« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adrian Duszak "Pokonał Mistrza" (zdjęcia, wideo)

Show Adriana Duszaka podczas sobotniej imprezy "Pokonaj Mistrza" cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci biorących udział w turniejach piłkarskich. Zawodnik freestyle football pochodzący z Dylewa zaprezentował podczas imprezy duże umiejętności.


Gwiazdami wydarzenia byli Tomasz Frankowski i Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, jednak to występ Adriana Duszaka i jego sztuczki z piłką podczas całej imprezy okazały się najbardziej interesujące dla młodych adeptów futbolu.

Reklama

 

Podczas sobotniego wydarzenia "Pokonaj Mistrza", którego głównym organizatorem był UKS Future is Now dzieci mogły sprawdzić się nie tylko w turniejowej rywalizacji, ale również wziąć udział w dodatkowych konkurencjach takich jak: bramka celnościowa, slalom na czas, reflekomierz, koszykówka piłkarska, test na dwie nogi, football darts, żonglerka zadaniowa, radar mierzący moc strzału (prędkościomierz).

 

W strefie wyzwań wzięło udział ponad sześciuset młodych piłkarzy z całego regionu, którzy rywalizowali o nagrody w specjalnej strefie wyzwań. Z pewnością impreza na długo zapadnie w pamięci młodych adeptom futbolu, ale także ich trenerom i rodzicom, którzy śmiało dołączyli do rywalizacji w poszczególnych konkurencjach.Partnerem wydarzenia w Ostrołęce był klub OTS Korona, a patronat medialny nad imprezą sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Małe Mistrzostwa Piłki Nożnej dla rocznika 2010 i 2011

 

Odsłon: 4061
Komentarzy: 0
09:19, 04.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS CK Troszyn poległ w hicie kolejki (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn poległ w hicie kolejki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w hitowym spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrali z Makowianką Maków Mazowiecki 0:4. Rywali po zwycięstwo poprowadził niekwestionowany lider zespołu Kamil Majkowski, trafiając do bramki dwukrotnie.

Triumf II LO w Metalówka Cup 2018 (zdjęcia, wideo)

Triumf II LO w Metalówka Cup 2018 (zdjęcia, wideo)

Tradycyjnie na boisku ze sztuczną trawą w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 został rozegrany turniej Metalówka Cup. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły cztery zespoły reprezentujące szkoły z terenu miasta, a najlepsi okazali się zawodnicy z II LO.

Korona kontra Mazur Gostynin. Wytypuj wynik

Korona kontra Mazur Gostynin. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa podejmą Mazura Gostynin. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po ostatnim zwycięstwie nad Drukarzem Warszawa będą chcieli iść za ciosem.

Hit okręgówki. KS CK Troszyn podejmie Makowiankę

Hit okręgówki. KS CK Troszyn podejmie Makowiankę

Bardzo trudne zadanie czeka piłkarze KS CK Troszyn w sobotnie przedpołudnie w konfrontacji z Makowianką Maków Mazowiecki. W konfrontacji ósmej kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka dojdzie do rywalizacji o ważny komplet punktów.

Derby w Baranowie, Narew kontra Jutrzenka Unieck

Derby w Baranowie, Narew kontra Jutrzenka Unieck

To będzie kolejna bardzo ciekawa i emocjonująca odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W derbowym meczu Świt Baranowo podejmie Rzekuniankę Rzekuń. Przed własną publicznością zagrają Aldo Bartnik, Kurpik i Narew.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo