« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem w Dawii w gminie Łyse i Wykrocie w gminie Myszyniec. Teraz rywalizacja przeniosła się się do Piątnicy, gdzie ponownie nie zabrakło emocjonujących wyścigów w dwóch kategoriach.


Trzecia runda Polskiej Ligi Wraków została przeprowadzona na torze przygotowanym na terenie Fortu III w Piątnicy. Po raz kolejny dopisała frekwencja zarówno w gronie zawodników, jak i kibiców, którzy stawili się na trasie.

Reklama

 

- W wydarzeniu mamy 64 załogi. Jest 20 samochodów w klasie ST i 44 załogi w klasie Proto. Klasa Proto to są samochody poprzerabiane, powzmacniane. To już tam ułańska fantazja i możliwości każdego z kierowców jedynie powstrzymują - mówił w rozmowie z portalem mylomza.pl Mariusz Nicewicz z Polskiej Ligi Wraków.

 

Z myślą o nieco spokojniejszej jeździe powstała kategoria ST. Auta należące do tej kategorii nie posiadają dodatkowych modyfikacji, poza zbitymi przednimi reflektorami.

- W wyścigu uczestnicy startują w kategorii ST. Od sezonu 2018 mamy kategorię dla samochodów bez przeróbek, czyli dla osób, które nie mają możliwości przerobienia auta, nie mają czasu, bądź też po prostu chcą się ścigać troszeczkę spokojniej. Bardziej lajtowym stylem - dodaje Mariusz Nicewicz z Polskiej Ligi Wraków.Cała relacja z imprezy w portalu mylomza.pl. Wyścigi Polskiej Ligi Wraków w kolejnym sezonie mają ponownie zawitać na Kurpie. 

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia runda Polskiej Ligi Wraków w Piątnicy

 

Odsłon: 5493
Komentarzy: 1
08:49, 08.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kettlebells w Bee Hero dla wszystkich (wideo)

Kettlebells w Bee Hero dla wszystkich (wideo)

Centrum Sportu Bee Hero zaprasza na cykl bezpłatnych treningów Kettlebell, których celem jest popularyzacja dyscypliny wśród mieszkańców naszego miasta. Trenerzy chcą zachęcić do zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej, a jednocześnie świetnej zabawy.

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center działa od zaledwie kilku miesięcy, ale może już teraz pochwalić się mistrzem Polski. Mowa o Aleksandrze Waszkiewiczu, który podczas rewelacyjnie zaprezentował się podczas zawodów przeprowadzonych w stolicy kraju.

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Wojciecha Tadarzaka zakończył się Turniej Szachowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do udziału w zawodach dzieci i młodzież zaprosił nauczyciel SP nr 10 i propagator gry w szachy Tadeusz Nalewajk. Chętnych do rywalizacji nie brakowało.

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta zaprosił do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem w obecności wielokrotnego mistrza kraju Mariusza Bartołowicza zostały przeprowadzone mistrzostwa Ostrołęki pełne rekordów.

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Maria Pisarek wywalczyła dwa medale w międzynarodowych mistrzostwach IFBB Diamond Cup FIWE 2018. Zawodniczka trenuje i rozwija swoją pasję do kulturystyki w Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia". Ze stolicy kraju powróciła ze złotym i brązowym medalem.

» Wasze komentarze

ckwd @ 22:28, 08.08.2018r. IP: *.*.183.204

super impreza dla pozytywnie zakręconych, jestem pod wrażeniem

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo