« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.


Katarzyna Butler na dystansie 1000 m uzyskała wynik 2:57.77, nie tylko poprawiając rekord życiowy, ale jednocześnie uzyskując rekord klubu w kategorii U18. W Mistrzostwach Polski w Chorzowie zawodnika prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego wystartuje na dystansie 1500 m.

Reklama

Kolejny dobry wynik na swoim koncie zapisała Julia Mroczkowska, która uzyskała w rzucie dyskiem 1 km - 34.17 m. W Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie zaprezentuje się także Gabriela Pszczoła, której zabrakło w sprawdzianie w Warszawie.

 

Podczas zawodów w stolicy swoje sprawdziany zaprezentowali także Damian Niedźwiecki w rzucie dyskiem 1.75 kg z wynikiem 45.88 m oraz Oskar Żebrowski w pchnięcie kulą 6 kg z wynikiem 15.23 m i rzucie dyskiem 1.75 kg z rezultatem 43.23 m, który jest jego nowym rekordem życiowym.


Last minute Service

- Sam start dla naszych zawodników w Mistrzostwach Polski z dniach 27-29 lipca w Chorzowie będzie nagrodą za ich ciężką pracę na treningach - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Liczymy na dobrą postawę naszych zawodniczek i już sam udział w wąskim finale będzie satysfakcjonujący.

Odsłon: 3155
Komentarzy: 0
09:30, 24.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z gminy Rzekuń zwyciężył w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km w rywalizacji open. Linię mety przekroczył z czasem 38 minut i 30 sekund. Poznaj najlepszych zawodników imprezy.

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

UKS Clan Ostrołęka po raz kolejny zaprosił ostrołęczan do aktywności fizycznej poprzez uczestnictwo w Teście Coopera. Impreza miała na celu sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej, popularyzację biegu jako najprostszej i formy aktywności ruchowej.

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po raz kolejny zaprosił młodzież do rywalizacji w Mityngu Konkret Młodzików na stadionie przy ulicy Witosa. W zawodach zaprezentowała się cała plejada zdolnej młodzieży z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu.

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo