« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.


Katarzyna Butler na dystansie 1000 m uzyskała wynik 2:57.77, nie tylko poprawiając rekord życiowy, ale jednocześnie uzyskując rekord klubu w kategorii U18. W Mistrzostwach Polski w Chorzowie zawodnika prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego wystartuje na dystansie 1500 m.

Reklama

Kolejny dobry wynik na swoim koncie zapisała Julia Mroczkowska, która uzyskała w rzucie dyskiem 1 km - 34.17 m. W Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie zaprezentuje się także Gabriela Pszczoła, której zabrakło w sprawdzianie w Warszawie.

 

Podczas zawodów w stolicy swoje sprawdziany zaprezentowali także Damian Niedźwiecki w rzucie dyskiem 1.75 kg z wynikiem 45.88 m oraz Oskar Żebrowski w pchnięcie kulą 6 kg z wynikiem 15.23 m i rzucie dyskiem 1.75 kg z rezultatem 43.23 m, który jest jego nowym rekordem życiowym.


JBB

- Sam start dla naszych zawodników w Mistrzostwach Polski z dniach 27-29 lipca w Chorzowie będzie nagrodą za ich ciężką pracę na treningach - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Liczymy na dobrą postawę naszych zawodniczek i już sam udział w wąskim finale będzie satysfakcjonujący.

Odsłon: 4393
Komentarzy: 0
09:30, 24.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Przemysław Dąbrowski kolejny bardzo duży sukces zanotował w PKO Rzeszów Maraton rozgrywanym już po raz szósty. Zawodnik z Rzekunia trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:32:07 i uplasował się na najniższym stopniu podium. Kto wygrał?

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo