« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 grudnia 2018 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem w Dawii w gminie Łyse i Wykrocie w gminie Myszyniec. Teraz rywalizacja przeniosła się się do Piątnicy, gdzie ponownie nie zabrakło emocjonujących wyścigów w dwóch kategoriach.


Trzecia runda Polskiej Ligi Wraków została przeprowadzona na torze przygotowanym na terenie Fortu III w Piątnicy. Po raz kolejny dopisała frekwencja zarówno w gronie zawodników, jak i kibiców, którzy stawili się na trasie.

Reklama

 

- W wydarzeniu mamy 64 załogi. Jest 20 samochodów w klasie ST i 44 załogi w klasie Proto. Klasa Proto to są samochody poprzerabiane, powzmacniane. To już tam ułańska fantazja i możliwości każdego z kierowców jedynie powstrzymują - mówił w rozmowie z portalem mylomza.pl Mariusz Nicewicz z Polskiej Ligi Wraków.

 

Z myślą o nieco spokojniejszej jeździe powstała kategoria ST. Auta należące do tej kategorii nie posiadają dodatkowych modyfikacji, poza zbitymi przednimi reflektorami.

- W wyścigu uczestnicy startują w kategorii ST. Od sezonu 2018 mamy kategorię dla samochodów bez przeróbek, czyli dla osób, które nie mają możliwości przerobienia auta, nie mają czasu, bądź też po prostu chcą się ścigać troszeczkę spokojniej. Bardziej lajtowym stylem - dodaje Mariusz Nicewicz z Polskiej Ligi Wraków.Cała relacja z imprezy w portalu mylomza.pl. Wyścigi Polskiej Ligi Wraków w kolejnym sezonie mają ponownie zawitać na Kurpie. 

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia runda Polskiej Ligi Wraków w Piątnicy

 

Odsłon: 6378
Komentarzy: 1
08:49, 08.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

Już po raz piąty szachiści z całego regionu rywalizowali w turnieju Szach-mat w Goworowie. W rywalizacji najlepszy okazał się Paweł Szeligowski z Łomży, który odniósł pięć zwycięstw i zanotował dwa remisy. Drugą lokatę zajął Kacper Rydel z Wąsewa.

Wyścigi wraków opanują Kurpie (zdjęcia, wideo)

Wyścigi wraków opanują Kurpie (zdjęcia, wideo)

Wyścigi wraków na Kurpiach zagościły po raz pierwszy i zanosi się na to, że zagoszczą na dłużej. Po bardzo udanych imprezach w Dawii i Wykrocie, swój akces dołączenia do serii zawodów zgłosiła także gmina Kadzidło. Teren pod imprezę został już zaakceptowany.

Zacięte partie o 'Złotą Wieżę' (zdjęcia, wideo)

Zacięte partie o "Złotą Wieżę" (zdjęcia, wideo)

Szachiści z kilkunastu miejscowości rywalizowali w ósmej już edycji zawodów o "Złotą Wieżę" w Lelisie. W zawodach organizowanych w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu zmagania były zacięte nie tylko w gronie seniorów, ale także dzieci i młodzieży.

Szachiści powalczą o 'Złotą Wieżę' w Lelisie

Szachiści powalczą o "Złotą Wieżę" w Lelisie

Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie wraz wójtem Stefanem Prusikiem zapraszają do rywalizacji w VIII Turnieju Szachowym o "Złotą Wieżę". Celem imprezy jest popularyzacja dyscypliny wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie gminy Lelis.

Ambitne wyciskanie ciężarowców UKS Atleta

Ambitne wyciskanie ciężarowców UKS Atleta

Reprezentanci klubów z całego kraju rywalizowali w VIII Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W doborowym gronie nie zabrakło także podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego, którzy walczyli ambitnie o dobre wyniki.

» Wasze komentarze

ckwd @ 22:28, 08.08.2018r. IP: *.*.183.204

super impreza dla pozytywnie zakręconych, jestem pod wrażeniem

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo