« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.


Katarzyna Butler na dystansie 1000 m uzyskała wynik 2:57.77, nie tylko poprawiając rekord życiowy, ale jednocześnie uzyskując rekord klubu w kategorii U18. W Mistrzostwach Polski w Chorzowie zawodnika prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego wystartuje na dystansie 1500 m.

Reklama

Kolejny dobry wynik na swoim koncie zapisała Julia Mroczkowska, która uzyskała w rzucie dyskiem 1 km - 34.17 m. W Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie zaprezentuje się także Gabriela Pszczoła, której zabrakło w sprawdzianie w Warszawie.

 

Podczas zawodów w stolicy swoje sprawdziany zaprezentowali także Damian Niedźwiecki w rzucie dyskiem 1.75 kg z wynikiem 45.88 m oraz Oskar Żebrowski w pchnięcie kulą 6 kg z wynikiem 15.23 m i rzucie dyskiem 1.75 kg z rezultatem 43.23 m, który jest jego nowym rekordem życiowym.


Energas

- Sam start dla naszych zawodników w Mistrzostwach Polski z dniach 27-29 lipca w Chorzowie będzie nagrodą za ich ciężką pracę na treningach - mówi sekretarz OKLA Ostrołęka Konrad Szuster. - Liczymy na dobrą postawę naszych zawodniczek i już sam udział w wąskim finale będzie satysfakcjonujący.

Odsłon: 5534
Komentarzy: 0
09:30, 24.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka reprezentowała UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w ostatni weekend odbyły się toruńskiej hali Arena. W Toruniu startowali też byli zawodnicy ostrołęckich klubów: Daniel Gadomski i Magdalena Żebrowska. 

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

Trzy zawodniczki reprezentowały barwy UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu. Najlepiej wypadła Marta Łada, która zajęła piąte miejsce w trójskoku. W biegach wystartowały Magdalena Lenkiewicz i Paulina Pilarska.

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo