« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adrian Duszak "Pokonał Mistrza" (zdjęcia, wideo)

Show Adriana Duszaka podczas sobotniej imprezy "Pokonaj Mistrza" cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci biorących udział w turniejach piłkarskich. Zawodnik freestyle football pochodzący z Dylewa zaprezentował podczas imprezy duże umiejętności.


Gwiazdami wydarzenia byli Tomasz Frankowski i Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, jednak to występ Adriana Duszaka i jego sztuczki z piłką podczas całej imprezy okazały się najbardziej interesujące dla młodych adeptów futbolu.

Reklama

 

Podczas sobotniego wydarzenia "Pokonaj Mistrza", którego głównym organizatorem był UKS Future is Now dzieci mogły sprawdzić się nie tylko w turniejowej rywalizacji, ale również wziąć udział w dodatkowych konkurencjach takich jak: bramka celnościowa, slalom na czas, reflekomierz, koszykówka piłkarska, test na dwie nogi, football darts, żonglerka zadaniowa, radar mierzący moc strzału (prędkościomierz).

 

W strefie wyzwań wzięło udział ponad sześciuset młodych piłkarzy z całego regionu, którzy rywalizowali o nagrody w specjalnej strefie wyzwań. Z pewnością impreza na długo zapadnie w pamięci młodych adeptom futbolu, ale także ich trenerom i rodzicom, którzy śmiało dołączyli do rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.Partnerem wydarzenia w Ostrołęce był klub OTS Korona, a patronat medialny nad imprezą sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Małe Mistrzostwa Piłki Nożnej dla rocznika 2010 i 2011

 

Odsłon: 8586
Komentarzy: 0
09:19, 04.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wychowankowie punktują dla Korony

Wychowankowie punktują dla Korony

W środę wieczorem pierwszy zespół Korony Ostrołęka rozegrał mecz sparingowy z Nadnarwianką Pułtusk. O losach meczu zadecydowała doskonała dyspozycja młodych wychowanków klubu. W sobotę Korona zagra ze Zniczem Biała Piska, również w Ostrołęce.

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Cztery gole strzelili w dotychczasowych meczach sparingowych piłkarze Rzekunianki Rzekuń. Autorami wszystkich trafień byli zawodnicy testowani w zespole Bartłomieja Jezierskiego. Rzekunianka testuje piłkarzy ofensywnych oraz bramkarza z rezerw Korony.

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Juniorzy młodsi APN Ostrołęka rozegrali już pięć sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej w I lidze mazowieckiej (rocz. 2003). Dwóch piłkarzy z tego zespołu najprawdopodobniej trafi do drużyny seniorów Narwi Ostrołęka.

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

W kolejnym meczu sparingowym Bartnik Myszyniec (A-klasa) pokonał rezerwy Korony Ostrołęka (B-klasa). Co ciekawe, w niedzielę na murawie boiska w Myszyńcu zobaczyliśmy trenerów obydwu drużyn: Adriana Gwiazdę i Michała Robaszkiewicza. 

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Trzeci mecz sparingowy rozegrali w niedzielę piłkarze Kurpika Kadzidło, przygotowujący się do rundy wiosennej w A-klasie. Na boisku w Myszyńcu zespół Łukasza Pokory zremisował z Orzycem Chorzele, a w składzie Kurpika zobaczyliśmy dwóch nowych graczy. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo