« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Moja Ostrołęka

Aktualności

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Poznaj plan gier

To będzie kolejna silnie obsadzona impreza mistrzowska na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji przystąpią tenisiści z miasta i powiatu ostrołęckiego oraz całego regionu, walcząc o kolejne cenne trofea. Poznaj plan weekendowej imprezy.


W ubiegłym sezonie w zawodach zwyciężył Jordan Czapski broniąc po raz kolejny tytuł mistrza naszego miasta. W finałowym meczu pokonał pewnie Adama Ołowskiego 9:3. Finał ze względu na złe warunki atmosferyczne został rozegrany w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Reklama

 

Z pewnością zaciętych i emocjonujących batalii nie zabraknie również w tegorocznych mistrzostwach. Zabraknie tym razem numeru jeden rankingu Jordana Czapskiego, ale w zawodach zamelduje się m.in. rewelacyjnie spisujący się na ostrołęckich kortach Bartłomiej Kowalski z Warszawy.

 

Zapraszamy na korty tenisowe przy ulicy Hallera w Ostrołęce w sobotę 22 lipca o godz. 9.00.

 

Plan sobotnich gier:

9.00 - Charyton - Szkopek, Kania - K. Tyszka, Dziekoński - Bednarski

10.00 - Szczepanek - Legal, Kraszewski - Mrozek, Sado - J. Tyszka

11.00 - Podedworny - Szczechowiak, Matyczak - Szabłowski, Kosowski - R. Dąbrowski

12.00 - Dawidczyk - Mazuch, Boryszewski - Sosińska, Sokół - D. Dąbrowski

13.00 - Puchalski - Osowiecki, Kowalski - Charyton/Szkopek, Woźniak - Legal/Szczepanek

14.00 - Bułkowski - Bednarski/Dziekoński, Matyczak/Szabłowski - Kosowski/R. Dąbrowski, Sado/J. Tyszka - Kraszewski/Mrozek

15.00 - Puchalski/Osowiecki - Boryszewski/Sosińska, Kania/Tyszka - Sokół/D. Dąbrowski, Podedworny/Szczechowiak - Dawidczyk/Mazuch

 

Finałowe spotkanie zaplanowano na niedzielę 23 lipca po godz. 12.00. Zapoznaj się z drabinką mistrzostw.Głównym sponsorem turnieju jest Miasto Ostrołęka, sponsorem wspierającym Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad imprezą objął portal Moja Ostrołęka.

 

Jeszcze w sezonie letnim Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizuje m.in. Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki (4-5 sierpnia), VII Mistrzostwa Kurpi (25-26) oraz finał sezonu Masters Miasta Ostrołęki (21-23 września).

Odsłon: 3816
Komentarzy: 0
11:39, 20.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo