« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adrian Duszak "Pokonał Mistrza" (zdjęcia, wideo)

Show Adriana Duszaka podczas sobotniej imprezy "Pokonaj Mistrza" cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci biorących udział w turniejach piłkarskich. Zawodnik freestyle football pochodzący z Dylewa zaprezentował podczas imprezy duże umiejętności.


Gwiazdami wydarzenia byli Tomasz Frankowski i Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, jednak to występ Adriana Duszaka i jego sztuczki z piłką podczas całej imprezy okazały się najbardziej interesujące dla młodych adeptów futbolu.

Reklama

 

Podczas sobotniego wydarzenia "Pokonaj Mistrza", którego głównym organizatorem był UKS Future is Now dzieci mogły sprawdzić się nie tylko w turniejowej rywalizacji, ale również wziąć udział w dodatkowych konkurencjach takich jak: bramka celnościowa, slalom na czas, reflekomierz, koszykówka piłkarska, test na dwie nogi, football darts, żonglerka zadaniowa, radar mierzący moc strzału (prędkościomierz).

 

W strefie wyzwań wzięło udział ponad sześciuset młodych piłkarzy z całego regionu, którzy rywalizowali o nagrody w specjalnej strefie wyzwań. Z pewnością impreza na długo zapadnie w pamięci młodych adeptom futbolu, ale także ich trenerom i rodzicom, którzy śmiało dołączyli do rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.


Esprit

Partnerem wydarzenia w Ostrołęce był klub OTS Korona, a patronat medialny nad imprezą sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Małe Mistrzostwa Piłki Nożnej dla rocznika 2010 i 2011

 

Odsłon: 9792
Komentarzy: 0
09:19, 04.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w pierwszym meczu sparingowym przygotowującym drużynę do występów w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Bartnika Myszyniec 6:2. Na boisku wystąpiło blisko 50 zawodników.

Bartnik Myszyniec zbroi się na A klasę

Bartnik Myszyniec zbroi się na A klasę

Karuzela transferowa w Bartniku Myszyniec na dobre przyspieszyła. Zespół z powiatu ostrołęckiego występujący w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zakontraktował trzech piłkarzy - Tomasza i Krystiana Leszków oraz Dominika Prusaczyka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo