« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Poznaj plan gier

To będzie kolejna silnie obsadzona impreza mistrzowska na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji przystąpią tenisiści z miasta i powiatu ostrołęckiego oraz całego regionu, walcząc o kolejne cenne trofea. Poznaj plan weekendowej imprezy.


W ubiegłym sezonie w zawodach zwyciężył Jordan Czapski broniąc po raz kolejny tytuł mistrza naszego miasta. W finałowym meczu pokonał pewnie Adama Ołowskiego 9:3. Finał ze względu na złe warunki atmosferyczne został rozegrany w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Reklama

 

Z pewnością zaciętych i emocjonujących batalii nie zabraknie również w tegorocznych mistrzostwach. Zabraknie tym razem numeru jeden rankingu Jordana Czapskiego, ale w zawodach zamelduje się m.in. rewelacyjnie spisujący się na ostrołęckich kortach Bartłomiej Kowalski z Warszawy.

 

Zapraszamy na korty tenisowe przy ulicy Hallera w Ostrołęce w sobotę 22 lipca o godz. 9.00.

 

Plan sobotnich gier:

9.00 - Charyton - Szkopek, Kania - K. Tyszka, Dziekoński - Bednarski

10.00 - Szczepanek - Legal, Kraszewski - Mrozek, Sado - J. Tyszka

11.00 - Podedworny - Szczechowiak, Matyczak - Szabłowski, Kosowski - R. Dąbrowski

12.00 - Dawidczyk - Mazuch, Boryszewski - Sosińska, Sokół - D. Dąbrowski

13.00 - Puchalski - Osowiecki, Kowalski - Charyton/Szkopek, Woźniak - Legal/Szczepanek

14.00 - Bułkowski - Bednarski/Dziekoński, Matyczak/Szabłowski - Kosowski/R. Dąbrowski, Sado/J. Tyszka - Kraszewski/Mrozek

15.00 - Puchalski/Osowiecki - Boryszewski/Sosińska, Kania/Tyszka - Sokół/D. Dąbrowski, Podedworny/Szczechowiak - Dawidczyk/Mazuch

 

Finałowe spotkanie zaplanowano na niedzielę 23 lipca po godz. 12.00. Zapoznaj się z drabinką mistrzostw.Głównym sponsorem turnieju jest Miasto Ostrołęka, sponsorem wspierającym Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad imprezą objął portal Moja Ostrołęka.

 

Jeszcze w sezonie letnim Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizuje m.in. Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki (4-5 sierpnia), VII Mistrzostwa Kurpi (25-26) oraz finał sezonu Masters Miasta Ostrołęki (21-23 września).

Odsłon: 4394
Komentarzy: 0
11:39, 20.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo