarzy Korony Ostrołęka wystartują w dniach 11-12 sierpnia. Druga kolejka zostanie rozegrana w środę, 15 sierpnia i będzie to jedyna kolejka zaplanowana na środek tygodnia. Pozostałe kolejki zostały zaplanowane na weekendy, a finał jesiennych zmagań został przewidziany na weekend 10-11 listopada.

Reklama

 

W rozgrywkach ligi okręgowej rywalizacja również rozpocznie się 11-12 sierpnia, a jedyny środowy termin również został przewidziany 15 sierpnia. Podobnie jak w przypadku rywalizacji w IV lidze ostatnia odsłona jesiennych meczów została zaplanowana na 11-12 listopada.

 

Tydzień później, bo w weekend 18-19 sierpnia do rywalizacji przystąpią z kolei zespoły z A i B klasy. Sezon w B klasie zakończy się 27-28 października, a rozgrywki A klasy potrwają do weekend 10-11 listopada.


Energas

Więcej o zmianach w regulaminach rozgrywek i przygotowaniach poszczególnych zespołów w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 2764
Komentarzy: 2
09:55, 09.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w pierwszym sparingowym meczu w okresie przygotowawczym zmierzyli się z ULKS Ołdaki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego na boisku przy ulicy Miłej pokonali zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Laskowskiego 2:1.

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Dwadzieścia drużyn będzie rywalizować w Otwartym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Swój akces do gry zgłosili ubiegłoroczni zwycięzcy. Poznaj pełną obsadę niedzielnych zawodów. Zapowiadają się duże emocje.

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Wymakracza Długosiodło z Narwią 1962 Ostrołęka i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Narew zlała Orzyca Chorzele

Narew zlała Orzyca Chorzele

Podopieczni trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sprawdzian przygotowujący zespół przed debiutanckim sezonem w A klasie. Przeciwnikiem Narwi 1962 Ostrołęka był Orzyc Chorzele występujący na co dzień w lidze okręgowej. Ostrołęczanie dali rywalom solidną lekcję.

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec przygotowania do nowego sezonu A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną dopiero w poniedziałek 23 lipca. Drużyna pod wodzą trenera Adriana Gwiazdy ma zaplanowane cztery mecze kontrolne.

» Wasze komentarze

Marek @ 14:57, 09.07.2018r. IP: *.*.178.52

Wydaję mi się, że B-klasa wystartuje tydzień po A-klasie.

Di @ 04:44, 10.07.2018r. IP: *

A mi se b klasa ma mecze pucharowe 15 sierpnia?????

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo