« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.


Katarzyna Butler na dystansie 1000 m uzyskała wynik 2:57.77, nie tylko poprawiając rekord życiowy, ale jednocześnie uzyskując rekord klubu w kategorii U18. W Mistrzostwach Polski w Chorzowie zawodnika prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego wystartuje na dystansie 1500 m.

Reklama

Kolejny dobry wynik na swoim koncie zapisała Julia Mroczkowska, która uzyskała w rzucie dyskiem 1 km - 34.17 m. W Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie zaprezentuje się także Gabriela Pszczoła, której zabrakło w sprawdzianie w Warszawie.

 

Podczas zawodów w stolicy swoje sprawdziany zaprezentowali także Damian Niedźwiecki w rzucie dyskiem 1.75 kg z wynikiem 45.88 m oraz Oskar Żebrowski w pchnięcie kulą 6 kg z wynikiem 15.23 m i rzucie dyskiem 1.75 kg z rezultatem 43.23 m, który jest jego nowym rekordem życiowym.


Łubudu

- Sam start dla naszych zawodników w Mistrzostwach Polski z dniach 27-29 lipca w Chorzowie będzie nagrodą za ich ciężką pracę na treningach - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Liczymy na dobrą postawę naszych zawodniczek i już sam udział w wąskim finale będzie satysfakcjonujący.

Odsłon: 6229
Komentarzy: 0
09:30, 24.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

Martyna Budziłek najlepsza w 'Dywickiej 5-ce'

Martyna Budziłek najlepsza w "Dywickiej 5-ce"

Martyna Budziłek nieustannie imponuje świetną dyspozycją biegową. Tym razem podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego nie miała sobie równych w drugiej edycji biegu pn. "Dywicka 5-ka". Zawodniczka cieszyła się z wygranej na dystansie 4,8 km.

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka wygrał w miejscowości Cisna piątą edycję biegu Rzeźnika Ultra. Ostrołęczanin na blisko 148-kilometrowej ekstremalnej trasie w Bieszczadach nie miał sobie równych. Pokonanie dystansu zajęło mu 24 godziny 28 minut i 13 sekund.

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska po raz kolejny zapisała na swoim koncie wartościowy wynik. Zawodniczka stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka zajęła trzecie miejsce w biegu Rzeźnik Enigma. Ostrołęczanka przebiegła prawie 29 km ekstremalnej trasy w czasie 03:48:52.75.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo